Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aha takze kdyz uz jsme vam prestali klikat na ty vase nefunkcni videa s 10s reklamou tak nam tu sr*cku narvete i do chatu ?! Kdyby to byly alespon cenove vyhodne nabidky her nebo neco co muze zdejsi komunitu lidi zajimat. Tohle kdysy byval seriozni web o hrach pamatujete ?
  • Čím dál víc se na to těším. Ještěže si můžu to čekání krátit pomocí Last Stand - Dead Zone.
  • corfer
    Já nějak nevím. Vypadá to krásně, atmosférou se mi roztéká monitor a dvojice hlavních protagonistů působí velmi sympaticky. Tak proč se mi na té hře pořád něco nezdá? Možná mi už prostě leze krkem ta vize ,,postapo" společnosti, kterou sužují davy krvežíznivých, smyslu zbavených monster.
    Stejně si tu hru ale pořídím a budu radostí prozkoumávat všemožná skrytá zákoutí. Jenom doufám, že mě při tom ty ,,houby" nebudou moc rušit.:)
    • Nevím, jak moc to s těmi skrytými zákoutími bude husté. Na mě to zatím působí nanejvýš koridorovitě.
      • Od zacatku rikaj ze z bodu A do bodu B budou alepson 2 cesty + zakouti...
        • No to ale taky může znamenat třeba volbu "jít skrz barák/obejít barák". Rozhodně to nemusí být něco, co si já představuji pod "prozkoumáváním všemožných skrytých zákoutí"
          • corfer
            Je asi dobré si uvědomit, že od Last of Us nikdo nečeká otevřenost ve stylu naprosté volnosti pohybu. Úplně si vystačím s designem, který zahrnuje jednu ulici lemovanou obchůdky, bytovkami a dalšími přístupnými budovami, kde na sebe nechám dýchnout tu ,,zašlou slávu".
            Takový herní zážitek od Last of Us čekám - spoléhám na atmosféru zmaru a jestli se budu moci vydat jen jednou cestou, to je mi upřímně jedno.:)
  • ale opravdu radsi si pockam na 4.Stejne 4 pujdou emulovat hry ze 3.Anebo se mylim
    • Ronox
      Nepůjde kvůli úplně jiné architektuře. U PS3 bylo možno spouštět PS2 hry jen na první verzi nebo devkitech pak už s tím byl problém. PS4ka má úplně novou architekturu blíže k pcčku. Jak se tu píše SONY by to rádo vyřešilo Gaikaiem, ale to je zatím pro ně hudba budoucnosti, protože jsou stále ve fázi testování. Mrkni na tu představovačku ps4ky tam to je vše.
    • Ne, ale chystaji tam sprovoznit stremovani PS3 her pomoci Gaikai.
      • To je jen spekulace o planech do budoucna, ty to podavas jako hotovou vec, ktera bude spucasti ps4.
      • Což v praxi znamená, že když se ti něco posere s netem tak si je vůbec nezahraješ.
  • Toz to nevypada spatne.Škoda že je to na PS3.Tedkom uz nema cenu kupovat PS3.
    • práveže teraz je najlepší čas na kúpu ps3...... je za najnižšiu cenu a je na nej najvačší výber hier...... plus vedia jej výkon najefektívnejšie využiť..... plus ju ešte čakajú pecky beyond two souls, The last of us, GT6...... ako môže niekto povedať že to už nemá cenu kupovať práve v čase ked sa jej potenciál využíva naplno..... to je teória ako prase
    • Další odborník...
  • Pete.palis
    Ty na tom tak makali, až se zapomněli oholit... *5*
    • jo no .. zastanci nakejch dlouhejch vousu :D
    • Treba jsou tajní rockeri.Nebo agenti.
  • oktavius66
    Panebože já to nevydržím ! Už jenom tak blízko ke 14. Červnu ! Ale počkám si na 7.7. To mám narozeniny, tak to budu chtít rovnou CZ sběratelskou edici *15* ...
    • Tak to začnem hrát nastejno, tak třebas pak dáme nějakej ten multiplayer spolu :)
      • oktavius66
        Tak to si nechám líbit ;)
  • Mam pocit ze polovina věcí které vývojáři slíbí tak tam nebude nebo bude nedoresene.Například stealth,atmosféra a nepřátele.
    • No nepřátelé jsme zatím v žádným gameplayi neviděli no
    • *1* A co tam teda podle tebe, ty herní guru, bude? Menu a rovnou titulky?
  • Uz aby to bylo na torrentech.
    • Chcipni KURVO
    • to se nedočkáš kamaráde :)
      • myslim ze docka
        PS3 hry su vzdy prve na rade http://sceper.ws/home/category/games/console-games
        • Opravdu já teda ještě neviděl např. Uncharted na Pc ke stažení,stejné to bude i při The Last of Us.Playstation 3 odolává vůči pirátění,to se ale nedá říct o Xboxu.
          • si natvrdly ? kto hovori nieco o pc ? PS3 ochrana je davno zlomena...sa pozri ako odolava PS3 voci pirateniu : http://thepiratebay.sx/search/pS3/0/7/400 rovnako jak xbox ty trubo :)
            • durrrrr
            • Aha pokud tomu teda dobře rozumím stáhnu si Ps3 hru na torentech a ne že ji hraju na Pc ale na konzoli pletu se ? Já právě myslel že hrajou na Pc tedy pokud se nepletu.
            • hratelnost je asi tak otrasna jak u originalky, tj. neni medzi tym rozdiel kedze je to stale ps3 hra, ci uz kupena alebo stiahnuta. a jak tak kukam ze to su povacsinou scene releasy a maju vela seedov tak hej, urcite funguju. a furt neviem co to ma spolocne s pc... je rec o PS3 pirateni, v linku su PS3 torrenty. a cely tento thread zacal PS3 pirat. ty dummkopf
            • Für Drakersss: Konzoli je nejspíše nutné odstřihnout od internetu, ale upirátěné hry jsou normálně funkční. Tedy co se hry pro jednoho hráče týče...

              P.S.: konzolové verze se na torrentech běžně objevují MNOHEM dříve nežli ty počítačové...
            • A určitě toho plno nefunguje :)
            • No dobře dejme tomu že máš pravdu ale ta hratelnost musí být otřesná,a tohle je jen důkaz toho že Pcčkaři (ne všichni) nejsou ochotní zainvestovat a radči budou jen stahovat.
    • Abiczko
      Takovéto komentáře lépe nechat si pro sebe...
  • Abiczko
    No už aby byl červen...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit