Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    To vypada naprosto famozne, vic takovych her !!!
  • BoB.2
    Hraju a je to celkem zajímavý *2*
  • Petře,proč to děláš.. *14* *1* je to krása a díky .
  • No... je hezký že je teďka plošinovek jak tři zadnice, ale co třeba nějaká kvalitní strategie? To už všichni vzdali boj se StarCraftem 2? Protože mě nenapadá jiná strategie co v posledních letech vyšla a nebyla brak (ano narážím na C&C:Tiberium)
    • Strategie jsou draha zalezitost, takze od Indie studii se jich mnoha nedockas. Na velka studia je to zase prodelecna zalezitost, protoze vetsina z nich nejde pohodlne portovat na konzole. Kolem a kolem, na poli strategii se v nejblizsich letech nejspis nic moc nezmeni. Ja mam to stesti, ze jich mnoho nenahraji a tudiz mi jich jeste spousta zbyva. Napr. Dawn of War 2, Red Alert 3, datadisky ke Company of Heroes, Starcraft 2 take, ...
      • dost zajimava je taky R.U.S.E (da se dnes sehnat za par korun), jestlis nehral ;)
    • Tak, tak, nějaká nová a dobrá strategie my taky chybí, ovšem chápu, že nejde o ideální žánr pro gamepad. Aspoň že máme The Creative Assembly *9*
      • Teď koukám na jejich stránky a prej scháněj nový lidi do týmu pro novej projekt. Chápu to dobře, že anoncovaná "ALIENY IP" bude mít něco společného s alieny? Že by nějaká nová strategie? *8*
        • Maly nezavisly studia vetsinou strategie nedelaji, protoze to je mnohem narocnejsi na vyvoj nez obyc plosinovka.
          • The Creative Assembly není malý nezávislý studio, nebo jo? Vždyť oni dělají jenom strategie *1*
            • Bože, vždyť to by mohlo být naprosto skvělý! Alien - Total War *14* *14* *14*
            • To vubec netusim, mozna opravdu vetrelecka strategie.
            • To bylo v souvislosti s těma strategiema, který dělá dneska hlavně Creative, autoři Total Warů. Mě by jen zajímalo, co znamená to "ALIEN IP" na jejich stránkách... Nikde jsem nepostřehl, že by se tom něco psalo.
            • Aha, to sem nepostrehl. Myslel jsem, ze se hovori studiu, co udelalo tuhle plosinovku.
              Kazdopadne ale aspon obecny vysveteleni, proc je mnohem vice plosinovek nez strategii :)
  • Dobrejch plošinovek není nikdy dost, zlatá pravda! *4*
  • RavenHolm
    Proč mi to děláte? Toho názvu jsem si na Steamu všiml, ale nedbal a až tady jsem se podíval na video, kvůli kterému tu hru teď chci:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit