Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Takze legalni cheatovani (ve zkratce) *3*
    • Pokud mas spatneho Zeuse, tak bohuzel ano.

      Jinak nikoliv.
  • žádný hate od SLOVAKa? Že by odjel ze základkou na jarní prázdniny? *1*
    • Mamka mu zakázala počítač, protože neměl do školy vystříhaná písmenka.
  • Na Armě 3 mě nejvíc mrzí špatná optimalizace na Altisu - skvělý ostrov tak úplně zabili. V některých místech / misích / situacích nejde FPS nad 25 a můžete se třeba rozkrájet - nic nepomůže. Pokud je to tím, že Altis je tak velký (je to dost možné, protože Stratis má asi jen čtvrtinovou velikost a jede v pohodě), tak je to designérský overkill. Kdyby ostrov rozsekli na 3 menší jednotlivé, tak to nic nezkazí. Pak by se ale nemohli chlubit tím, že jejich ostrov má 220km2 *7* Jinak je to jako super hra, ale občas mi příjde, že v Bohemce jsou s některými rozhodnutími úplně padlí na hlavu...
  • Nuz co dodat. Arma vzdy mala a ma obrovsky potencial, len BI to vzdy a znovu pose*ie.
    • i mne je o líto
  • Ano, Dsly a ShackTac jako takový. Udržují vysokou kvalitu hraní a ještě se při tom baví.
    Video jako vždy kvalitka.

    Jenom škoda, že jsem se nedostal.
  • "Několik "surovinových bodů", které by armády a skripty Game Mastera alespoň trochu svazovaly, by však možná koncept AD&D asymetrického dirigování lidských hráčů mohlo posunout o fous dále. "

    Vždyť tam je možnost omezit body pro Zeuse, aby nemohl spawnovat pořád dokola - ta oranžová linie nahoře s okem Zeuse. Jak dá jednotku, tak se mu uberou body a postupně se zase doplňují. Ale jde to nastavit různě. Když si na něco stěžuju, tak si to aspoň ověřím *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit