Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty rozdily jsou VYSMECH vsem hracum. ty nove konzole v podstate nic noveho a lepsiho neprinasi. je to jen byznys. je to jeste trapnejsi, nez jsem ocekaval...
    • Prodej konzol je byznys? Nepodívej, ja myslel, že je to charita.
  • To bylo pořád řečiček jak to poběží i na ps3 a xbox 360 v 60FPS a ponaučení na konec? Starého koně nové kousky nenaučíš
  • oin.odin
    zdá sa to len mne alebo je ta PS3 verzia krajšia ako Xo ???
  • Kdybis o xboxu neco vedel,tak xbox a ze je to mikrosoft,ma v display setingu nastaveni primo pro monitory.ale musis mit tvz d.sub nastaveni na divi kabel,ma to i ps3,ale z nakeho duvodu to nejde na hdmi kabel.pak to to pozmeni barvy atd.mat to vyskouseny,skus to ,budes mozna cucet.prvni xbox to mel taky tak.proste jde tam vic nastaveni,nez prez hdmi.
  • Necet jsem to tu cele, ale beruska ma pravdu. Podivejte se na moderni scifi filmy, horrory, akcni filmy... Vse je stylizovane, dobarvovane, nasvetlene. Nevypada to realne. A nektere hry uz se temto filmum podobaji. Realita nikdy nevypada tak zajimave jako film nebo fotka. Podivejte se na zabery z nataceni nejakeho filmu. Nuda. Az filmova kamera a efekty zntoho udelaji koukatelnou vec. Takze snaha o realicnost neni to hlavni. A postavy vypadajici jako zive - bylo by to spise desive...
  • No tak s Next gen konzolí asi nějakou dobu počkám. Za tu cenu mi to nestojí. Radši si dohraju co mám na Pc.
  • Lawliet
    No že by tam byl nějaký ULTRA rozdíl, když neberu v potaz rozlišení nášivky, tak jsem asi žádnej neviděl.
  • Zdar, mám dotaz i když je mimo ohledně článku, ale hledám hru, kterou tady(na webu) recenzovali, ale k věci. Hra byla na principu DM, Legends of Grimrock, akorát se celá hra neodehrávala jen v podzemním labyrintu cest. Kdo mi poradí, má u mě malé nevýznamné plus. :D Howgh
    • ucho
      http://games.tiscali.cz/might-magic-x-legacy-15471
  • mikrosoft vychyta vyvojarske nastroje,devkity,a bude to v poho.Myslim ze to neni spatny stroj.Urcite pripravuje neco velkeho,je dost v klidu.Na ty pomluvy myslim.Neco se deje,nato dam krk!
  • *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit