Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Necele tri miliony prodanych kusu za dva mesice, to me jako stagnujici prodeje uplne nepripada. :-)
  • Tak jako hurá , že jsou tam konečně i normální vozítka , ne jen posr. speciály . I když ... pořád to jsou speciály :( .
    S takovým tempem by za deset let mohlo dojít i na ten Fiat a 500 :/ . Co je pozitivní , že nejdou cenou car pack DLC jako Drive Club ... Ovšem vzhledem ke stagnujícím prodejům (Se nedivím , počasí ve hře a jeho vliv na jízdu stále není ... ) bude vše jen otázkou času . Nebo konečně dojde trpělivost Sony a Polyphony po právu ztratí výlučnost dvorního studia a GT Sport půjde nadobro k ledu ......
    • To jako fakt chce někdo hrát "simulátor" aut, ve kterém bude jezdit ve Fiatu 500? *1*
      • Ani v minulosti mě speciály nebavili. A jezdili jsem závody těchto civilních vozítek a to z drtivé většiny.
        • nebavily
    • Aha stagnující prodeje. A že je GTS neprodávanější hra na ps4 v tomhle roce to nic neznamená
      • Vojta - nevím jestli je nejprodávanejší ale že šla cena tak rychle dolů je hodně divné...
  • Tak čekej tak asi 10 let. *1*
    • na PC tomuhle řikáme early acess, ale ten má aspoň výhodu, že tu hru dostaneš když opravdu vyjde a nemusíš za ní platit znova *4*
  • Tak to se načekáš tak 10 let. *1* To je lepší vyndat současných 700 co hra stojí a hrát.
    • Pardon to je reakce na Swaglord9852
  • Odulin
    Super...na GT League jsem čekal, takže už si zase zajezdím. *14*
  • co je mrtvé, nech být mrtvé..
    • Gran Turismo 1,35 za pár měsíců, PC2 0,25(což je ale pořád více než PC) na PS4. Tak nevím, co je mrtvé...
      • Gran Turismo, vždyť ti to tam ještě píše
  • Dá se ten singleplayerový mód GT League hrát bez PS Plus?
    • Celá hra se dá hrát bez PS+ už od vydání...*4*
      PS+ potřebuješ jen když chceš hrát multiplayer závody (GTS hraju už měsíc každej den a nějakej ''mulťák'' je mně u řiti). Ty kecy o blbé AI jsou jenom kecy, AI totiž je udělaná tak, aby sis připadal jak při online závodu - agresivní, dělá chyby, už jsem aji zažil že mě na rovince vybržďovalo LaFerrari abych ho nemohl předjet *15*
      • Díky za odpověď, ale v tom singlu toho do teď ke hraní právě moc nebylo ne? Proto se ptám na přidaný mód GT League...
        • počkal bych na opravdové GT, tohle je jen takové demo. starý trik, jak z tebe vytáhnout peníze za jednu hru 2x

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit