Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale celkovo cely interface Steamu mi pride ako keby ho programovala a navrhovala nejaka "kreativna agentura" zo Slovenska s vazbami na slovensku vladu.. Samozrejme tyzden existujuca a neskutocne preplatena. Akurat ked babka pozrie vnucikovi cez plece na monitor, tak je to pre nu sci-fi, lebo za jej mladych cias.. a bude ich volit zas.. *16*
    • Nadávat na vaši zpackanou vládu si jdi na mojevideo.sk, koncetrace podobných pacientů je tam víc než dost..
      • ale to bolo iba prirovnanie. Snad sarkazmu sa medze nekladu.. (aj ked rozumiem, ze nie kazdy to da.. Tak sory jako *1* ) Steam mam odkedy vysiel Half LIfe 2 a som nadseny, ze zacal revoluciu online kniznic a je mi jasne, ze je na trhu zrejme najlepsi aj co sa tyka vzladu a moznosti ho upravit. Aj vzhladom na to, ze webova verzia sa nelisi od appky. To neznamena, ze nemaju co zlepsit az tak, ze som napisal minuly komentar. (nechcel som tahat politiku, len poukazat na neschopnost, ci schopnost vramci moznosti *12* )
  • Klobasor
    za mne dobry, nejvic vitam filtrovani, konecne muzu dat pryc vsechny ty EA nedodelky
  • 0011
    Na nic. Radši ať udělají třídění her podle žánru v knihovně, když má třeba člověk náladu na adventuru a nechce se mu hledat mezi několika sty položek v knihovně a pak navštěvovat obchod aby zjistil co je hra vůbec za žánr, kdo si to má všechno pamatovat jenom podle jména.
    • https://i.imgur.com/RcUcutp.png

      v nastavení se dá zapnout automatické třídění
      • 0011
        Ty kategorie sis vytvořil ručně, mě jde o to aby se hra začlenila podle tagu, co má v obchodě. Defaultně to steam neumí a nechci si do něj přidávat nějaký amatérský prográmek jako StarCategorizer
    • jeanczarny
      já si udělal vlastní kategorie a při koupi, když si ještě pamatuji co je to zač to roztřídím...ale musim ručně a je to trochu opruz
  • TheGGG
    potřeboval bych možnost snadno ve storu odfiltrovat VR a indie hry do pryč....
    • jeanczarny
      Dají se ignorovat určité tagy ale nikdy mi nepřišlo, že by to moc fungovalo...
  • Zmena k lepsimu.
  • madPav3L
    Včera jsem na to přišel... no nelíbí se mi to. Filtrování je hezké, ale proč měnili výšku jednotlivých položek? Teď je toho na jedné stránce vidět dvakrát tak méně.
    • Za sebe musím konstatovat to stejné. Filtrace fajn, ale to zvětšení boxíků se mi nelíbí právě z toho důvodu, že se tam toho vejde méně a prostě se mi to celkově nějak hůře ty slevy čte/porovnává... Dříve jsem mohl jen tak přelétávat očima, teď mi tam lezou "rušivé elementy"... Samozřejmě, s časem si zvykneme, protože to tak už zůstane, ale ta velikost byla za mě lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit