Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diry ve zdi byli v medievalu 2
  • @ XorxoxTalarius
    Prepáč kámo, ale pripadá mi to, ako keby si hral jeden, jediný diel TW a to je tento Warhammer. Žiadna diera v hradbách počas obliehania kvôli modom. To je vanilla. Žiadne, že iba Shogun obsahoval rozbitie brán fakľami. Obsahoval to aj Rome, Attila atď. A teraz tvrdíš, že si vyvrátil moje argumenty a očividne tomu aj veríš. Ale sa neskutočne mýliš. Nevyvrátil si vlastne nič, lebo tie predošlé diely proste nepoznáš. Sorry, ale taká je pravda. (musel som to napísať ako nový príspevok, lebo na tvoj posledný sa už nedalo reagovať)
    • Tak si to stahni a vklidu si to zahraj, bez zbytecnych emoci :)
      Dej si Chaos na rozjezd, me to prestalo bavit az po vypaleni 40ti mest :)
      Pak si dej trpasliky nebo lidi, neco postav a sjednot apod...helper jak v attilovi tam neni, napovedu si vypni, a jednotka s pochodnema co zapali branu te taky rozrusovat nebude otevres si ji delem nebo obrem :) Obt si dej vysokou a ktomu si precti treba Jizdu Mrtvych
      Vic hrat a min kecat...

      Btw ja hral vsecky TW, u Empire mam 75h a ve sve dobe me bavil havo pac valka za nezavislost je srdcovka...ale s odstupem casu hodnotim jako nejslabsi dil...
    • XorxoxTalarius
      To je fakt, ty tisice hodin co mam ve vsech dilech dohromady nahrano jsou nic.
      A jestli jde rozbit brana pochodnema v Rome2 a Attila, stejne tak jako v Shogun2, tak je dle meho blbost, ale to nema nic spolecneho s TW:W kde se to nedeje, stejne jako se nedelaji diry ve zdi kdyz oblehas mesto. Bavime se zde o TW:W prece, jen tak mimochodem
      Tak nevim kdo z nas dvou se plete, ale tipl bych si ze ty. A muzes se rozcilovat, muzes nesouhlasit, ale nejaky argument by to chtelo.
      • Veď som ti dal tých argumentov viac, než dosť. Ale ty sa stále tváriš, že nie. Ja nemôžem za to, že si predošlé diely TW nehral. A ak hral, tak možno z rýchliku. Pretože ak by si ich hral, tak by si vedel, že všetko to, čo píšem sú fakty. TW pochovalo viacero vecí. Prvý klinec do rakvy bolo zatvorenie tímu CA Australia. Druhý klinec do rakvy bolo spraviť to čo najmenej náročné na AI (preto tie brány, ktoré môže otvoriť hocikto, diery v hradbách počas obliehania) Tretí klinec je prechod na konzoly. Ten to odrovnal už úplne. A štvrtý klinec do rakvy bolo spraviť to čo najviac userfriendly. Vypálilo z toho ale idiotproof.
        • Twe...žádná díra se v hradbách sama nedělá. Jestli jsi to viděl, tak já ještě ne (mám odehráno přes 160 hodin). Pochodněmi se brána taky nerozbíjí, možná to jde, ale ne snadno. Bránu rozbíjí snadno jednotky k tomu určené - nejhorší je asi beranidlo, protože je nejpomalejší, nejlepší jsou na to kanony a monster jednotky. Taky ty tvoje, s prominutím, blbé kecy o tom, že tohle hodnotí konzolisté, jsou naprosto mimo. Nejsem konzolista, konzoli nemám a neplánuju. A ne, žádné další argumenty jsi nenapsal. Furt jen motáš dokola o těch několika málo, co už ti kolega správně vyvrátil. To, že se ti nový TW nelíbí, ještě neznamená, že je špatný.
  • "Milujem" ako chcú TW hru posudzovať konzoloví hráči. Vy si kvalitu TW nepamätáte. Neviete, ako má vypadať skutočná TW. Od Empire ide TW dolu hajzlom. Pred tým každá jedna časť TW spôsobila ošiaľ. Od Empire TW je to iba slabota. Nehovoriac o tom, ako celkovo zidiotizovali celý herný systém kvôli konzolám. Ako raz povedal jeden občan. Konzolisti chcú hrať a nie premýšľať. TW Warhammer je prvý TW, ktorý si nekúpim vôbec ani v 75% zľave. Od prúseru s Empire a Rome 2 som si kupoval TW už iba v 75% zľave. Pred tým to bolo vždy v deň vydania. Proste je to úbohé. Obliehania zidiotizované, herná mechanika zidiotizovaná a tak dále a tak dále. Oni to volajú, že user friendly. Ale v skutočnosti je to idiotproof.
    • RedEagle
      Empire sa mi este pacil a moj nazor je že keby tam bol rodinny strom a viac provincii ta hra by bola dokonala. Ja hram v podstate od roku 2007 až do dnes vlastnoručne vymodovany Rome 1 Medieval 2 z modom Stainless Steel Empire a Shogun. Zvyšok hier od CA su už fakt absolutny crap na nefunkčnom engine.
      • Súhlas. Empire museli ale opraviť modderi a najhorší bug (nemožnosť opráv dier v hradbách) stále zostal a nikdy opravený ani nebude. To je proste smeťák...
    • XorxoxTalarius
      To jdes sam proti sobe, jelikoz tohle je po dlouhe dobe velmi povedeny Total War a nejake zjednoduseni se opravdu nekona, zajimalo by mne z ceho vychazis
      • Vychádzam zo sledovania hrania hry na Twitchi rôznych hráčov. Prišlo mi to rovnako zidiotizované, ako predošlé diely od čias Empire. Ako môže tu niekto namietať, že šak som to nehral. Ale ver, že odsledoval som si na twitchi hranie rôznych hráčov (dokopy cca 3 hodiny) a mal som proste dosť. Zašlú slávu TW od zrušenia CA team Australia asi nikto už nevzkriesi. Od zrušenia CA team Australia to ide všetko dolu hajzlom :(
        • XorxoxTalarius
          Mam vsechny dily TW a nejake zjednoduseni se opravdu nekona, dokonce se mi poprve stalo ze jsem musel zacinat hru nekolikrat jelikoz jsem dodrbal start a pak jsem byl proste nahranej. Ono taky hodne zalezi za koho dotycny hraje, pokud hraje treba za orky nebo chaos, tak to ma podstatne jednodussi nez treba Rise. Jelikoz ta se musi starat jeste i ekonomiku.
          Za mne osobne je to jeden z nejlepsich Total Waru co udelali je v nem spousta moznosti a dle meho i nejlepsi AI ze vsech dilu serie, at jak na bojisti nebo strategicke mape.
          • Jeden príklad za všetky. V tomto sa nebudem hádať, či to obsahuje aj spomínaný Warhammer, alebo nie. Podľa videného ale sa mi zdalo, že Warhammer si prebral AJ TOTO z predošlých dielov (mám na mysli všetko po Empire). Za absolútny idiotizmus považujem prvok, keď sa počas obliehania sama od seba vytvorí v hradbách diera. Zároveň aby fakľami kadejakí sedláci prepálili bránu na hradbách je absolútny fail. Zároveň nápoveda, že poslať jazdu proti kopijníkom neni dobrý nápad (ikonka sčervenie). Proste total idiotproof. Na Warhammeri mi totálne chýba family tree, kde sa okolo neho dá robiť kopec intríg a hráč si vyberie, koho chce ako nástupcu s akými vlastnosťami atď. Šetrí vodcu, pokiaľ sa nenarodí dedič atď. A takto by som mohol vypísať xy ďalších príkladov zidiotizovania celej série TW.
            • XorxoxTalarius
              Pocas oblehani se sama od sebe v hradbach dira nevytvori, uprimne jsem tohle v zivote v TW nevidel (pokud to nejaky dil ma, napis ktery), takze to bude nejspis nejaky mod. Jedine co se behem oblehani deje, je ze oblehane jednotky od urciteho tahu dostavaji attrition a tak neni problem si chvili pockat a nasledne dobyt mesto beze ztrat.
              Jediny dil kde se da faklami (to budou asi louce hadam) rozbit brana je Shogun 2 (jestli to slo i v jendicce uz si nepamatuji). V TW: Warhammer se rozbit brana oblehacimi stroji, kanony atd ... rozbit branu drakem a necim podobnym jsem nezkousel, ale prislo by mi to logicke. Takze ne, nemuzes poslat pesacky a cekat ze ti rozjebou branu. Mozna tak trpaslici vybabeni vybusninama, tam by se to dalo pochopit.
              To jestli je tam nejaky helper pro blbecky nevim, ja mam vsechny helpery vyple, takze tam nic takoveho nemam.
              Takze tri argumenty a vsechny tri jsou vyvracene, pokud budu hodnej a uznam ti ten posledni ze tam je moznost pro nooby aby vedeli co maji a nemaji delat, tak to stejne vypada ze nemas pravdu. Nic z toho co si popsal se nedeje, pripadne prihod jeste nejake.
  • Jako krev dobry... ale musi to byt DLC? OPRAVDU??!!? Nestaci do haje chaos DLC????

    Ale hra je to super no... co mam delat... kupuju, to tam proste chybi.
    • "FreeLC" - akorát update který Ti přidá do hry všechno co tu je. Zdarma :)
  • Hra mne prestala bavit po par hodinach. Nevim cim to. Asi tim ze tam je min obchodu, diplomacie a pod., ale to vyplyva z povahy universa. Celkove mam pocit ze je tam mensi duraz na strategicke planovani a vetsi na takticke real time bitvy.
    • XorxoxTalarius
      Ja bych nesvadel vlastni neschopnost na hru. Mam nahrano rekneme 12 hodin (presne cislo ted nevim) ale tvrdit ze tam je minimum diplomacie a obchodu? To jako vazne? Schvalne nam vsem povez za jaky narod hrajes at vim jestli se ti mam smat, nebo te litovat.
    • TheGGG
      ani jsi ju nehral, tak nemel bobíku, tvé lži už tu prokoukl každý,,,
    • RedEagle
      Je tam aspon rodovy strom ? budovanie budov v mestach ? ci uz aj na to sa vys..
      • Rodovy strom nevim, nejspis ne. Ale budovy tam jsou, i kdyz ne moc a vetsina je vojenskych
        • hodne slabe trolovani :)
          • Chces mi rict ze tam je rodovy strom a karl franz muze umrit a mit dedice? A pocet budov oproti medievalu je opravdu velice nuzny.
            • Hra se ti libi ja ti to neberu
            • Takze argumenty
              1) pises obchod nic moc - no ja nevim ale za lidi je obchod alfa omega, mit 10 spojencu skrz obchod je velka financni vyhoda a me pomohla si stavet libovolne nabusene armady a mesta jak se me libilo, to ze obchod neni u Chaos a Orku bude asi v poradku :)
              2) nejsou budovy jen vojensky spis pises - no jen Chaos nestavi (horda), inak vsici, je potreba u kazdeho mesta si zvolit kudma se vydame, ja sazim vic na ekonomii, prumysl tak obecne stavim timhle smerem a s vojenskyma budovama si vybiram vyhodne postavene mesta a jen nektera. Stavi se tam vesele a na vyber je budov ze kolikrat me chybi kde co i v pokrocilejsi fazi hry
              3) pises nejsou rody - oka nejsou, u lidi je system vlady kde dosazujete hodnostare jak v Attilovi napr.
              4) pises - diplomacie nic moc, no zrovna u Chaosu paradoxne me kampan pomohla vyhrat hezka diplomaticka klicka, u trpasliku a orku sem spojil cele udoli vzdy ,a ted s upirama se ji venuji v kazdem kole inak bych ty dlouhe hranice neuhlidal *16*
            • TheGGG
              jen brečte anonymci... to mě vždy potěší... BTW: hrát total war kvůli rodovému stromu může fakt jen max...
            • rodovy strom tam samozrejme neni.... GGG z tech tvych kecu mi je normalne zle... ale to je asi cil co?
            • Tak je tam ten rodovy strom nebo ne? Poprosim argumenty.
            • TheGGG
              sledování videa na YT neznamená že jsi hru hrál...
  • tech par kacek jim dam...se nepoto hned

    dohrano zatim za trpasliky a chaos, ted valim upirky...

    jedine co me zarazilo tak oblehani, ve starsich TW jste meli ztraty pri oblehani a dlouhodobejsi oblehani bylo nakladne nebo nepripadalo v uvahu plus kdyz oblezenym dochazelo jidlo proste zautocili at byl pomer sil jakykoliv...Tady vklidu obleham i kdyz je to 30-70 treba a kdyz je hlad tak si proste pomrou i kdyz je jich presila...ale nehraju na nejvyssi obt tak treba tam je to jinak muzete potvrdit ?
    • Posádka sama nezaútočí nikdy, ale pokud je tam hrdina, tak ten má tendenci útočit, minimáně pokud ví, že je v přesile (třeba 60/40 v jeho prospěch). Obtížnosti se liší především v tom, že na very hard a legendary mají AI jednotky mnohem lepší morálku a nabuffované staty a taky AI frakce mají mnohem větší gold income, než ty. Dále ty máš postihy ohledně veřejného pořádku, dělá se ti hůře diplomacie, atd. Jinak AI je i na vyšších obtížnostech stejně hloupoučká, nicméně hlavně co se týče bitev, tak ten jejich boost statů umí udělat své.
      • Na me hrdina i s posádkou nešel i když byli ve výrazné přesile. Ale co jsem ten příspěvek napsal jako kdyby me slyšely a utoci pokaždé...včera dohráno za upiry to byl masakr opravdu totální válka
  • TheGGG
    pěkný a co to blood and gore...?
    • Můžeš si koupit DLC Blood for the Blood God za 2,49€ na steamu.
      • no, vím že se to dalo čekat, ale i tak... To si dělaj pr*el ne?
        • Veskoslav
          Obcházejí tím rating svých her.
          • A proč to teda neni zadarmo? Jakože mladší 18 nemají tolik peněz?
            • Jestli tě to fakt zajímá, tak tady jsem se to pokoušel vysvětlit z té druhé strany, zadarmo to dát nemůžou, ale mohli by to hodit za 0,99 euro místo 2,49, kdyby nechtěli rejžovat http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/total-war-warhammer-recenze-276483/?page=2
    • Morraw
      ZDE!
      http://store.steampowered.com/app/404011/

      EDIT: A přesně na tohle jsou dobré ty drobné z kartiček.
      • TheGGG
        yes, tak to jsem ani nevěděl že už to vyšlo, konečně to bude hratelný...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit