Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • augumentace jsou v pocatcich...proto tam take nevrazdi hroma nadlidi :D
  • Mně to přijde takový zastaralý.... *6*
  • lol, všichni zapoínáte, že deus ex je RPG, ne FPS a navíc navazuje na jedničku svou hratelnosti a všechny tyhle věci...takže ventilačky musí být, prozože by to pak nebyl Deus Ex :D...no, hlavně je tu spousta práce s tím, jak udělat všechny ty augmentace, dovednosti apod. navíc je děsně těžký udělat tak propracovaný level, kde je volnost v tom, jak využít prostředí (teda pořád spoléhám na to, že to bude jak v 1) a člověk k nepotřebuje dokonalou animaci zbraně, když musí přemýšlet nad tím, jak se dostat dál, aby neplýtval vybavením. Ta grafika (hlavně Adamova) mohla být lepší
    • Tak mě napadlo pokud vím tak DX 3 je prequel odehrávající se v počátcích mecha agentů takže by tam augmentace neměli bejt ne?
      • Jenže v té době augmentace začinaly kapiš?
        • Ah už to chápu já měl za to že augmentace se týká jen nano robůtků :)
  • stále bez lokalizace??
  • yenda1
    Tak zatim těžko říct. Dnešní doba velí býti spíše skeptikem. Doufám, že si toto pokračování vzalo alespoň něco z naprosto geniální "jedničky". Na druhou stranu chápu, že dnešní "ačková" hra musí být přístupná širšímu spektru, musí se prostě prodat, musí si na sebe vydělat. Takže HC orgie čekat nelze, pochopitelně. Jak byl první Deus skvělý, tak jestli mě moje paměť nešálí, tak prodeje na svou dobu nic moc.
  • Tak ja vazne nevim ... spravny transhumanisticky tema, megakorporacni overrule, pritazlivej pribeh, ale zpracovani? Co se to sakra stalo? I zastaraly engine Assassina 2.5 vypada vic organicky, tady na tom videu je to nehorazna panakovina a fyzikalni model jak prvni Havoc. Neco mi rika, ze kdyby se vyvijelo pro PC a nebyl to zas konzolovy port, ze by to mohlo vypadat lip. Cert aby ty konzole vzal
  • ultra mega fail Delu xE
  • spis nez poslabsi grafika pusobi hur animace a hlavne animace zbrani .. strasne staticke, jakoby nalepene a obrazovce .. ale tak snad budou jednotlive zpusoby hrani rozumne vyvazene a bude mit vyznam obtezovat se stealthem i z jineho duvodu nez ze clovek chce, nebo ma pocit ze by mel ..
  • No tak DNF nevypadá zas tak zastarale, třeba vedle DE3 :-)
  • Teda musím říct, že i když jsem zastáncem toho, že to bude dobrá hra, tak mám pocit, že si ji zahraju jednou a to mi asi budeš stačit. Grafika wtf? Ne, že by na ni záleželo, ale ještě před nedávnem tvrdili, že bude nádherná.. Logika? Sniperkou se trefit na vzdálenost x metrů a ani nemířit? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit