Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkoušel jsem, ale je to pro mě prostě kurevsky těžký. Co nezvládám hlavně je chobotnicoidní ovládání. Než se vůbec člověk naučí svoji postavu ovládat pótřebuje móc móc času. Umřel jsem v první misi asi 60x než jsem ji byl schopný splnit. Mám rád náročné hry, takový DARK SOULS si dávám k večeři, ale na tohle zkrátka člověk potřebuje vysokoškolskej diplom nebo schopnosti od pánaboha. Upřímný respekt pro ty pro které je ARMA denním chlebem.
  • ARMA III je epic, uz vic jak rok hraju prakticky jeden jediny online mod a to je Altis Life a musim rict ze nikdy jsem se krome WoW a GW2 nezasekl u zadny hry na tak dlouho.
    Paradoxni je na tom to ze ARMA III je vlastne vojenskej simulator, pritom Altis Life je spise role play simulator zivota jednoho ostrova, ikdyz pomerne casto docela militantni .)
    Kazdopadne mohu jen a jen doporucit *3*
    Skoda jen ze CZ/SK komunita svymi hraci zabila jediny schopny CZ/SK Altis Life server ktery existoval.
    Na britskym je ale taky dobre *3*
  • btw umi arma3 vyuzit 8jadro ?
  • Já vám nevim... ale Armu 3 jsem přitáhl jako velkou parádu, po zapnutí hry jsem byl velmi nažhaven, atmosféra super a všechno... a pak přišlo na boj... a tím jsem skončil. Je nějakej patch nebo něco? :D Nepovažuji se za úplnýho tragéda ve střílečkách, ani zase žádnýho přeborníka, ale tohle se prostě nedá hrát... sám kupuju i přes plný krytí, stačí odřenina a jsem mrtvej, nepřítel naopak vydrží víc jak Highlander. Je to škoda. *9*
    • Neb to hraješ blbě, nepřítel padne k zemi stejně rychle jako ty. Schovávání se za kusem dřeva tě před kulometem neochrání a než na někoho vlítneš, musíš dát pořádný čas taktickému a pomalému plížení.
      PS: To že ležíš neznamená že nejseš vidět.
      Pro mě je to vždycky chvíli soda, než si z CoD zvyknu na Armu, ale rád hraju obě série.
      • Když ležim za šutrem velikosti náklaďáku a koukám na sebe ze třetí osoby (pro kontrolu), všechny moje části jsou krytý, ale stejně umřu. I když deset metrů předemnou běží moji dva spojenci. Fakt divná hra. Je to dost škoda... je jasný, že to neni CoD, to ani nemyslím, spíš je divný, že do nepřítele musím nafrkat celej zásobník (a to vážně trefovat, člověk vidí, jak to s nim cuká) abych ho poslal do říše mrtvých, oproti tomu já to koupím i z úplně nesmyslných míst zbloudilou kulí každou chvílí.

        Nejde vůbec o plížení, který je na nic, protože nepřítel mě automaticky vidí a hned na mě pálí úplně všichni, i když vedle běží nekrytej spojenec. Prostě divný. *13* Nejsem ostatně sám, kdo si na to stěžuje, tak se právě ptám, jestli už se objevil nějakej patch třeba na obtížnost. Alespoň kdyby se znížila nezničitelnost nepřítele a trochu se to srovnalo s hráčovou papírovostí... pak by se s tím žít dalo.
        • Viz vejs, tohle je zcela standardni chovani vsech her od BI. Az pojedes v nejakym vozidle, hlavne nenech jeho rizeni na AI, protoze te zabije. Udrzet auto na silnici je nad sily naprosto cehokoli.

          Co bys taky nechtel, kdyz nekdo travi 95% casu malovanim krajinky, tak nezbejva na odbugovani prakticky nic. A telepaticka rambo AI uz je u nich tradice.
        • Asi tě někdo obešel a napadl do zad. Nebo byl na vyvýšeným místě. Já podobný problémy moc neměl, i když sem tam sem to koupil ani nevím jak
        • Replay, or stfu. :D
    • to bude tim, ze to neni ,,strilecka,, :)
      • No, tahová strategie to asi nebude. *15*

        Ale vážně, moc hratelný to neni, strávil jsem nad tím docela dost času, ale pak jsem to vzdal, když očividně vůbec nic nepomáhá. Možná je to tím ovládáním, kamerou... ale pořád si připadám jak terč na střelnici při závodech.

        Chápal bych to na třeba těžkou nebo střední obtížnost, ale jestli jsem pochopil dobře, níž už jít nemůžu a stejně jsou to Rambové.
        • Nevim cemu se divis, tohle presne takhle funguje uz od flashpointu. Proste enemak te klidne sejme pistolkou na vzdalenost, na kterou ho ty nevidis ani pres zamerovac svy snipersky specialky. A zcela bez potizi prezije nejen davku z kulometu, ale i zasah tankovym granatem.

          Jindy a jinde zas narazis na to, ze na tebe AI panak cumi a nijak nareaguje, proste proto, ze si nesel po ty ceste, kterou ti urcil vyvojar a nespustil tim padem nejakej script.
        • porid si originalku ? :)
          • A co asi tak mám?
            • no, někdy je prostě člověk ve špatný čas na špatném místě *1*
            • V M-P problém neni.

              No nic, asi žádný patch, či úprava neni. Neříkám, že to někoho nemůže bavit, právě naopak, avšak asi to neni zrovna hra pro mě. Mám jen jedny nervy a když umřu, rád vim, co jsem udělal špatně. *1*
            • tak zkus multiplayer, jestli máš pocit že nepřátelům v singlu hra nadržuje, tam budeš mít jistotu že jsou na tom všichni stejně (a ARMA vždycky byla hlavně o MP) a jestli nepomůže ani to, asi bude chyba někde mezi židlí a monitorem
  • Dobrá hra, jen eště není dost modů, aby se mi chtělo z Army 2 CO. Tam je panečku skvělejch jednotek a modelů, zrovna nedávno jsem sosl KPA a PLA, KPA spíš průměr, ale PLA je skvělý moderský musterpís. Teď vidím někdo udělal ISIS, tak si asi trochu zabombarduju.

    Co nechápu jsou nářky lidí, že je ArmA III moc sci-fi, LoL, to jím tam vadí co? To jedno UGV, nebo ty trochu divný uniformy OPFORu? Stejně už je venku pár solidních modů se současnými jednotkami.
    • Mě vždy baví poslouchat jak jsou zbraně sci-fi. Škoda jen že všechny zbraně dnes existují. Až na MX rodinu která je konbinací dvou zbraní. A přesně jak říkáš dnes už je tolik modů jednotek a zbraní že je to úplně jedno.
      http://www.imfdb.org/wiki/ArmA_III
      I většina vozidel jsou dnes běžné až na pár vyjímek.
      http://forums.bistudio.com/showthread.php?132745-Is-Arma-3-authentic
    • Hele čtyřprocentní králi, pokud vím tak to není na toustovače tak jak to hraješ?
      • Super že se na mě nalepil takový ret*rd jako ty. každopádně, až utřeš to lepkavé co máš v rozkroku a na očích, tak si možná všimneš, že sem nejednou komentoval, že mám i PC a steam, ale zásadně se distancuji od zdejší PCtardí komunity. Neb lidé jako ty dělají PC scéně ostudu.
  • Jedna z mála her u které mě mrzí, že je pc only. Škoda, připravují se o hodně široký trh.
    • obavam se ze davat to na konzole by opravdu nebyl dobry napad
      • Codemasters to také vyšlo, ale chápu, že BI s portováním nejsou příliš kamarádi. Ale jednou se začít musí, je 21. století.
        • to teda nevim, Flashpoint 2 byl dost propadák
  • fluffy
    Nikdy som ziadnu arma hru nehral. Jedine coop multiplayer fps s ktorymi mam skusenosti su Counter Strike 1.6 a Star Wars Battlefront, Pripadne este starucky battlefield 1942. Chystam sa kupit nove zelezo pretoze toto PC mam uz viac ako 7rokov. Myslite, ze by som mohol zacat hravat armu 3 aby som si to uzil? Nebudem dostavat len sadu ako najvacsi noob? Uprimne by ma zaujimal nazor tu pritomnych.
    • Jestli umíš anglicky, nebojíš se roleplayngu, seš ochotnej se trochu naučit s mapou a našprtat v AJ vojenský zkratky, doporučuju nějakou skupinu co podobný real akce pořádá. Taktický maso, ale přiznám se, že jsem to zkůšal jen jednou, nemám na mluvení do mikráku a taktizování se skutečnými real exmilitary dost mužný hlas. Snad někdy v budoucnu. *1* *1*
      • Snad někdy v budoucnu? Jako až začnes mutovat nebo co máš na mysli? *1*
        • No u tebe jde zřejmě spíš o rodovou degeneraci, To se věkem nezlepší *5*
    • Hoj, arma je dost svá hra. Určitě trvá si zvyknout na ovládání, ale herní mechaniky samy o sobě tě moc nepřekvapí - je to hodně simulátor, takže to co bys čekal, že bude fungovat ve skutečnosti (většinou) funguje i ve hře. Je to hodně pomalá hra a musíš na to mít nervy. Je poznat, že lidi co na to nejsou zvyklý běhají po bojišti a hledají nepřítele, protože mají pocit, že se nic neděje. jsou většinou hned mrtví *3*
    • tak jako u každý on-line fps....na každý mapě 100x zhebneš, než se naučíš funkční taktiku. V Operation Flashpoint 2 jsem to tehdy dotáhl do 150 nejlepších na oficiálnim řebříčku - a to po pravdě z 70% jenom proto, že jsem se naučil se sniperkou kempit na fakt pro enemáky zasr*nim fleku - mezi kamenama 50 metrů pod vrcholem hory, 700-1000 metrů od bojiště. Vždycky se dá časem vymyslet nějaká taktika na každý mapě, jak chcípat o "něco míň"..... i v CQB
      • To znie zaujimavo... :D Nie uplne kreativne ako som si predstavoval ale tak taktika nejaka musi byt,... a umrtia su castou uciaceho sa procesu... tak tomu dam sancu asi....
  • 15 různých druhů postoje není zas takové terno, když si uvědomíme, že série Rainbow Six měla zcela analogové vyklánění a myslím, že i postoje (opravte mě, jestli se pletu).
    • Pletes, R6 melo jen klasicke lehnuti, cupnuti a stani.
      • Mám pocit, že Raven Shield měl analogové postoje, ale už jsem to nehrál x let.
  • Ja na to nemám čas , no keď si spomeniem na staručky - prvy Flashpoint, mam chuť dať v práci a živote výpoveď. *9*
  • janbudina
    Kluci fakt makaj a je to znát, od bety obrovský skok... Kdyby někdo chtěl teamově, piště na steam JohnnyB_91. Už mám přes 700 hodin... :D
    • Čau, poradil by jsi mi, n jakým serveru s českou komunitou nejlépe začít hrát multiplayer?
      • Jak jsem již napsal, podívej se na armaseries.cz
    • armaseries.cz

      Jestli chceš hrát, ideální místo kde se podívat. Pokud se ti nebude líbit přímo tam, odkážou jinam.
      • Zatracenej spamere!
        • Víš co mi můžeš, Vysa! :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit