Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se těšim nekutečně ale o to více se bojím že po těch hitparádách s kojimou v tom bude něco co se mi nebude líbit, držim palce at se nový MGS podaří jako všechny předchozí díly.
  • kvoly tejto hre som chodil poza skolu ked este frcali ps herne , konecne plnohodnotný titul na pc tejto serie
  • co to ma na konci to cerny na hlave , to jsou rohy ?
    • je to asi nějaká augmentace po tom výbuchu, co přežije na konci GZ. Asi má část lebky fuč, tak to řeší takhle, proč to bude růst je otázka. Jestli je to pouze berlička pro nějaký jeho rage, po kterém bude roh růst nebo je za tím něco více, se uvidí. Ono za tím ale bude určitě něco více *3*
      • Kozy
        Zatim to spíš vypadá na chytře sestříhaný video, resp. ta exploze ve vrtulníku nepošle Big Bosse do kómatu, bude to něco jinýho. Jinak to má být nějakej šrapnel, má jich v těle víc, dokonce i lidský zuby.
    • Stillson
      Je to jeden roh v té hlavě... bude postupně "růst" spíše vylézat jak budeš postupovat hrou. Je na to pár teorií co to může být :-)
  • Lukyz
    Já naladit nepotřebuju, na den kdy děcka půjdou zpátky do školy čekám jak na smilování *1*

    Jinak zrovna doháním resty, z MGS ságy jsem nehrál akorát PSP tituly. PortableOps mě moc neoslovilo a tak jsem ho "zahrál" přes YT, ale PeaceWalker to je hodně jiná pohádka.

    Musel jsem sice trochu bojovat s nastavením emulátoru ( přizpůsobit ovládání z PSP s jedním analogem na X360, nastavit aspoň 30FPS - defaultně to jede 22 snímků což na malém displeji PSP asi nevadí, ale na velkym monitoru ve FullHD z toho vážně bolí oči )

    Gameplay je samozřejmě trochu jednoduší, jelikož jde o PSP hru, ale vše ostatní je nad míru kvalitní - hromady rozhovorů na audiokazetách, výzkum, správa a rozšiřování MotherBase, výcvik jednotek a jejich vysílání na mise atd. atd.

    Navíc pak konec GroundZeroes bolí o něco víc, když jste se s MotherBase a jednotkami piplali dlouhé hodiny *1*
  • hral sem kdysi piratsky jednicku na pc. ted tohle bude moje druha osobni zkusenost z originalky. uz se nato moc tesim i kdyz se bojim jak moc se zmenila hratelnost. ono kdyz sem se koukal na videa, tak ten otevrenej svet do zpusobu hrani zasahne dost
  • Kozy
    Slzička ukápla. Kdo by si chtěl zkrátit čekání, tak YongYea dělá zajímavý ohlédnutí za vývojem TPP, doporučuju. https://www.youtube.com/user/YongYea/videos
  • Pro mě byl celkem uspokojivým završením ságy Metal Gear Solid 4... ale tak co, nový Snake vždycky potěší.
    • To asi ano (4ku som bohuzial stale nehral, musim konecne zohnat nejaku staru PS3) ale s GZ a TPP aspon sa uzavrie kruh celej sagy. Hrali sme za Solid Snake-a, Big Bossa, teraz sa vyplni medzera medzi Peace Walker+Portable Ops a Metal Gear 1. Som Fakt zvedavy, ako moc pred casom, kedy sa odohraval prvy metal gear skonci Phantom Pain. Uz sa neviem dockat, sice este nemam dohrateho Witchera a asi to nestihnem, ale sral to pes, metal gear je metal gear
      • Rozumím... já taky ještě nemám Witchera, chci ho stihnout do Falloutu, MGS 5 se odkládá na 2016...
  • v neděli recenze venku velké pravděpodobnosti hry roku. Těším se.
    • Ristoro
      Witcher 3, Fallout 4, Hitman, nevím, jestli to bude mít MGS tak jednoduché.
      • Witcher je natahovaná nuda. Fallout bude jen další bethesdovina čili hloupočká hra. Hitman se nikdy neřadí k absolutní top. Takže je to boj mezi Bloodborne a MGS... Pro mě, pro ostatní, ať si tam klidně strčí toho Zaklínačka otravného...
        • Ristoro
          Myslím, že jsi Witchera nehrál, protože nemáš konzoli a na PC ti nejede :). A na to o Falloutu ani nehodlám reagovat :D.
        • no už len bloodborne je mozog trhajúca záležitosť..:DDD *8* "klikačka pre tupelá".:)
          • TheGGG
            říká pctardí opička, co nemá ani tucha o hře
          • klid hloupé slovenské Witcher' s Kiddo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit