Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak porad lepsi nez ta hruza se zvracejici slecnou nedavno..
  • komentare zo stream.cz

    "Pecka, super, dokonaly dil, fakt dobrym, vyborny dil"

    to len aby novoprichodzi citatelia games.cz nenachadzali v diskusiach shitstorm.
    • tak co, kolik retardů se dneska zase chytne *12*
    • hehe hehe, shistorm, trolling, flame, ty jsi angličan voe
    • Je to vytvorene pre typickeho divaka stream.cz. Ak chces shitstorm, zobraz si komentare pod odvaznymi palcami...
  • C-BEAM
    verím, že scenár k tomuto dielu vyzeral na papiery veľmi zabavne... na papiery.
    • papier => vzor stroj; papiere => stroje; na stroji => na papieri
      • oni vzor stroj este nebrali :)
    • asi to tvorili pod tlakom nejakej uzavierky
      https://www.youtube.com/watch?v=Ev20DBIfSXk
  • Cosi
    Pořad dobrý, ale ty titulky co k tomu jsou přidělány, jsou občas fakt tragédie. Oproti minulému dílu, kdy byly posunuty o nějakých 15 vteřin tu většinou sedí, ale rozdělit titulky obsahující slov South Park tak, že na konci je South, a na začátku dalšího řádku v novém okně Park, je fakt amatéřina. Snad za to nedostávají zaplaceno, nebo to dělá na té univerzitě nějaký stroj. To vám je udělám líp i já.
  • Mato1987
    kvalitný výber hier, v podstate okrem fc4 a the evil within tam boli moje ďalšie dve top hry tohto roka takźe spokojnosť :)
  • Pěkný, bylo to fajn shrnutí letošního roku. Trapné to rozhodně nebylo. Víc Martina tam dávejte. Bavil jsem se.
    • Pod to bych se podepsal... vic Martina, jinak super.
  • nešlo by to ještě trapněji?
    • Když jim pošleš svou fotku tak to určitě půjde. *3*
      • a nevadí že jsem na ní s tvojí mámou? *3*
        • Nevadí, klidně můžeš pokud ti nevadí zveřejňovat fotografie kde dostáváš pětadvacet na holou od mé mámy když ta tvá se očividně nestará. *14*
        • neřeš to, všechny diskuse tady jsou řízený *2*
    • up_er
      hnupe
    • Nikdo tě nenutí se koukati..
    • ale jistě, ozvalo se ze sluchátka, račte se kouknout na staré díly Level TV *3*
      • Nahodou jsem nedavno našel 32 disku s level tv a byl jsem z toho napichany jako maly jarda (ne mowald)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit