Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Zaparim to... MOBA hry maji neco a tady ma byt co jsem cetl i neco vic. (to ze to bude Casual friendly atp... neberu zas tak vazne).
  • Kr.Pa
    Co to má být za článek? Minimum textu, je to snad reklamní?
  • Jako velký fanoušek a obhajovatel DOTY jsem na tohle převelice zvědavej. Nemám jasnou představu jak co bude fungovat, ale pokud ano, tak to bude na několik minut dobrá oddechovka.

    Hlavní vady na kráse (pro mě):
    1.) Nemám rád, když nejsou přístupní všichni hrdinové. Hra mě v podstatě nutí platit a to ne-e (HS je super, tam nikdo nikoho nenutí). A s tím souvisí celkem brutálně přemrštěná cena za hrdiny, jako dát $10 (bo eur) za jednoho hrdinu je prostě moc. Když se to pak porovná z měsíčním předplatným na WoW, tak slzička teče až ke kolenům.

    2.) Jelikož tam není levelování a nakupování předmětů, nikdy nebudou pořádný rozdíly mezi hráči. Když bude udělaný dobře matchmaking, budou tými v ideálním případě levelovat stejně. Hrdinům se zvýší HP, mana a DMG. Občas přibude jeden skill bo dva. Tak co je potom důležité? Všichni budou neustále na stejné úrovni (nemyslím teď level), dmg bude v nějakém poměru k hp. Nemůže se prostě stát, že nějaký hráč snowballne a bude výrazně lepší, v nějaký části hry. Tady na tom budou stále všichni stejně. Ok, chtějí to takhle mít a budou. Ale tím zabijou myšlenku moba. Že v určitý části je nějaký hrdina prostě na peaku svých schopností a v tu určitou dobu určuje tempo a carryjuje hru... Tady to spíš vypadá jako střílečka dejme tomu Counter-Strike z izometrickýho pohledu. Ekvivalent nakupování helem a štítů, je tady zvyšování HP, ekvivalent lepších zbraní je tady zvyšování DMG spelů a autoattacků. Nikdy se prostě nemůže stát, že se někdo utrhne a udělá něco neobvyklého.
    • teda četl jsem už hodně, ale ty jsi chlapče nalezl nový dno, carryjuje? paně bože chraň tenhle národ jako nic jinýho
      • Se nepo..., jazykovědče.
      • :) Nenapadl mě žádný český ekvivalent, ale máš pravdu. Spíš by mělo být carryuje? Každopádně budu velice rád, mi doporučíš nějakou alternativu:)
        • *když mi... Já jen aby tě nedostala zachranářská horečka:)
          • Já bych to nahradil slovem "táhne". "Že v určitý části je nějaký hrdina prostě na vrcholu svých schopností a v tu určitou dobu určuje tempo a táhne celou hru"
  • Ten ultralisk je směšně malej, stejne jako smesne pusobí siege tank nebo vetsina velkých hrdinů na koni.... Nelíbí.
  • wenceslaus
    Jaký je váš oblíbený syndrom? Osobně mám rád RPG, strategie a simulátory... :-)
    • vlastik.plaminek
      Bloodlines syndrom. Když tu hru někdo zmíní, vždycky to nainstaluju a projdu, pokud to zrovna nemám rozehrané.
    • (online) rpg, budovatelsky strategie *14*
    • taky, to jsou žánry kde nějaké zahlcení tituly moc nehrozí *4*
  • syndromem MOBA her rozhodně netrpím, už 10 let hraju Dotu, ostatní mě nezajímají, ona je pro mě ta prává, jediná *1*
    • No bol som na tom cca rovnako, od 2005 Dota.
      A nasledne od novembra 2011 co sa na mna usmialo stastie a dostal som beta kluc Dota 2 az doteraz.
      Ale... "par dni" dozadu som sa dozvedel o SMITE.
      A je to pecka :)
      • jj, taky hraju teď už hlavně Dotu dvojku, nejlepší hra, zkoušel jsem chvíli LoL, ale na to jsem si nedokázal zvyknout, moc dětí a vadil mi omezeny výběr postav, SMITE zkusim, díky za tip *4*
  • je mi jedno jestli se autor někde upsal ale v jednom s ním souhlasím. MOBA hry prostě nehraju. nebaví mě to, je to totální náplava.. jsou asi tři důvody proč hrát hru.
    1. baví mě to (to bývá spojený s akcí nebo humorem)
    2. je tam nějakej růst postavy, kterej mě motivuje dál hrát
    3. je to svižný a pěkně se na to kouká, dobře se to hraje

    MOBA pro mě nesplňuje bod 1. protože ta akce je jakási takás nezáživná, asi to bude tím, že herně vychází z RTS.
    bod 2. protože postavu musím každej match levlit znovu a itemy se mi nějak nesbíraj ( a nevidím je equipnutý)
    3. no a tento bod je snad jasnej..
    • více mene souhlasím, taky mam tyhle problemy s moba hry teda až na ten 3. me se naopak lolko i prezentovane HotS moc líbí

      ale hlavní kamen urazu je pro me bod 2. me proste nbaví každou hru znovu skillit a delat eq...bavi me to 1 hru pak už ne...

      nadruhou stranu tohle v HotS nebude, tam se vyvíjej jen skilly a co sem koukal je to nahodne takze v kazde hře tva postava bude mít trochu jine talenty/skilly...teda bylo to tak v prvních verzích alphy...bylo to tka ze pri lvlupu ti to dalo navýběr ze 2 nahodne vygenerovaných skillu/talentu...a mohl si vzít jen jeden...další lvl zase dva jine atd atd...+ ta postav ma naký zakladní který tam sou vždy...celkove sme zvedav jak to blizzard udelá třeba to bude první moba hra co me bude bavit

      i boj je zajimavej nez v normální dote, neni to jen o odbejvaní nepřatelkské baze, ale mas tam npř i uprostřed neutralní piratskou lod, a musíš ji zbírat zlato po mape a která strana první nazbírá dost zlata aby zaplatila kapitana tak se lod přidá k tobe a dobejvá stebou
  • já nevim proč ale v tý hlavní fotce prostě vždicky vidim shodan ze system shocku až pak si uvědomim že je to jiná ženská
  • Ta první věta mi sice dává smysl, ale zdá se mi to lingvisticky špatně napsané.
    • tak se na to mrknem :)

      "Už je tu zase syndrom MOBA her, kterým, nevím jak vy, ale já rozhodně trpím."

      minimálně chybí čárka mezi "nevím" a "jak vy", zároveň mi připadá, že autor chtěl spíš říci, že syndromem netrpí, protože ho MOBA hry nebaví...

      celé to zní poněkud maďarsky ;) lepší by bylo např.:

      "Už je tu zase syndrom MOBA her, a nevím, jak vy, ale já jím rozhodně netrpím."
      • no podle me chtel rict, ze tim ,,trpi,, jako ze mu to zpusobuje bolest ;]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit