Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Sice bych raději bral za příslušníka armády Rakouska-Uherska nebo Čs. Legií (zkrátka za našince), ale i tak vítám, že konečně někoho taky napadlo udělat hru s tématem první světové války.
  • Jack1947
    Zajímavá hra už od svého prvního oznámení, avšak musím vyjádřit svůj zármutek nad tím že nebude z první světové hra v normální grafice ale nevadí. Tak snad jindy no. *4*
  • TheGGG
    FPS, nebo TPS z první světový by bylo lepší. *6*
    • A kdo ti brání si nějaký zahrát joudo? *7*
      • TheGGG
        kolik znáš her z 1. světový?
        • Jack1947
          Právě může říct jen rise of flight, necrovision , MP F2PVerdun a max tak tu blbost podle filmu fly boys ( nic moc). Nic bohužel není no a asi dlouho nebude. *9*
          • To si nikdo nepamatuje na Iron Storm?
          • Necrovision je dobrá hra.Něco na způsob painkillera s pěknou grafikou :)
  • MickeyMutant
    Držím palce, ale bojím se, aby tam nebylo té úcty tolik, že to bude samá encyklopedie, něco smutné hudby, pár dojímavých momentů, ale žádná hra. To by byla škoda.
  • Myslím, že to dopadne jako jedno velké zklamání s opět nevyužitým potenciálem. Nevím jak vy, ale mám pocit, že velká studia zkrátka neumí dělat emocionální a naléhavé hry. Tam kde indie vývojáři bodují minimalismem, tam velká studia s nejlepšími malíři zaostávají.
  • konecne zajimave pojata hra,originalni...jsem zvedavej
  • Kdyby se takhle přistupovalo třeba k BF nebo Codu, to by byly hry ... + udělat nabušenou grafiku co to engine dovolí (krvavé nároky? No a co, však snížit detaily se dají vždycky) ... to by byla paráda.
    • Kr.Pa
      pche, animovaná grafika je vždy pěknejší
  • Kr.Pa
    Na tuhle hru jsem hodně zvedavy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit