Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za mě je toto nejočekávanější hra roku, hned po vydání ninja class v Black Desert Online. W40K miluju a tohle vypadá slibně. Trošku mi vadí, že na jakoukoliv upoutávku nebo video představující vlastnosti hry používají jednu a tu samou lokaci z jedné a té samé mise, jen pokaždé z jiných úhlů.....a už skoro rok. Ano, posun v grafice, modelech postav a animacích je velmi patrný, ale....to nemají nic jiného co by ze hry mohli ukázat? Myslím si, že po Dawn of War sérii bude tohle asi nejzajímavější titul ze světa W40K z poslední doby
  • Ja chci konecne hrat za svobodne lidstvo uchylivsi se do Oka hruzy proti zlocinnym sektarum z tzv. Cisarskeho statu!
    • Hehe prej svobodné lidstvo.....sice se musíš zaprodat některému z pánů a tvá duše a vlastně itělo patří jim, ale jo, svobodné :-))
      • Magister_Peditum
        Ono žít v Císařství taky není žádná selanka, vzhledem k tomu, že tě můžou kdykoliv popravit za jakoukoliv abnormalitu, nehledě na nebezpečí kdejakého svinstva z kosmu. I když v knihách ty popisy zas tak hrozné nejsou. Třeba Vlčí břit popisuje Terru jako docela fajn místo.
  • Tedko prodavali licence na warhammer docela levne tak se nesmime divit ze se vyroji spousta her otazne kvality jak hub po desti. Ostava jen doufat ze mezi nimi bude i par kvalitnich titulu.
    • Veskoslav
      Mxíčku, jdi hajat. Jinak psát česko-slovensky dohromady, to už je "umění".
  • TheGGG
    a teď jednu w40k FPS ala CoD... to by byl splněný sen...
    • Space Hulk: Deathwing
      • TheGGG
        tam budou jen GS...
  • Nebyla tady už taková jedna hra, která rychle zapadla... Pamatuji si, že hlavní postavu daboval Mark Strong...

    A protože se tu diskutovali knihy, chtěl jsem se zeptat... Může si tam člověk vytvořit vůbec nějaký sympatie k postavám když tam umírají statisíce charakterů?
    • Eisenhorn: XENOS? Mela by teprve vyjit ...jsem zvedavy, knihu jsem cetl.
    • OPenetrator
      Jestli myslíš Space Marine, tak to je podle me hodně slusna odreagovacka, a to nejsem kdovijakej fanoušek WH :)
      • Přesně :) Do tý doby jsem nic z W40k nehrál, ale tohle mě fakt chytlo a bavilo, ani příběh nebyl špatnej. Podle mě dost nedoceněná hra.
  • Vypadá to docela divně ale asi s tim bude sranda.
  • XorxoxTalarius
    Kdyz jsem to videl poprve tak jsem se neubranil dojmu ze to bude hrozna blbost, ted jsem sice jiz skepticky mene, ale stale jsem skepticky (ve smyslu "mozna ano" nez "spise ne"). Takze ted jenom pockat na vysledek uvidme, takova hra za inkvizitora by mohla byt super, pokud to nebude jenom o tupem zabijeni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit