Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    nikdo si nevšiml toho nadpisu co nedává smysl?
    • Nadpisy a články nikdo nečte. Zbytečně zdržují od flamování o definici sportu, fyzické kondici jednoho člena týmu Na'Vi v roce 2011 a Dotě obecně.
  • Erien
    Tady je to zase samej odborník na život. Každý ať dělá co sám chce a co ho baví. Nikdo z vás nemá právo tvrdit, že vaše činost je zábavnější, než to co dělá někdo jiný. Každý ať si nejprve zamete před vlastním prahem.
  • To je jako reklama na Dachau.Také jsem hráč, povětšinou strategických a diplomatických her, ale abych u toho furt seděl to si radši půjdu ven mezi lidi a nebo do fitka, udělat něco pro tělo.Tito lidé musí být v rámci patřičných mezí mimo realitu a takoví pak mají v dospělosti pracovat ve společnosti,abychom se posunuli někam dál...
    • Paulcz
      Většinou se někam dál posunují lidé, kteří vybočují z průměru. A jinak, že je hubenej neznamená, že nesportuje.
      • No nevím kdo je tu průměr, možná oni ,nevím kolik lidí vede záhalčivý způsob života a kolik aktivní.Jinak takový mentálně nebo zdravotně postižení také vystupují z průměru a říct o nich, že se dál posunou se říct nedá.
  • michaliuz18
    TO je teda zivot, este ze nepatrim k takymto silno online hracom a nechodim na celo dnove turnaje ako henty mastnohlavý kockáči s vypalenymi ocami od pc a zavislostou v krvi
    juhu tesim sa ze som v 12hodinovej bitke v dote porazil japonca a odnasam si domov zadara nejaky mobil alebo trofej ...fuj, stacilo mi videt kedysi tych stroskotancov co sa drbali cely den v pc herni a hrali vice city na MAX grafiku , ist von na slniecko a pekne pocasie, zahrat si basket ..ne na čo .. radsej sa budu drbkat pri pc ..ze maju vobec na to vydrz , obdivujem ich za to
    • "odnasam si domov zadara nejaky mobil alebo trofej" Asi nevíš že Dendi je milionář, že?
    • Mobil nebo trofej, koukal si někdy kolik si takový progamingový hráč občas odnese? http://www.esportsearnings.com/players to jsou sumy co nevydělám za 10 let potivou prací a on to má za pár roků mačkání, navíc pokud ho to baví je to jeho věc. Taky si rád skočím do hospůdky na pivko, ale rád i pomačkám dotku. Každej jsme jinej, nevidím důvod za to někoho odsuzovat.
    • Jack1947
      Mas pravdu zivot to je asi o nicem, kazdej den DOTA
      Rano k snidani, k obedu k veceri - 2vecere ... uznavam ze jern DOTA,DOTA,DOTA se muze rychle prejist. Pfuj. *11*
      • michaliuz18
        a tychto hracov treba este rozdelit, mensie deti s mastnejsou hlavou su zas na lolko , ti starsi na dotu lebo dota je zevraj tazsia a lepsia
        nieco ako lietadielka warplanes a war thunder ... je jasne ze war thunder je lepsi a vzdy bude a ked tam budu tie tanky bude to este lepsie:D
        a ten smiesny vyvojar warplanes jak sa smial ked replay robil s nim rozhovor .. ze tanky a lietadla? hahaha
        (ty zavistlivy chudak len zavidis ze ma war thunder lepsie ohlasy a tvoje lietadielka su o nicom ) :D
        • Jack1947
          Divim se ze se s nimi dohadujes, tedy jestli ti to pomaha odvalit ten stres. Tak to jo.

          *15*
    • to píšeš ještě moc slušně....ale víš jak, píšeš to na stránky, kam chodí spousta zapraskanejch gamblerů ( samozřejmně tu jsou i normální hráči, kteří se věnujou i jinejm činnostem ) ale ty zamindrákovaný sociopati, co nevylezou od PC....ty tě umínuskujou :-DDD pravda bolí
      • michaliuz18
        oni ma minuskuju len z principu ze som to ja, ..ja herny kritik a frfloš :D
        proti tym hracom co si zahraju prilezitostne nic nemam, ale ti co presedia cely den v herni a maminka im kupila tablet na vianoce, a v druhom vačku ma najnovsi samsung alebo htc
        ...podakujte si ze ste sa spravne narodili
        rozmyslam ci mat vlastne deti za par rokov, aby skoncili pre hrani doty alebo lolka nedajboze wowka :D
        kamarat kedysi s nami hraval csko, prestalo ho to bavit, namiesto toho teraz vkuse hraje dotu, ale VKUSE VKUSE VKUSE VKUSE a ked mu poviem ze je zavisli tak nééééé nééé ja nejsem zavislak
        ale VKUSE to gembli a prekonal aj cskovu hranicu kde mal okolo 300 hodin, na dote mal v kratsom case uz cez 900 hodin
        vyborne hry pre trapakov
        • ''vyborne hry pre trapakov''
          Můžu dostat nějaký seznam těchto ''her pre trapakov'' ať je nehraju a můžu být cool jako ty, prosím ?:)
        • Jestli oni te neminuskuji i za to, ze tvuj psany projev je na zvraceni, plny gramatickych chyb, struktura textu a vet je nahodna a cele je to napsane v hornouherstine. Obsah textu uz je pak moc nezajima, protoze podle formy jsi zjevne retard, co nezvladl dodelat druhou tridu..
          • A pak je tu jeste druha skupina lidi, ktera se prokouse tou silenou formou a zjisti, ze obsah neni o moc lepsi. Do te patrim treba ja. MINUS, MINUS, MINUS.
            • V pořádku. Jenom se pak nemůžeš divit, že tě ostatní mínuskují, když tě díky tvému projevu mají "tazko v pi*i".
            • michaliuz18
              a pak je tu tretia skupina co vylizala slovencine a cestine pr*el a tvaria sa tvrdacky ked tu napominaju niekoho za to ci pise y alebo i dobre
              sory som na nete a na mrtvej stranke, budem si pisat jak mi prsty rychlo klepu , nejde to nikam na vystavu
              za par tyzdnov maturujem ,diktáty pisem tak na dvojky v priemere cize problem s y nemam
              to len tu si pisem jak chcem, lebo to mam tazko v pi*i
  • Preed
    Tesim sa,uz to malo byt nejaky cas vonku no ale Valve time,posledneho polroka som sa opat namotal na hranie Doty a sledujem dost aktivne aj pro scenu a celkom sa to dost posuva do predu,Valve ma dobre napady aj ked im to niekedy dlho trva a bude zaujimave sledovat kam sa to za par rokov dostane,uz teraz zacinaju byt prize money dost slusne,produkcne hodnoty turnajov stupaju a celkovo to zacina mat feeling profesionalnej roboty.
  • Ti chlapci na té fotce jsou nějací podvyživení.. oni chudáci nemají ani čas vypnout ten matrix a jít se občas najíst..
    • no on sám život je v podstatě matrix který řídí falešná iluze času takže takovej komp je v týhle iluze už jenom takovej hrací automat
      • Jack1947
        Tojo, nic neni jak se zda nas zivot je vlastne jen projekci - ktera je nam vysilana den co den.
    • Obezita by byla horší.
      • Lepší fit fat, než un-fit un-fat
        • moc tech fit fat sem este nepotkal... obas se tak snazi vypadat nejaka XXL striptérka a podobný excessy, to je ale spis k smíchu
      • A z čeho myslíš, že většina dětí je obezní ? Protože celý dny sedí u pc, rodiče se jim nevěnují a nakonec se krmí tučnýma, sladkýma sr*čkama s notnou dávkou chemikálií navrch..
        • to sem neak nepobral. proc by se mneli krmit tucnyma sladkyma srackama? kdyz hraju a nic si nepripravim na jidlo zvacham rohlik. normalni obed by byl mnohem tucnejsi
          • Stravování není jen o tom jak je co tučné. Ztloustneš spíš když se budeš pořád cpát rohlíkama, než když si dáš normální oběd. Nejsem teda žádný expert, ale základem je pravidelná a rozmanitá strava. Když vhodně doplníš nějaké tučnější maso, tak je to mnohokrát lepší než když si dáš rohlík s máslem
        • to delaji z hracu casual hry. hardcore hraci nemaji cas jist.
          • jo no nic mezi jen 2 extrémy :D
  • ten dokument by měli přejmenovat třeba na dota movie, protože to zní jako by další hry nebyly f2p
    • TireFuri
      DotA 2 má nejlepší free to play systém kterej zatím je takže jestli to někdo může o sobě říct tak je to DotA 2...
      • no už podle tvé ikonky vidím, že jsi zapalený hráč doty a tudíž svou subjektivitu a schopnost bránit svůj oblíbený titul do krve, budeš dávat jasně najevo, a tak se nebudu pouštět do nějaké vražedné diskuze, ačkoliv mi škube v hlavě myšlenka, že ikdyž dota 2 má výborný f2p systém, tak nebyl první a ano je to hra od riotu, s tím se smiř.
        • Co je to za kec. To by sis potom bral jen nazor neznaleho a kazdy kdo o veci neco vi by byl neduveryhodny. Ze brani svuj oblibeny titul do krve neznamena ze lze ale spis ze ktomu ma neaky duvod. Kdyz chcu neco vedet o dote zeptam se nekoho kdo hraje dotu.
          • já to myslim jinak, tady totiž někdo něco napíše něco kritického o dotě a už začíná flame i přesto že je to pravda, někteří dotaři jsou tu prostě zaslepeni svou "pravdou"
            • no sry ale já zatím četl, že to někdo začne vždycky o dotou, ale to se tu můžem zase dohadovat jak konzole x pc
            • TireFuri
              Tady totiž někdo něco napíše něco kritického o LoLku a už začíná flame i přesto že je to pravda, někteří lolkaři jsou tu prostě zaslepeni svou "pravdou" ;)
        • wenceslaus
          Ta předělaná DotA 1?
          • a co? nikdo netvrdí že lol je originál
          • Kr.Pa
            Myslíš Dotu2?
        • TireFuri
          Já jsem začínal na té tzv. "hře od Riotu" a právě mě nebavil ten systém kupování postav a jenom tohle že DotA 2 je má všechny otevřený poukazuje na lepší systém v DotA 2.. Ta "hra od Riotu" furt má dobrej free to play systém ale furt Dota má lepší a tohle není o názoru..
          • Ale je, protože není nic snadšího než si daného hrdinu koupit, a člověk, který LoL hraje dost dlouho, tak stejně neví co dělat s těmi ip body - tady jde jen o motivaci, o jakýsi cíl něčeho dosáhnout, samozřejmě není to pro každého. Důležité je, že se všechno dá získat v té dané hře (myslím tím, která nějak ovlivňuje mechanismy) to je správný f2p model, ty mají obě hry.
            • ''LoL má omezení, Dota ne'' ti nepřijde jako fakt ? :)
            • já tady nevymýšlím, já tady píšu o faktech, zatímco tys tu nic nevymyslel, jako výrok dota>LoL, napíše jen dotař dement, o kterých jsem psal výše.
            • Já nevím, co se tu pořád snažíš vymyslet. LoL má omezení. Dota ne. Dota > LoL. Na tom nic nezměníš, i kdyby si to tu překrucoval do příštích Vánoc.
            • jo ale přečti si to až dokonce :) týden možná tak pro nováčka, a stejně pro to nehraje žádnou roli, protože na to aby si uměl za toho hrdinu stači 2 hry nic víc, na to žádný trénink nepotřebuješ. takže to vyjde tak, že platič si može o týden užít víc hrdiny, to mu ale nic nezlepší
            • TireFuri
              "pro platiče týdenní exkluzivita" Sám si to napsal... nechápu co ty na tom nechápeš.. To že tam už je jenom takhle malej faktor kterej v Dotě neni tak to znamená že Dota má lepší free to play systém.. Konec diskuze...
            • a v čem je prosím tě lepší? ja ti tu napsal proč to není žádný rozdíl, jinak pokud se ti ten "motivační" systém nelíbí tak je to pochopitelné, každý je individuální, ale jak jsem psal výše, žádný rozdíl v tom jinak není
            • TireFuri
              a právě to dokazuje že LoL nemá lepší systém než DotA 2 a to je to o čem tahle část diskuze vůbec byla.. na to jsem narážel...
            • ano to je dost oblíbená argumentace, kterou rád vysvětlím. 1. věc "docela dlouho" grindování není pravda - za týden se dá v pohodě od 0 nafarmit 7k ip, takže zhruba pro platiče týdenní exkluzivita (tedy za předpokladu, že hráč neplatič je nováček a nemá všechny hrdiny) 2. věc runy sice mírně pomáhají, ale to není takový rozdíl a pokud řekněme ten daný má runy a ty ne, tak stačí být jen opatrný a počkat do nějakého vyššího lvl, kde už runy nehrají žádnou roli a 3. věc trénink - jako vážně? nwm jak v dotě, ale v lolku už od určitého winu máš už zažité co za daný druh (assassin, tank...) máš zhruba stavět + pár nových neznámých co přínáší skilly daného hrdiny a to stačí bohatě 2 hry
            • TireFuri
              Člověk který si postavu může koupit oproti ostatním tak rychleji hromadí IP aby si mohl koupit runy který ovlivňují už i samotnou hru...
              například: Bavil mě vždycky Varus ale ten stojí 6400 (jestli si dobře pamatuju) tak na něj musím šetřit "docela dlouho" a když jsi ho koupim tak nebudu mít ty IP abych si hned koupit runy oproti chalanovy se stejným počtem her který si ho koupil hned za peníze a ktomu ho může hrát hned a trénovat s ním...
  • Na jednej strane je to minimalne zaujimave sledovat a do urcitej miery aj obdivuhodne ake vykony su schopny podavat. Napriklad taky SC2 je dost narocny na koncentraciu, taktiku/strategiu ale aj rychlost a ked sa hra nejaky turnaj je bezne ze tahaju hraci aj 14 hodin v kuse bez nejakych velkych prestavok. Na druhej strane kazdy profesionalny sport sa casom prave tym sprofesionalizovanim deformuje a stava sa svetom sa pre seba a ma uz vecsinou daleko od sportu v zmysle zabavy a fair play. Staci sa pozriet na olympiadu, ktora je viac reklame, prachoch a tlakoch ludi v pozadi ktory rozhoduju.
  • e-sport je sranda. Taky jsem kdysi dávno e-sportoval a nejvíc mě na tom fascinovalo to, že když byl někdo fakt nabušený skiller, který byl navíc ještě namyšlený a všechny na public serverech posílal do háje, tak se pak na nějakém turnaji ukázalo, že ve skutečnosti je ten člověk úplně neschopný asociál, který si neumí ani objednat sodovku v hospodě. A naopak ty největší lamy byly úplně nejpohodovější lidi. Příjde mi, že jak se do toho člověk moc zažere, tak úplně zblbne.
  • Kolik z vás moralistů tady prosedí půl dne u kompu zadáčo?! ;) Neobdivuju ani neodsuzuju, je to jejich volba. Ale kecy o tom jestli to uznat, neuznat, podporovat, nepodporovat.... Ten průmysl se snad živí sám a nikdo na něj nedobrovolně nedoplácí, tak přemýšlejte, než něco vypustíte z chlíva ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit