Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jen doufám, že tyhle serepatičky NEBUDOU obsaženy i v multiplayeru. Singl mě nezajímá, tu hru si kupuji výhradně kvůli MP. Ale vypadá to zajímavě, to jo ...
  • Jack1947
    Konečně jsem si vzpoměl co mi to připomíná N.O.V.A 3 stejná srágora ale na mobilu. *4* Pravda tam aspon je nějaký ten příběh. Není to jen bezduchá střelnice jako COD... Oh wait... *15*
  • nejvetší prekvapení e3 v pozitivnim smyslu, tohle bude myslím díl na kterej se tolik čekalo co posune celou serii dopredu. taky duvod ke koupi next gen konzoli kvuli realnejšímu a next gen zážitku. za mne palec nahoru
  • Spis by nam mohl rict vic o ty Barbie hre co delal, mozna by to bylo zajimavejsi :D
  • call of titan:crysis warfare
  • Už to jde celkem mimo ale věřím že to bude lepší než ghousti...rozhodně to vypadá na nějakou tu zábavu *3*
  • Po dlouhé době CoD co mě aspoň trochu zaujalo.
    • a já tu dneska dostal ban za kvokání, byl to vskutku zajímavý den *1*
  • Jack1947
    Myslím že tohleto je už na nějakou nemoc... ptačí chčipku , virus eboli či něco jiného. Hraní COD přináší nemoci to by bylo výstižné a sledování videí pomalu způsobuje rakovinu... Uh... oh. DSMH. please?.
    • NavrySS
      Furt břečíš a břečíš a potom si to stejně zahraješ ty troubo. Nekomentuj to raději.
      • Jack1947
        Jak už sem řekl fanboyové jsou taky lidi. *3* Zahraju no a co jako, brečet budu stále... copak sáhl jsem na "tvé" COD? *2*

        Zapařím si single 3,5hodiny a hru smažu, a dál... není jiná alternativa a já nevynechal nikdy žádný COD. *4* Mám MW1,2 originály a COD2 a COD:UO, myslím že mám plné právo vyjádřit mé pocity na tuhle z(s)(n)račku.
        • NavrySS
          Brečíš jak se ti to nelíbí, že hraní je hrozný, že to vypadá hrozně a samý podobný kraviny a nakonec si to stejně zahraješ..deb*l no.. *3* Tvé uvažování je taky něco prvotřídního.
          • Jack1947
            Proč bych si nezahrál? blbec no... jinak jak pláču? a co uvažování nebudu pjet chválu na tuhle zhovadilost. Přesvědčivý tedy moc pro mně nejsi... sry *4*
  • Dětičky už si mnou ručičky
  • Keyz
    Chtělo by to COD z doby kamenné.

    Zbraně: Různě velké šutry a klacky.
    DLC zbraně: Opracované různě velké šutry a klacky
    Ultimátní zbraň za mnoho killstreaků: Rozdělaní ohně
    • Jack1947
      Jo a taky pěstní klín, pazourek by nebyli marné... *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit