Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikdy se ani vzdáleně nevyrovná původnímu gohticu(risenu) nebo TES.. a proč? .. protože cesta má dva metry a ty neuhneš ani napravo ani nalevo... kdo hrál jednu z těhle perel a vyžil se(a užil si) v totální volnosti pohybu(namátkou si vzpomínám na leviračku v risenu, jak jsem překonal několik set metrů drop do údolí, abych to nemusel obcházet..) tak prostě tyhle hry ani nemůže brát vážně...styhle dvě série jsou pro mě absolutní špčka všech rpg(samozřejmě mimo gothicu arcania) a na trůnu v nejbližší době i zůstanou..
  • Nevím, KoA není nijak dobrou hrou, všichni říkají jak to má dobrý soubojový systém.
    Ale všechno co je v něm obsaženo, už to tolikrát bylo a ještě lépe.
    Hra je zábavná jen chvilku, protože vás baví hledat věci do inventáře a zbraně, ale jakmile zjistíte že v tom "příběhu" se vlastně nic neděje, tak to člověka prostě nebaví.
    Mě hra bavila do té doby dokuď jsem měl možnost dělat vedlejší Questy pro Frakce, a případně pak udělat Quest po svém (vzpouřit se, nebo být hodnej)
    Ale to máte dohráno do 4hodin, pak už jen běháte a hra nebaví.
    • Mna najviac bavi prave vyvoj postavy, vylepsovanie vyzbroje, prehladavanie map, nejaky pribeh ma az tak netrapi.
      • Jojo, každej člověk - jiná chuť.
        Někoho baví hrát Zaklínače, někoho zase Mass Effect.. a někoho obojí :-D
    • MrSanta
      To si to vzal nějako hopem. Já za 4 hodiny akorát vylezl z toho startovacího dungeonu a lehce prozkoumal okolí první vesnice.
      • bmarg
        Ty 4hodiny byly k tomu, že jsem plnil "frakční úkoly", ve hře mám nahráno více, ale to je promrhaný čas, kterého lituju, neboť jsem čekal, že hra nabídne ještě něco
        • MrSanta
          Aha, tak to jo. Jsem tě nepochopil. Já osobně si nemám na co stěžovat. Hlavní linie, Warsworn frakce i vedlejšáky, které jsem potkal, mi přišli minimálně dobré. Nahráno cca 30 hodin. Teď mám pauzu na ME3.
          • Tak to je chyba, jakmile začneš s celou sérií ME, tak už nebudeš hrát nic jiného.
            Alespoň já to tak mám, hrával jsem dříve od CoDek(1,2,4), StarCraftů, Warhammery, Zaklínače, LIMBO atd atd.... Prostě takovej ten člověk, co si rád zahraje kvalitní hru.
            Ale od té doby co jsem dohrál ME1-2-3, tak nemám chuť si zaponout něco jiného (pro nechápavé co z toho vyčtou, že teďka hraju jen Mass Effect, tak tomu tak není. Nehraji nic, protože ME je dobrá hra, ale zase tolik jiných věcí není a dokuď nebude víc konců, nebo jinak kvalitněji udělaných, tak nebudu rozehrávat další hru)
            Prostě jsem ztratil chuť hrát něco dalšího, protože mě ME naplnilo na 150%

            A čekám na Diablo :-D
  • Demo bylo zabavne, ale nejak jsem pak prisel o chut si tu hru zahrat. Docela casty jevpro me. I v pripade Darkness II se mi to stalo. A v pripade Mass Effect 3 nejvic. Buh zehnej demoverzim - vlk se nazere a koza zustane cela. *4*
  • Je trochu skoda ze videa umistene na vasem serveru nejsou na ipadu viditelna, nechcete je radeji davat na youtube nebo vimeo kde s tim ipad nema problem?
  • Co to meles, Reckoning je brutalni navykovka,hlavne kvuli brutalnim soubojum.
    • Fúú brutálne.
  • Ta hra vypadá zatraceně dobře. Na můj počítač to je ale trošku moc bohužel :( Proto musim zůstat u online her z www.poggo.cz :(. chjooooooooooooo
    • sad story indeed
      • No já taky hraju jenom flashhry, nejradši mám www.mariohry.cz prostě klasika:-)
  • BoB.2
    Už mě netrapte touhle hrou
  • Doufám, že level monster bude nastavený na cap a bude to alespoň nějaká výzva.
    • O velke vyzve se moc mluvit neda,aspon u hardcore hracu ne.:-/ Ale existuje uz nejakej hardcore mod.:-)
  • Co ten OilRush? *8*
  • ..a ten umretý kel je ružičkový či hlávkový?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit