Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řeknete mi prosím kde mám sehnat ten patch? děkuji moc :P
  • Dobrý den,
    mam hru ze Steamu, kde se dají patche stáhnout... jsem nováček. Děkuji
  • Jason_dinAlt
    No výborně! Zrovna před pár dny jsem si hru koupil za lidových 400,- a teď se dozvídám takovouhle příjemnou zprávu.
    Zatím je to pro mne mnohem víc hratelnější než Shogun II. To "středověký" Japonsko mi prostě vůbec nesedlo. Ale Římská říše, to je úplně jiný kačo :o)
    • za celých 400kč..?..:) já sem vyaukřil za 125kč...:)) což je podle mě akorát cena za ten spackanej launch..:)
      • a jestě k tomu byl Grid 2..:-)
    • kdes to koupil za lidovych 400? na steamu porad 60€
      • Jason_dinAlt
        Aukro.... aktuálně za 250,-
        Na steamu nakupovat pouze v těch jejich slevách. Jinak jsou sakra drahý.
        • jak to tam funguje? jednou použite klíče prece nejde prodávat, nebo když to jsou nove klíče jak se k nim dostali že to prodavaji tak levne?
          • Jason_dinAlt
            Funguje to bez problému. Klíče použité nejsou. Buď je klíč součástí třeba nové grafické karty a majitel karty hrát hru nechce, tak ji prodá za cenu o které si myslí, že je akceptovatelná.
            Pak jsou tu normální obchodníci/distributoři. Klíče mají hodně levně a s malým ziskem prodávají takhle po netu. Dokonce se ve většině případech nejedná o šedý prodej. Tedy o hru z jiného regionu. Například Rusko má ceny her cca o 50 a víc procent levnější než my v Evropě.
            • Jason_dinAlt
              Já už takhle hry nakupuju několik let.
              Jen si dej pozor abys nekoupil hru z jiného regionu, kde je třeba k registraci a i ke hraní potřeba se přihlašovat z jiného regionu. Hrát se dá, ale jsou s tím problémy. Já jsem si takhle naběhnyl se Skyrimem. Koupil jsem hru z ukrajinskýho regionu a při každém spuštění hry jsem se musel připojivat přes VPN do Ukrainy a tak na jeden pokus z deseti se mi povedlo hru mustit. Naštěstí při hraní už nebylo nutné mít VPN puštěné.
            • dik o tehle možnosti jsem nevedel, ale mel jsem obavy jestli to je legalni. normalne jsou hry mimo slev sakra drahý a hlavne človek často ani neví do čeho jde a hra ho pak treba ani nebavi
      • Asi kúpil jednotku a ešte to nezistil :D
        • Jason_dinAlt
          ALe kdeže! Najdi si obrázky z jedničky a hned uvidíš ten do očí bijící rozdíl.
  • Je sice hezké, jak moc se teď o hráče starají, ale tohle všechno mělo být obsáhlé již při vydání hry. Ale co, nejdůležitější je vymlátit maximum EUR z DLC, vše ostatní je nepodstatné. Za mě osobně již TW2 zůstane navždy jako špatný vtip vývojářů nad tím co všechno si dovolí vůči nám hráčům.
  • Total war vždycky vycházelo až po novém roce :D
  • Devaty patch je prvni opravny pro me :D jelikoz jsem to do ted nemohl pro nizke fps hrat a to tu hru mam od vydani, slusny fail. Ale ted mam v benchmarku prumernych 56 fps a reknu vam kampan me bavi nejvic ze vsech TW. Konecne AI necheatuje.
    • Přesně, já před necelým měsícem hru zkusil znova s myšlenkou že 8 patchů by mohlo být snad už dost. Koupil jsem si navíc nový stroj ale nikdy jsem neviděl nic vyššího než 35fps na nejnižší detaily i na mém starším PC jsem měl hru viditelně lepší. Počkám si na poslední patch (jestli se toho někdo z nás vůbec dožije) do té doby tu mám Shoguna....
  • viete ako su na tom obliehacie bitky..kedze seria TW s tymto mala vzdy problem, vyslevone neznasam pohyb jednotiek v meste..hotova katastrofa+nejak zmysluplne ich zoradit na hradbach
  • "Jakkoli jsme Total War: Rome II hodnotili kladně (viz recenze)" = jinými slovy jakkoli moc jsme dostali zaplaceno, abychom napsali bombastickou recenzi na v době vydání kus šrotu...
    • Popravdě řečeno to hodnocení v recenzi bylo zasloužené, problémy mělo hodně lidí co jsem tak slyšel, ale například já jsem se nesetkal s ničím...( vlastně jsem na jeden problém narazil když AI útočila na město z moře - jejich lodě jen stály )...

      Já jsem byl rád za to, že mně všechno jelo normálně, chápu lidi kteří byli naštvaní na "jejich verzi" TW:R2...ale taky chápu že recenzent na tom mohl být jako já a nemít sebemenší problémy.
      • hele vždyť ta hra byla uplne špatná co děláš! mě chodila v pohodě co se hw týče ale vůbec se mi nelíbyla, teda graficky jo ale mechanizmy hry špatný žejoo!! nechápu proč to tak sprznily pááč total war byl VŽDYCKY SUPR!
      • Omlouvám se , já jsem z hardwarem neměl taky potíže. Co se týká obléhání a nudných bitev bez špetky taktiky tak to převládá doteď.
    • Jak vis, ze to neni jen dusledek obycejne neschopnosti?
  • Rome total war mal byt v early accesse a potom by to bola zabugovana neoptimalizovana alpha verzia... Vydno ze tato hra si zasluzila 9 z 10 inak by ju stale neopravovali a neprekopavali :D ale snad moje vnucata si uz zahraju Rome total war krasne opraveny a optimalizovany....
  • Já si konečně po ugradu PC užívám Shoguna II s Darthmodem a jen z té hry úplně na větvy. Takže za dva-tři roky si rád zahraju odladěnýho a zmodovanýho Roma II
    • XorxoxTalarius
      Hele nevim jak ty ale ja se zmodovanym Romum spis vyhybam *1*
      • http://www.youtube.com/watch?v=eFAGwtIFfFQ

        20:05
      • Third Age total war pro Medieval 2 je libovej + Divide and conquer submod co ho rozšiřuje z toho dělá skvělej mod ale ty jsi vlastně asi mluvil o cikánech tak nic nechal jsem se unést :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit