Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gamepad od Razeru je za stejný peníze.... Dobrý gamepad vydrží roky, já na tom hraju autíčka, GTáčko a jeho klony atd.... takže proč ne.
  • .... a tak konzola zatrepala krpcami.
  • KamilZm
    Jen doufám, že tam půjde updatovat firmware. Nevěřím tomu, že se jim to povedlo odladit na první dobrou. Lecos asi půjde řešit drivery, ale vše ne. Jinak bude lepší počkat na nějakou další revizi.
  • Jack1947
    55 babek? lol, ... lol, ehm lool srsly? rly? !!!!!! (apríl byl před dvěma měsíci, nespletli si datum?) *12* *16* *10* *13* *8* *7* *6* *5*
    • Až budeš chodit do práce tak ti to tak drahý nepřijde.
      • Jack1947
        Tjn, no to si budu kupovat 2hry měsíčně, nějakej gamepad sem/tam koho to trápí lol. *3*

        Máš pravdu, protože já jsem četl dolary a oni sou to eura lol no comment. *7*
    • ty bys ho nekoupil ani za 5, tak zmlkni
      • Jack1947
        Ty si troll takže, si mimo. Za 5 možná i jo. *3*
  • Krescz
    v čem je tento gamepad lepsi nez muj Xbox controller za 500 korun?
    • Tak někomu můžou vyhovovat více touchpad než analog. Jestli to je lepší nebo horší je dost subjektivní.
      Dojmy na touchpady zněly dost pozitivně, ale nejsem si zrovna jistej jestli se tomu dá věřit.
      BTW bezdrátový x360 ovladač stojí kolem 1000,-Kč
      • Jack1947
        Drátový za 700 jsem koupil. *4*
    • Je vyroben "skvělým a úžasným" Valve a ne Microsoftem, těma s*ráčema, co chtěj akorát vydělávat peníze...
  • Můžeme si o tomhle joypadu myslet, co chceme (já si třeba myslím, že je to krám k ničemu), ale jisté je, že tlusťoch si ho prosadí. Dokázal PC hráčům prodat DRM systém "Steam", dokáže i PCčkáře odehnat od stolů na gauče, prostě proto, že chce.

    Nikdo ho nezastavil, dokud byl čas. Teď už je pozdě.
    • Mart9
      U mě je ten gauč problém. Jak jsem vyrostl u PC, jakmile mám TV na hru dál než 1,5 metru, nehraje se mi vůbec dobře.
  • ja by som ho kupil ale či bude plnohodnotný aj v ramci klasického ovladača a kompatibilný ako xbox controler to sa asi nedozviem čo?
  • Ale stejne te to nutí dělat zpětne přesunutí palce a opětavat pohyb v přítlaku na ploše směrem předešlím. Analog stačí jen přidržet - když jsme u toho tak když analogem hneš pruce v plné síle rozsahu tak se to otočí v extra rychlosti. (Analogová páčka ma několik poloh)

    PS: Opravdu by mě zajímalo zač ty negativní body. Né, že by mi to vadilo, ale chtěl bych znát důvod v čem dotyčné osoby nesouhlasí. Nebo se jedná o ony zatvrdlé PCčkaře, kteří nechtěj nikdy vzít do ruky gamepad, protože je to gamepad a neni to klavesnice a myš, ale tohle je od "valve" takže jsou to schopní akceptovat a zdá se jim to jako nejlepší řešení ?
    • -Toto byla reakce na uživatele Okes.
  • C-BEAM
    tak pokud budou ty trackpady skutečně kvalitní, vydrží celé roky a odezva bude zanedbatelná tak by se ta cena dala pochopit. Jsem zvědav jak se s tím bude hrát, i když k stolnímu PC to asi nemá velký smysl, tam pokud chci analogový pohyb tak použiji klasický gamepad ak němu myš, které se jednoduše nic nevyrovná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit