Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně by konečně mohli nějak vyřešit to, na co si na zahraničních forech stěžuje dost lidí.....mraky lidí! všechny se.re, že v GTA vystřílíš ulici, nedejbože se otočíš na 3 sekundy jinym směrem, podiváš se zpátky....lup a silnice je prázdná. Alespoň 5 minut by to mohlo zůstat v paměti. To mě na tý hře se.re odjakživa...sra.lo mě to v GTA, GTA 2, GTA3, GTA 4, určitě mě to bude prcat i v GTA 5. Dost lidí psalo, že by to prej neutáhli počítače.....prdlajs pánové. Sami R* připustili, že není až tak HW náročné, dát městu alespoň 5 minut na ukládání dat
  • Na trailer k Grand Theft Auto Online s cz titulky se můžete mrknout na http://www.sledujcesky.cz/grand-theft-auto-online-trailer Plus se tam dozvíte, proč GTA zdrbli v jednom "diskuzním pořadu"
  • Jo tak ultimatni hra to urcite bejt muze vypada to na slusnej masakr :)
  • Taky bych chtel vědět co bylo na SA prekomplikovany......
  • ?????????????San Andreas že bola prekomplikovaná ???????
    Pánu autorovi, odporúčam začat hrávať Kámen / nužky / papír
    možno za pol roka bude schopný zvládnuť bombermana, každý sa raz učil chodiť.
    • RazorProduction
      Ladislav Loukota - ses posral ne ??? san andreas MP prekonplikovane ? *15*
    • cpát se virtuálními hamburgery ve virtuálním mcdonaldu je totiž strašně složité ;)
  • ajlajkit!
  • GTA: San Andreas byl nejlepší díl celé série, nevím co to tu autor článku žvatlá za nesmysly.
    • Za mě to je GTA III. Tu atmosféru gangstery zkorumpovaného světa ještě netrumfnul žádný díl podle mě.
    • taky jsem mel nejradeji San Andreas. toto nejspise bude posledni gta na enginu pro ps3, x360, tak snad se rockstar vytahne jako tomu bylo u SA na predchozi generaci :-)
  • Tak co vyjde to na PC nebo nevyjde :-)
    • Věřím, že ano, na shop.tiscali.cz asi taky věří, protože je možné si to ve verzi pro PC předobjednat (za 955,-) viz http://shop.tiscali.cz/grand-theft-auto-v-10495
  • "...vývojáři v něm slibují dynamický a perzistentní svět pro 16 hráčů." Ubohý. Čekal bych nejméně 200 hráčů a ne ubohých až nicotných 16 hráčů. Podle mě dost trapné. V mnoho let starém SAMP je možné hrát se stovky hráči na jedné mapě (serveru). Kdo zažil války gangů v SAMP pochopí, že desítky až stovky hráčů má něco do sebe...
    • Vic by ten low hw neutahl. *15*
      • tak tak je to jen omezení ubohých konzolí
        • Zabite ma no mam nazor ze konzoly to dost brzdia, aj vo vykone ktory vsak nieje taky dolezity no hlavne v ponimani ze hry su viac robene pre tupe a rozmaznane decka - siroke to spektrum ktoremu staci sexi vzhlad a WOW scripty / AVE vynimkam /

          Jedine plus vidim vsposobe upgradedu PC-
          po vypusteni X box 360 a PS 3 stacilo postavit PC aby ho mierne prekonalo a peknych par rokov mi fici kazda hra :)
  • Veskoslav
    No já nevím, sice mě to láká, ale asi si to stejně nekoupím na svůj starý Xbox. Přijde mi, že pakliže bude velikost map skutečně tak obrovská, že limitní omezení současné generace konzolí je docela smutné. Když si vezmu v potaz největší mapy v Bf3 (berte s rezervou) a hraje tam třeba 128 hráčů a někdy i půl minuty nikoho nepotkám, tak se trochu bojím té velikosti a prázdnoty.....Asi stále doufám, že to vydají i na pc, protože, co si budeme nalhávat. Pc scéna dokázala udělat tolik skvělých věcí do herní série GTA, že bez ní by to nebylo ono. A o zaplacení se nebojím, když MP3 se zaplatil za měsíc prodeje na pc.
    • Jo jo asi je lepsi na tak velke mape vice hracu ale zase kdyz je 16 a 10 z toho jsou tvy kamosi a delate neco spolu nez tak kdyz je 64 a kazdy si dela co chce me laka vic nerikam ze na PC nikdo nehraje s kamosema ale na konzolove verzi mi to ten omezeny pocet nevadi kdyz budu hrat z nekym koho znam.
    • Miserius
      Svět je urcite obri, ale u kazdy takovyhle hry (GTA4, RDR atd...) multiplayeru je to tak ze se hraci sjedou a vsichni hrajou v okruhu par ulic a stejně dělaj něco dohromady... Maximálne tak v RDR jeden clovek loví mědvedy stranou, nebo bojuje s banditama až je na něj vypsaná odměna a všichni hráči zas jedou na něj...
      • Shaker
        neni pravda, jde jen o to, jaky daji vyvojari hracum prostredky... SA/MP je krasnej priklad
        • Jack1947
          Jenze u San andreas to bylo podmineno vytvorenim od komunity, hra jako takova byla bez mp. ( takze to neni brej priklad).
      • Veskoslav
        Po pravdě si asi stejně počkám tak 2-3 měsíce podle ohlasů komunity. Spálil jsem se bohužel u IV. dílu no.
        • Myslis zabugovanosti nebo te 4ka nebavila?
          • Veskoslav
            Tak hra nebyla špatná, sice to nebylo takové bláznoství jako Vice City či SA, ale nehrálo se to špatně. Problém byl ten, že první dva týdny mi to nešlo ani spustit, natož hrát....
            • Jack1947
              A ja si koupil GTA IV, prave kvuli MP (PC) abych nakonec zjistil ze si vlastne ani moc nezaparim...
              *9* Skoncil jsem u SP a to jak vsichni vedi, stalo za velke prd (HW) radsi X360 verzi nez tenhle nedodelek.
            • Veskoslav
              Jj o pc. Konzolovou verzi mám taky, tu jsem dostal jako dárek a neměl jsem ji komu dát. 2-3 měsíce počkám, pokud neoznámí pc verzi a pak 2-3 měsíce počkám po vydání pc verze:-D:) Takto jsem to myslel:)
            • Miserius
              Tak to ale mluvis o PC verzi ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit