Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdá se tedy, že by mohl být konec generických misí „zachraň okradeného“ a spíše by prim mohly hrát mikropříběhy ze života pařížského lidu.

    Tomu snad autor článku sám nevěří, jak znám Ubisoft, tuším, že se možná jen změní způsob zadávání úkolů, ale opět bude vše na stejné brdo.
    Přesto ale nehážu flintu do žita a tento díl jsem zvědavý.
  • Kokotina, jediný co má tahle hra vynikající je soundtrack. To tak, hrát za musulmanskýho hašašína. Povídali že mu hráli.
    • Lebo Jesper Kyd
      • Mato1987
        Hitman !!!
        • Freedom FIghters !!!
  • Hanzales
    Já už jsem pomalu tak nějak odassasinovatěl, ale ten Unity vypadá, že bych se k této sérii mohl zase rád vrátit :) Minimálně pro ty větší fanoušky držím palce, aby tento díl dopadl pokud možno nejlépe. Pořád je tu malý strašák šášula v hlavě, ale konec článku přislibuje, že by se mohlo vylepšit to, co mně v předchozích dílech (v tom prvním ke konci obvzláště) nebavilo nejvíc. Bohužel jsem jeden z těch hráčů, kteří musí prostě prolézt co nejvíc, posbírat co nejvíc a splnit co nejvíc, pokud ne vše, ale někdy už to při delší herní době v kuse fakt odradilo a přišla nucená pauza :/ Tuž držme palce v rozprostření vedlejších aktivit do co nejrozmanitějšího, ale hlavně zábavného provedení :)
  • Včera som dohral L.A. Noire a keby sa rozmanitosťou vedľajších úloh inšpirovali z tejto hry, tak by som bol len rád. Ani jedna nebola rovnaká.
    • Mato1987
      tak L.A. Noire je z úplne iného súdka, tam si tvorcovia na tej hre dali sakramentsky záležať, bohužial aj napriek tomu, že to bola špičková hra s perfektným príbehom a bohatou ponukou vedlajších misíí a úloh , tak predaje boli pomerne nízke na to že bola hra vo vývoji takmer 7 rokov
    • Mart9
      Prosím připomeň mi nějaké, já jsem to hrál někdy před rokem a půl a momentálně si žádné vedlejší úkoly nepamatuju, dík.
      • Mart9
        Jo ty si myslel tu vysílačku během jízdy? Tak ty úkoly jsem udělal asi tři, byly strašně špatně rozmístěné a často si se při jízdě za misí musel otočit a jet po té velké mapě na druhý konec. Hrůza. Jelikož ta hra neměla až tak dobrý jízdní model a skoro nešlo jezdit podle předpisů (na rozdíl třeba od Mafie), tak to bylo peklo. Škoda ale, pár jsem těch úkolů teď zhlédnul na youtube a asi jsem přišel o zajímavou část hry.
  • Corvus
    Jsem na to zvědavej... Střídavě se mě pořád zmocňuje nadšení a skepse. Pořád doufám v dotažení celého konceptu. Francie se mi velice zamlouvá.
  • Inquisitor
    Vzhledem k tomu, že v tý době bylo v Paříži ve sklepě krys víc než dost, tak minimálně jeden úkol je jasnej :)
    • Nedovedu si představit když jak říkáš jak vypadala paříž nebo londýn a další vyspělejší města co se muselo dít u nás ,babička říkala ještě když byla dítě v 30 letech co ji říkali jeji rodiče že v roce kolem 1900 +- jak byli světové krize jak na tom byli lidi tady a na slovensku prý obyčejní lidi byli rádi když mohli snist kočku,psa,koně ... síla ... a co s náma dělali madaři a němci to byla kapitola sama o sobě někdy se fakt divím že cz/sk existuje
      • Magister_Peditum
        Tak u nás zase nebyla tak přelidněná města, jako Londýn (1 milion obyvatel) nebo Paříš (650 tisíc obyvatel). Suverénně největší město u nás, Praha, v té době měla kolem 80 tisíc obyvatel. Takže bych si troufal říct, že tu díky tomu byl možná i větší pořádek, než v Londýně či Paříži. Londýn mimochodem začal budovat první kanalizační systém až v polovině 19. století, a to už překročil hranici 2 milionů obyvatel.
      • Mato1987
        veď konské mäso nie je zlé, takí zákaznicí tesca z VB by vedeli rozprávať a napr psov v číne a kórei žerú doteraz :)
        • ve francii to jedi porad, tam je to pochoutka
          • Není se co divit, koňský maso je výborný.
  • Mato1987
    ak budú tie vedlajšie úlohy tak repetetívne a nudné ako to bolo vo watch dogs, tak amen tma.
    • Pravda. Ve WD z vedlejších úkolů byly zábavný jen "Úkryty gangů".
      • Mato1987
        zo všetkých sidequestov sa mne osobne najviac lúbili konvoje...aj keď mám pravdu povedať, tak aj tie boli neuveriteľne repetetívne ku koncu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit