zavřít
...

Valve začne prodávat Steam gamepad letos na podzim za 55 euro

Po měsících úprav, ladění a štelování ze strany designérů konečně Valve představili finální verzi Steam Controlleru, který by měl kombinovat to nejlepší z ovládání a pohodlnosti myši a gamepadu. Primárně tak naplňuje roli ovladače, který nabídne hraní ryze PC titulů z gauče, aniž byste se museli vzdát...

Novější 1 2 3 Starší

• Starej Pařan (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Gamepad od Razeru je za stejný peníze.... Dobrý gamepad vydrží roky, já na tom hraju autíčka, GTáčko a jeho klony atd.... takže proč ne.
    7.6.2015

reagovat

• Neo (anonym)
    7 souhlasí, 1 nesouhlasí
    .... a tak konzola zatrepala krpcami.
    6.6.2015

reagovat

• KamilZm tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jen doufám, že tam půjde updatovat firmware. Nevěřím tomu, že se jim to povedlo odladit na první dobrou. Lecos asi půjde řešit drivery, ale vše ne. Jinak bude lepší počkat na nějakou další revizi.
    5.6.2015

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    2 souhlasí, 7 nesouhlasí
    55 babek? lol, ... lol, ehm lool srsly? rly? !!!!!! (apríl byl před dvěma měsíci, nespletli si datum?) *12* *16* *10* *13* *8* *7* *6* *5*
    5.6.2015

reagovat

• Krescz tiscali.cz
    10 souhlasí, 1 nesouhlasí
    v čem je tento gamepad lepsi nez muj Xbox controller za 500 korun?
    5.6.2015

reagovat

• redis (inkognito)
      5 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Je vyroben "skvělým a úžasným" Valve a ne Microsoftem, těma s*ráčema, co chtěj akorát vydělávat peníze...
      5.6.2015

reagovat

• AAA (anonym)
      9 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Tak někomu můžou vyhovovat více touchpad než analog. Jestli to je lepší nebo horší je dost subjektivní.
      Dojmy na touchpady zněly dost pozitivně, ale nejsem si zrovna jistej jestli se tomu dá věřit.
      BTW bezdrátový x360 ovladač stojí kolem 1000,-Kč
      5.6.2015

reagovat

• Chumbaba (anonym)
    7 souhlasí, 14 nesouhlasí
    Můžeme si o tomhle joypadu myslet, co chceme (já si třeba myslím, že je to krám k ničemu), ale jisté je, že tlusťoch si ho prosadí. Dokázal PC hráčům prodat DRM systém "Steam", dokáže i PCčkáře odehnat od stolů na gauče, prostě proto, že chce.

Nikdo ho nezastavil, dokud byl čas. Teď už je pozdě.
    5.6.2015

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
      21 souhlasí, 2 nesouhlasí
      U mě je ten gauč problém. Jak jsem vyrostl u PC, jakmile mám TV na hru dál než 1,5 metru, nehraje se mi vůbec dobře.
      5.6.2015

reagovat

• jozko (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    ja by som ho kupil ale či bude plnohodnotný aj v ramci klasického ovladača a kompatibilný ako xbox controler to sa asi nedozviem čo?
    5.6.2015

reagovat

• Beny (anonym)
    3 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Ale stejne te to nutí dělat zpětne přesunutí palce a opětavat pohyb v přítlaku na ploše směrem předešlím. Analog stačí jen přidržet - když jsme u toho tak když analogem hneš pruce v plné síle rozsahu tak se to otočí v extra rychlosti. (Analogová páčka ma několik poloh)

PS: Opravdu by mě zajímalo zač ty negativní body. Né, že by mi to vadilo, ale chtěl bych znát důvod v čem dotyčné osoby nesouhlasí. Nebo se jedná o ony zatvrdlé PCčkaře, kteří nechtěj nikdy vzít do ruky gamepad, protože je to gamepad a neni to klavesnice a myš, ale tohle je od "valve" takže jsou to schopní akceptovat a zdá se jim to jako nejlepší řešení ?
    5.6.2015

reagovat

• C-BEAM tiscali.cz
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    tak pokud budou ty trackpady skutečně kvalitní, vydrží celé roky a odezva bude zanedbatelná tak by se ta cena dala pochopit. Jsem zvědav jak se s tím bude hrát, i když k stolnímu PC to asi nemá velký smysl, tam pokud chci analogový pohyb tak použiji klasický gamepad ak němu myš, které se jednoduše nic nevyrovná.
    5.6.2015 upraveno v 13:31

reagovat

• KamilZm tiscali.cz
    2 souhlasí, 6 nesouhlasí
    A přes to všechno jsem skeptický. Nevěřím primárně trackpadům a jejich komfortu při ovládání. Trackpad není myš, jde o ekvivalent touchpadu z notebooku. A kdo zkoušel hrát strategii nebo nedejbože střílečku na touchpadu, ten vám potvrdí, že to není žádná výhra, ale spíše utrpení.
    -------------------------
    Podle mě je nesmysl to takhle srovnávat. Hraní na touchpadu, kde musím něco ukazováčkem šudlit je něco jiného, než gamepad uchopený pevně v rukou a dotykové plochy ovládat pomocí palců.
    Pokud to začnou nativně podporovat i hry (tzn. ne pouze emulovaně, ale styl ovládání přímo pro tohle určený), tak to může být docela super.
    5.6.2015 upraveno v 13:43

reagovat

• Veskoslav tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      No možná to bude ta vývojová slepá větev jako tehdy "herní" myš od Microsoftu v největší slávě RTS. Místo toho, aby kolečko bylo vespod a sloužilo k pohybu, tak ji Microsoft přesunul nahoru. Mám ji pořád ještě doma, protože ji otec dostal v práci, ale nic horšího jsem snad nepoužíval.
      5.6.2015

reagovat

• KamilZm tiscali.cz
        1 souhlasí, 2 nesouhlasí
        Nějakému extra masivnímu rozšíření také nevěřím. Kolik lidí má dnes u PC gamepad? Podle mě moc ne. A ke konkurenčním konzolím to asi nepřipojí. Ale pokud to bude použitelné...., uvidíme, chce si to osahat.
        5.6.2015

reagovat

• jeanczarny mojeid.cz
          4 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Já třeba gamepad mam a celkem ho využívam. Dark Souls, AC, Mark of the Ninja, Brothers, Injustice..to jen tak z hlavy. Některé hry se na tom ovládají prostě lépe a někdy je to prostě pohodlnější..Ale souhlasím s tím, že bych si ho rád osahal, abych zjistil jak funguje, protože takhle z obrázku to moc velkou důvěru nebudí. Spíš mi to přijde trochu jako kočkopes.
          5.6.2015

reagovat

• KamilZm tiscali.cz
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Já mám gamepad také a proto bych chtěl ten Steam ovladač testnout. Ale myslím, že nás moc s gamepadem u PC není.
            5.6.2015

reagovat

• mantor tiscali.cz
              1 souhlasí, 1 nesouhlasí
              Preco by nebolo? Som PC hrac a gamepad mam tiez. Hram s nim kazdu hru, ktora sa gamepadom hra lepsie, tak ako hram na k+m, volante, a Hotase.
              To ze je jeden ovladac najlepsi na vsetko si vacsinou konzolisti myslia o gamepade...no a je to blbost.
              5.6.2015

• Drix (anonym)
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Jen každej, co si chtěl zahrát podruhý DMC *1* (poprvý to ještě šlo na klávesnici)
              6.6.2015

• C-BEAM tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      vidím to stejně, když už nějakou evoluci tak osobně bych chtěl větší pravý analog který by byl kolmý vůči gamepadu i krajních polohách a odpor by byl ve všech směrech stejný. Stavba takového analogu by byla mnohem náročnější ale mohlo by to stát za to.
      5.6.2015

reagovat

• Konadra Dvouhrbka (anonym)
      2 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Hlavně je to principem podobný virtuálnímu joysticku na mobilech, na nichž vyrůstá úplně nová generace hráčů, kteří s tím nebudou mít vůbec žádný problém
      5.6.2015

reagovat

Novější 1 2 3 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.167.219.201.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.