Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    Hra to bola pekná no hratelnostne trocha prázdna... Taka 7cka jej slusi :-)
  • Krasna hra, tato si to zasluži...
  • By mě zajímala ta puška:-))...sakra, kde mohla být?:-)
  • Lotr
    Výborný výsledek u hry která si výborný výsledek zasloužila. Jsem zvědavý jak to bude pokračovat
  • Mato1987
    Skvelá hra, zaslúžila by si kľudne aj viacej nebyť toho troška trápneho konca.
  • Je to skvělá hra, dohráli jsme to s přítelkyní jako správnej Sherlock a Watson, bavili jsme se královsky, jenom (skoro) konec - respektive ta část v dole, kdy jsou vám v patách zombie a následných pár událostí - byl takový zvláštní... Samotné zakončení se nám líbilo svou otevřeností a takovým tím "přeber si to jak chceš..." *3* *5*
  • Sherlock Holmes je podobna hra, a na PS4 sa predava po milionoch? Asi preto , ze adventury na konzolach frcia su na PS4 absolutne adventurne suchoty.
    • Hnisavec
      ale stále to predalo na PS4 viac ako na PC a Xboxe dokopy, takže zase si vedľa, ale čo čakať od PC sraľa zo sectoru, čo je s Otáznikom v každej PS4 novinke so svojimi nadpozemskými strojmi....btw. áno adventúry sú kráľovský žáner na PC, ale nový Sherlock už nie je klasická adventúra, takže 2 stupidity v jednej vete od teba....trošku rozmýšľaj, kým dačo napíšeš
      • Cucame si cisla z prsta , cucame? Komplex zo sectoru by si uz mohol prekonat, si velky chlapec.
      • Jack1947
        Ten Sector ti vážně už leze na mozek jinak není možné aby si o něm tolikrát psal... *7*
        • Hnisavec
          skôr ľudom leze na nervy tých tvojich 5000 príspevkov k úplne všetkému...si úplny nolifer kokútek a ešte k tomu hlúpy alebo ja neviem...keby to malo aspoň nejakú troll úroveň, ale sú to len dadaistické žbrbty...mal by si si už konečne vyvenčiť bužírku a nie ventilovať to sr*ním komentov rýchlopaľbou 24 hodín denne7 dní v týždni na games...
          • Jack1947
            Zato ty si kulturní zázrak a něco neskutečného... lituju že jsem reagoval protože když nemáme argumenty tak zamlouváme co? jo jsem nolifer ok, uznávám a co že dadistické žblepty? *15* víš co byl dadaismus vůbec... spíš to vidím tak že trochu závidíš, že mi jde trollení lépe.

            Což mi je fuk na trollení jsou zde jiný a já jím nebudu brát místo... škoda že těch 5000příspěvků je taky lež to bych těžko dal za den. 7dní hmm taky asi ne. Nuže to by jsme měli hlavně nemám tak agresivní ton a za vším neviním steam.

            Vím že vlastní chyby se nerady poslouchají, nemysli se že jde jen o to že si slovák naopak, ja si myslím o slovácích jen to dobré ale o hloupých , zabedněnejších lidech tam to nezáleží na barvě pleti či na národnosti - prostě to jest důkaz jejich vyjadřování... ještě že máme Games vid? kde si můžeme částečně vyřešit své komplexy. Jinak máš pravdu žiju z pola tady na games, jinak můj život nemá moc smysl. A co ty doufám že si na tom lépe... nejsi taková smradlavá nula no lifer a ovád jako já. *4* Nezapomen mi vytknout že neumím psát to jsem nečetl už dlouho... nestojím o nic.

            Vlastně je mi a může být jedno co zde plodíš já nejsem vlastníkem jsem jen kolemjdoucí čtenář, já můžu tak maximálně nevhodné chování nahlásit ale víc udělat nemůžu.

            Piš dál, a ještě negativněji, a drsněji... agresivněji. Dej jim co proto *15* *2*
  • Jsem se dozvedel ze patrim mezi 4%. *12*
  • Se nedivím, že se to tak dobře prodává když to má tak krásnou grafiku. Čili je to důkaz toho, že všechny ostatní hry na UE maj neschopný grafiky když neumí udelat takle kvalitní assety a textury. Rozjel jsem to včera pod sweetFX v RadeonPro a peklo kvalita. Rozhodně moc zajímavej počin tato hra.
  • Hnisavec
    moštruózne PC predaje záchrancov herného priemyslu :D :D as obvious...preto Steam nezverejňuje nikdy predaje hier, lebo je to marginálne číslo a výsmech....niet divu že sa zo všetkých síl pchajú do konzolového biznisu....
    • Steam neuverejnuje predaje hier, pretoze na to nema pravo..uverejnuju si ich ak chcu publisheri. Ale tak asi by bolo prilis, cakat, ze pouzijes logiku. Take tragicke predaje ma ta PC platforma, ze sa na nu tlacia aj tradicni konzolovi matadori Kojima, Namco, Capcom, Square a asi tak milion dalsich. Konkurencia je ale velka a hier na PC velmi vela, nie tie puste oblasti ako na next gen ;-)
    • copak ti pripada 60 000 kusu hry od noname studia malo fucktarde? vsechno nemuze prodavat 10 000 000 kusu jak na konzolich,kdyz tam vyjdou 4 hry za rok,na pc je tak velka konkurence ze se vseho nemuze prodat gazilion
      • Hnisavec
        no name štúdio? veď to sú ľudia z people can fly, na tých musí byť kúpyschopná generácia PCčkárov odkojená....ja by som hneď bral tú hru keby vyšla na PS4...je to smutné, že taká fajnová vec predá tak strašne málo kusov....potom sa človek diví, že na PC dačo vydať je des a hrôza....
        • Na te hre delalo snad 12 lidi, ty pako.
          • Hnisavec
            a pointa? Na Outlaste robilo tiež 12 ľudí a vďaka konzoliam predali niekoľkonásobne viac...sám som hru kúpil za plnú sumu i s DLC pred mesiacom...
            • Tak napises ty cisla, nebo zase jenom kecals z hladu jako vzdycky? Minusy davat umis to vim , ale me zajimaji ty cisla!
            • Muzes napsat presne cisla u Outlast na PS. A tady se bavime o prodejich za mesic, vzhledem k tomu kolik na hre delalo lidi, jaka byla reklama, a jake je to styl hry sou ty cisla pekny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit