Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alladjex
    Dovolím si projevit trochu nevole na textem novinky...
    Na Games se mi vždycky líbila atmosféra článků, kde se nikdo neopírá vyloženě negativně do her, které ještě nevyšly (Fight Club nepočítám, tam je to přímo v názvu ...). Samotného mě styl Games nasměroval, když občas píšu o deskových hrách, abych z útržků informací nehaněl nic, co jsem nehrál. Po odehrání musí být recenze o tom jaká hra opravdu je. To je bez diskuze. Poslední odstavec mi tak přijde docela populistický a hlavně zbytečný. Ale stejně jako on je tohle jen můj názor a pocit.
  • "z modifikace přidávající pro Dead Island meče a magii"

    Buéé
  • A já si říkal že je s Hellraidem nějak ticho po pěšině. Ve více lidech to bude sranda jako Dead Island.
  • Nemuzu nevzpomenout na Hexena, to byla perfektni parba hlavne ve dvou hracich.
    Hellraid sice bude nejspis o necem trochu jinem,ale i tak to vypada, ze to s kamosem zahrajem a bude to zabava.

    Kluci polsti mi delaji radost, dost se tesim na jejich Dying light, oba Dead Islandy mam dohrany (prvni me bavil vice).
  • Ronox
    Proč z kostlivce vystříkne krev? Jinak to vypadá na oddychovku podle toho co zatím ukázali.
    • Pouze hrac her povazuje vrazdeni nemrtvejch parchantu za oddechovku :D
    • deathfish
      tak nějak jsem tu krev vystřiknout nikde neviděl, jen kousky kostí po zásahu..
    • Keyz
      Protože to je živý kostlivec to dává smysl ne? *5*
  • Tam všichni nosí brejle, ne?
    • Až začneš pracovat, tak na ně taky budeš mít.
  • Cosi
    Porovnejte své pocity z Hellraid a Kingdome Come. Taky máte pocit, že ten Hellraid je i přes zombie, magii a možná draky o ničem?
    • Ani náhodou. Painkillerovská rubačka z reálného středověku by byla nuda.
  • no koukám že warehorse dal směr *3*
    • toto je hadam dlhsie ohlasene ako hra od Warhorse
    • tohle vypadá spíš jako Dark messiah of might and magic.
      • KIMCID
        bavíme se o:důležitost soubojů na meče

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit