Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsichni, kdo tu pisou ze AI nejak cheatuje jsou jenom loseri co AI neumi porazit. Testovano prikazem nearTargets (je tam pozice kterou AI vnima, ze by tam mel byt nepritel, da se to porovnat s vasi aktualni) a overeno ze AI nijak necheatuje uz od alpha verze army 3 a nikdy to tak nebylo ani v ArmA 2. Ono hrat CoD nebo hrat armu kde si AI preda kontatky radiem je trochu rozdil. Takto hanit nas narodni klenot, ze se nestydite *8*
  • Dostal jsem klíč do alfy a je to zoufalý. Stromy jsou 2D, obří prázdný mapy, kolem se ozývá řev vojáků, nepřítele ani nevidíte a zrudne obrazovka a jdete do downu. Je to neskutečnej šit.
  • Dostal jsem klíč do alfy a je to zoufalý. Stromy jsou 2D, obří prázdný mapy, kolem se ozývá řev vojáků, nepřítele ani nevidíte a zrudne obrazovka a jdete do downu. Je to neskutečnej šit
    .
  • Keyz
    Dobré video je by mně zajímalo zda ta AI pořád vidí skrze roští atd jak tady někdo psal.
    Pak různé krytí ve křoví není moc skvělé.
    • pro Armu II se to modama na AI jen hemží a někomu se to již prý podařilo vychytat (že AI nevidí zkrze křoví). Na druhou stranu by ale měli poznat podle zvuku, odkud může palba jít a alespon naslepo vézt odvetnou palbu...jak moc tyhle modovaný AI dobře fungujou nevim. Ale MP Army 2 dost žije a než PvP si lidi spíš dělají coop mise proti AI a ke spokojenosti.
    • AI funguje stale na tom istom principe, ak ju "zaujmes", ak napr. po nich vystrelis v noci a nemaju NV, tak okamzite po tebe vypalia davku a vedia okamzite, kde si, dost casto vidia cez stromy a kriky, cez hmlu vidia 100%...Skusal som si to v editore cez scenare v noci..Klasika ako vo vsetkych armach...Apropo, v krovi ci v trave by som sa nekril, to sa spavnuje len vidno to len do urcite vzdialenosti, treba sa krik za pevnymi objektami alebo tie "vacsie" kriky ci balvany, ktore sa nedespawnuju so vzdialenostou...Preto sa aj na PVP serveroch hraje defaultne s terenom off, lebo je to k nicomu a zerie to len fps.
      • Coffin.Corner
        Hm, to je fakt divný, když někdo v noci pálí i bez nočního vidění po záblescích výstřelů...
      • Abych to upřesnil, protože si nejsem jistý jaký je rozdíl mezi "krovi" a "vacsie kriky". Skrz trávu AI vidí, skrz jakýkoliv objekt včetně menších keříků AI nevidí (takže ano, krytí se za keříky jako je na videu smysl má).
      • Keyz
        Člověk by čekal,že po takové době to konečně vyřeší. Zatím se tedy zdá,že to bude klasicky divně.Pak to je škoda, protože terén zde vypadá dobře.
        Navíc jsem četl na PC tuning,že GPU ani více jádrová CPU nejsou dost vytíženy. Sice je to alfa ale minimálně ta AI se děsivě opakuje.
    • Ono krytí ve křoví nikdy nebyl moc dobrej nápad.
      • Krytie sa vegetaciou je bezna taktika pri ambushoch...Ci podla teba camo vzory su len pre srandu a imituju vegetaciu len tak?
        • Při volbě pozice by měl být na prvním místě vždy kryt, a to kryt takový, který vás ochrání před projektily, až pak hledáte kryt, který je i vhodně maskován (vegetace atd.). Pokud se ukryjete ve křoví, kde sice nebudete viděn, ale ani chráněn, tak pak může přiletět "včelka" nebo střepina a je konec . . .
  • Někdo by Vás měl za ty videopřehrávače nakopat do zadní části těla ...
    • sleepless
      Myslíš za to Youtube video, které tu je, aby šly zapnout titulky? Tak už je asi na čase si rozmyslet, jestli je špatný náš přehrávač, Youtube přehrávač atd. Nic ve zlém, samozřejmě.
      • nevim, ale me tohle video klasicky nejde zvetsit na celou obrazovku, kdyz se prepnu na youtube, tam to jde
        • Danny28
          Tak v čem je sakra problém?! *7*
          • to netusim ;]...ale zrovna tohle video bylo na YT zarazeno mezi ty ,,pro dospele,, lol...takze to vyzaduje prihlaseni a ja zapomel heslo tak jsem nakonec koukal na to prtave tady ;]
  • ZvacA
    Jsem netušil, že Dslyecxi měl (a podle videa tak trochu stále má) tak moc společnýho s BIS, natož že sám šaškoval v armádě. Jeho videa sleduju už dlouho a měl jsem ho za hodně velkýho fanouška Army, ale tohle celkově překvapuje. Každopádně videa od členů Shacktacu doporučuju obecně, tihle manící rozhodně vědí jak Armu hrát.
    • Jestli se nemýlím, tak už několik let pracuje pro americkou pobočku Bohemia Interactive Simulations, jinými slovy, dělá hlavně na VBS.
  • DeathOnVacation
    Dslyecxi byl myslím dokonce zaměstnán v BIS jako PR osoba.
    • Lukyz
      Pokud není / nebyl tak by rozhodně měl být! Ty jeho gameplay na YT jsou luxusní.
      Skoro si připadám jako bych koukal na záznam z opravdových akcí *1*
      Tohle je příklad: http://www.youtube.com/watch?v=HTIdPYjol-4
      • naj je koment 23:10 "hra vymenila vodicovu dusu za opravene vozidlo" *1*
      • DeathOnVacation
        Mě se líbí ten kontrast mezi jeho a třeba Kilroyovými videi. Prostě ShackTac je skvělá komunita a je radost sledovat jejich klání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit