Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratuluji SCS! ETS2 je skutečně skvělá hra a rozhodně si zaslouží větší prodeje.
  • Tm jsou jen Miner wars? To je od toho lempla, co by chtěl, aby mu stát dotoval hry? Dost lidí píše na steamu, jak s MW mají potíže a ře je to krávovina.
    • shadow
      O hře jako takový moc nevím, ale ten týpek, co vedl celej ten projekt mi přišel dost namyšlenej. Když se ve Fight Clubu rozvykládal o tom, jak je strašně snadný sehnat prachy a já nevím co ještě. Asi m připadá, že je dobrej jak chleba s máslem. Trocha pokory by neškodila ;) když něco vytváříš, tak se nevychvaluj a nech svůj produkt hovořit sám za sebe.
  • euro truck simulatoru jsem posilal hlas =). Musim zahanbene priznat, ze jsem si ho podle zpiratil, ale chytil me tak, ze jsem zacal stat o updaty a hlavne prisla moralni kocovina, takze hned jak bude na steamu, kupuju =).
  • Hea ten inqvisitor je skoda,ze neprosel -.-.je to totis super hardcore bohuzel znatelne zabugovana hra.
    Je dohratelna bohuzel to chce pevny nervy.A me pocity jsou takovy,ze uz tu hru nechci v zivote videt, i kdyz jsem byl na ni tezce zavislej.

    neco jak horska draha,ktera stoupa v puli hre klesne a pak uz jen klesa ..
    Za celou dobu jsem nasel 1 legendarni stit 1 legendarni boty spousta legendarnich zbrani cetne 3 luku hodne prstynku snad jen 2 nahrdelniky 2 rukavice 2 brneni.A tezce nevyvazeny staty na to v jaky fazi hry jste byly ..,Vlastne od prvniho aktu jsem hral jen se sekerou,ktera padla po zabiti skretiho "krale"
    Abych pravdu rek prvni akt byl asi nejlepsi hlavne texty byly dost vtipny.
  • shadow
    Juhů, doufal jsem v ten Eurotruck Simulator a klaplo to :)
  • Nechapu, jak hra ktera tam je od 26.11 mohla zvitezit 30.11. Konkretne Darkfall Unholy Wars. Neco tu smrdi...
    • dyt to pisou v clanku, zkus si to precist
      • Pravda pravdouci, ale nasere to!!! Celkove to celou sluzbu Greenlight degraduje!!!!!!!
        • oni to tak delaj uz od zacatku, par her vyberou uzivatele a par jich vybere steam :)
          mimochodem darkfall je relativne uspesny MMO bezici od roku 2009
    • to je jasný už dváno, proto zmizel ten progress bar, aby komunita neměla přehled. Takhle je to stejně na Valve, bez zveřejněných čísel.
  • Black_Hand
    miner wars jsou taky greenlit a nedavno na steamu uz vysly. takze je na tom cesko celkem dobre :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit