Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ze to vubec kupujete - akorat tomu madarovi financujete projekt, diky kterym sou vase projekty na vedlejsi koleji
  • podle recenzi na steamu je to skoro abadon ware *9* tak je fajn ze se objevil novej patch tedka...scim zacali dobre tak ted jako by se na tu hru skoro vy***, kdyz to porovnam se space engineers :-)
    • Celkove me Keen v tomto pekne se*e, Space Engineers jsem koupil pred rokem, chvili to hral, dosel k zaveru, ze v multiplayeru je to nehratelny (a singl me nebavi)... Nedavno jsem to zapnul a problemy co tam byly jsou tam porad. No jo, Marek asi potreboval z neceho zaplatit tu svoji slavnou AI, tak spachtil dve tri hry.
      • Já to mám obráceně :-D multi me nebaví a singl mě baví :-D...ale jsou tam chyby..když používám merge block hra spadne...
  • a je tam nějakej offline mod? když bych si chtěl pohrát a vybudovat si nějakej hrad bez toho aby mi ho nějakej jouda zničil
    • Můžeš si to nastavit při zakládání světa, nebo upravit nastavení před načtením. můžeš si nastavit kolik hráčů může s tebou hrát a jestli Budeš mít server nastaveny na soukromý, (singleplayer) pro přátele na steamu nebo veřejný :)
    • Aha :D já se chtěl zeptat opačně. Už je tam multiplayer? A jak funguje?
    • Jo, i mod bez fyziky, když chceš stavět nereálný hrady

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit