Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chceme pomalejsi hry ;)
    • TheGGG
      tak hraj šachy
      • A Ty si zůstaň u CoDu a nech ostatní hry bez komentářů... Nikdo Ti ho přeci nebere, ale cpát nám ho nemusíš...
  • jaky tam byl puvodne nadpis kdyz se to tu tak resi? *8*
  • Tak se to dneska dela..... meh.
  • Pete.palis
    V jedničce měl MP potenciál...jestli do toho tvůrci vloží srdce u dvojky...tak Battlefield bude hulit! *16*
  • TheGGG
    Může mi někdo říct v čem by todle mělo být lepší než nové CoD?
    • Ve všem? *3*
      • TheGGG
        já vidím CoD s pomalejší hratelností. No to by sedělo, staří hráči s games.tiscali by všechno chtěli zpomalit.
        • Ty moc tu hlavu nepoužíváš, jak na to tak koukám. Na druhou stranu co jsem čekal, od někoho kdo má fotku biebera, pff.
  • maros.goc
    asi najvacsie prekvapenie na E3 2014 ...nečakal som od toho nič, no vyzerá to ta, že to bude konečne moderná FPS s "hlbkou" :) super! :)
  • MickeyMutant
    Ten nadpis by byl lahůdkou pro každého korektora. Prakticky jakákoliv jiná myslitelná varianta je lepší:

    Homefront: The Revolution připomíná Crysis
    Video ze hry Homefront: The Revolution připomíná Crysis
    Homefront: The Revolution na videu připomíná Crysis
    • blixa
      Trochu jsem to opravil, je fakt ze ta puvodni verze byla trochu dvoj-az-troj smyslna.. ;)
      • MickeyMutant
        Čas 22:50 - oprava nadpisu. Teď, během E3, máte v Games tu výhodu, že se nemusíte každý den trmácet domů. Můžete si dát jen krátký voraz na gauči a plynule pokračovat v redaktorování.
        • Carmamrdon
          Ty se v tom budeš pitvat snad ještě za týden. Přitom jen stačilo napsat: "Máte chybu v nadpisu." *7*
          • MickeyMutant
            Carmamrdone, co tady děláš? Dneska se tu o indie nikdo ani slůvkem nezmínil. Vážně, přísahám.
  • Adam_M
    Me ta mapka v levo dole prijde jak z Far Cry 3.
    • mne jako z doom3
  • Malleth
    Spíš Resistance 3
  • Ten nadpis článku jsem si přečetl třikrát a vůbec ho nechápu.
    • ze video ze hry pripomina crysis? taky jsem si to ale musel precist 2
      • Aby tak složená věta dávala smysl, vynalezla čeština oddělovač - čárku. Bohužel ty autor nepoužívá. Nicméně ten syntakticky vadnej nadpis zaujal víc než na co poukazoval.
        • Ze školy jsem už nějaký ten pátek, takže by mě vážně zajímalo, kam by jsi umístil čárky, neboť mně ta věta přijde naprosto v pořádku. Možná bych akorát upravil slovosled na: Homefront: The Revolution na videu ze hry připomíná Crysis.
          • Nadpis se čte špatně. Horší je ale tvoje "by jsi". :-)

            V nadpisu by teoreticky čárky mohly být: "......... připomíná, na videu ze hry, Crysis"

            Ovšem napsat to takto, by bylo lepší: "Homefront na videu ze hry připomíná Crysis"
            • No, snad nikdy nebudeš určovat pravidla českého pravopisu. :-D Já bysem si pak musel hodit mašli.
            • "By jsi" jsem použil schválně. Obecně tvary bys/byste neuznávám a bylo mi jedno, když mi za to učitelé kolik let dávali nižší známku, mně to přijde neuctivé... *2* Ale jak jsi sám správně napsal, v nadpisu by mohly být čárky, nicméně i bez nich dává věta stejný smysl. Navrhuji toto téma uzavřít a vrátit se k hodnocení hry, nikoli textu kolem.
              Edit: Navíc už jsme si vybojovali změnu nadpisu. *1*
            • MickeyMutant
              Happy brainstorming!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit