Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasná zastírací akce určo bude zmínka o epizodě 3 k Half-Life 2
  • Podle mě až HL3 vyjde tak posune hranici zábavnosti her zase o kousek dopředu. Průkopníci v herní zábavě můžou byt Valve díky tomu že nejsou závyslí jenom na vydávání her ale drtivou většinu jejich příjmů obstarává steam lidi na výrobu opravdu legendárních her mají jako jsme se přesvědčili v minulosti... proto si na jejich hry rád počkám i delší dobu protože to opravdu bude stát za to
  • Podla mna je Gabe ako zly/dobry otec. Ked chce napr male dieta bicykel a otec mu ho nekupi tak uz je prenho zlym no v skutocnosti ho chrani lebo je este maly. To iste Gabe hru nam da sz ked bude dokonala :D :D
  • Oni neohlási Half Life 3,Portal 3 a Left 4 Dead 3 na E3 - tak ho možná oznámí ještě před E3 *1*
  • Core
    Je mi to z duše u ánusu. Her je mrtě. Planescape: Torment zdar! *12*
  • Já už sem v nic ani nedoufal ,ale stejně si HL 3 koupím až vyjde ,i kdyby to byla blbost což nebude ;) . Aspon že mi vydaj csko :) ,po posledních updatech to vypadá už dobře
  • Izmæl
    Hele, všichni víme, že na ní pracujou a drží to jen pod pokličkou, aby nás pak šokovali, takže v klidu, lidi. Ono to přijde. :) A jestli opravdu přijde, tak už by mohli konečně zařídit, aby Freeman alespoň mluvil. Němý hrdiny moc rád nemám. Hrál jsem sice HL2 a obě episody, ale už mě štve, jak na vás někdo mluví a vy nic, tak oni pak s mluvením pokračují a vy si připadáte jak retardi trpící afemií. Jo, btw všechny tři díly se mi líbily, to aby někdo neřekl, že jsem hater.
    • když se ti líbily, tak co držkuješ.-).. Je to součást herního designu a neboj, mluvit nebude ani v HL3, stejně jako nemluví Chell.. To je u Valve normální..
      • Izmæl
        Takže aby se mi hra nelíbila, tak stačí mít alespoň jednu malinkatou vadu, se kterou nejsem tak úplně spokojen? Tyve, to abych začal přehodnocovat, která hra se mi vážně líbila a která ne. To bude tak 0 ku cca 800. *1*
  • Amylee.Anderson
    http://www.youtube.com/watch?v=cByzDM18oNQ&feature=related
  • Half life 3 nebude protože umřel dabér Gordona Freemana. *9*
    • smejki
      si děláš srandu, ale on umřel dabér Dr. Breena...
      • To je blbé :-(
    • od hladu *3*
  • Chcete Half Life 3? Prejdite na Origin alebo GOG a začnite bojkovať STEAM.

    Akonáhle Steam krachne, budú musieť vo Valve zase začať robiť hry *1*
    • Přejít na Origin není nejlepší nápad, není-li člověk masochistou.
    • kostejnesmrtelny
      Na tom něco bude *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit