Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem si zahrála betu a musím říct, že pro mě je to zatím velké zklamání. Vzhledem k tomu, že do vydání hry jim moc času nezbývá, tak pochybuji, že to stihnou nějak výrazně vylepšit. Tak jak to je teď mi to přijde jako krok zpět, co se týče grafiky, přehlednosti, a i ovládání kamery je divné. VI na tom v tomto směru byla mnohem lépe. Celkově mi přijde bojiště nevýrazné, nějak vyblité barvy, šedé. Barevně je to laděné trochu jinak než VI, ale na to si snad zvyknu. Animace jsou horší než u VI. Prostředí je nepřehledné. Je tam hrozně málo bodů k pohybu. Celkově mě to přijde odfláknuté, asi se na hře hodně šetřilo penězi. Bohužel pro mě opravdu zklamání. No snad konečná verze hry bude lepší a ještě to trochu vychytají.
  • Patřím mezi ty odsuzované "nostalgiky". Ale odmítám, že jsem nostalgik u H3 kvůli původní grafice. Ano byla přehledná, kýčovitá atd... Ale jejich hratelnost a vyváženost a spousta singl mapek (editor), to byla ta silná karta.
    Klidně přežiju tu "moderní" grafiku s "otravnýma" videama, pokud se ve finále ovšem dočkám toho, co od tahovky chci, čili velkého množství volby taktiky a to nejen v boji samotném. Taky nechci jen nuceně táhnout na nepřítele s nanicovatou armádičkou jenom proto, že zbytek mapy je prázdný, bez artefaktů a zábavy.
    • Souhlasím a dodávám, nezapomínat na HOMAM 2. Nic proti 3ce, brzy na ni po letech taky dojde, jen mi přijde škoda nepřipomenout… 7ce šanci dám, budou-li recenze alespoň 80% a pokud něco naplánovaného odložím, zavrhnu… Mrtě všeho, přesto postrádám nové a kvalitní 2D…
      • tyhle 2d pičuse nesnašim
        • Tak tlamu bych ti rozkopal určitě ve 3D, ale psát jsem to neměl, poněvadž to je neslušné a celkově to nezapadá do zdejší kultury *8*
      • K HOMAM 7 (skalní fanoušek přehlédne): Doporučuju mrknout na oficiální stránky, pakliže to běžně neděláte. Všechny hrady tam zatím nejsou, ale až na ty poslední dva máte možnost vidět animace vašich budoucích armád. A vypadá to moc pěkně. Poraz svou lenost, googluj / klikni ;-) Složení jednotek se mi na první pohled příliš nezdá, ale tak nemám důvod kritizovat, když jsem to neviděl šlapat v akci…

        https://mmh7.ubi.com/en/factions/haven
  • Blue.Shark
    Je hrozně zváštní, že i přes evidentně kvalitní grafický kabát na mě zpracování jednotek působí oproti třetímu dílu hrozně bezpohlavně a nezajímavě. Bylo to tak u všech dílů s 3D grafikou. Stále nemůžu přijít na to, proč tomu tak je. Design je totiž parádní. Možná je to barevnou paletou. Vážně nevím. Nemá někdo podobný problém?
  • No popravdě tahle strategie mě nikdy nechytla, příběh až moc kýčovité fantasy a přitom v tom ani nebyla satyra a hratelnost noo, celý průbeh hry moc zdlouhavý, ale né zábavným způsobem, ale nudným - při vysoké obtížnosti, při nízké nemá cenu hrát.
  • Tak já jsem hrála jen VI, a líbila se mi, nebyla jsem ovlivněná předchozími díly, ty nemůžu posoudit. Takže se těším na VII. Akorát co mi v VI přišlo frustrující, tak náročná obtížnost v těch posledních kampaních. Takovou Svatyni 4. kampaň se mi nepodařilo dohrát, je tam tak silná armáda démonů a za Gerharta, že je to pro mě fakt frustrující a to pak už není zábava.A to jsem tu kampaň za Svatyni zkoušela několikrát, ale nikdy se mi to nepodařilo. Jinak hru hraju s přestávkami cca 2 roky a ještě jsem to nedohrála. Chybí mi ta poslední kampaň za Svatyni a za Peklo + epilogy. Hraju pouze kampaň. Jinak jsem ráda, že v hlasování nevyhrálo Peklo, to mě nějak nechytlo. A u protivníka mě vždy hrozně štve, jak se tam objeví v bráně jednotky, je to pak nehratelný. a to mě peklo nějak znechutilo. Podle mě to nemají vyvážené. Snad to v VII lépe vyladí! Jinak je to super hra a vydrží dlouho, takže dobrá investice:)
    • Jestli můžu já doporučit tak stejně jako kolega Heroes III complete + Wog ( wake of gods - neoficiální "datadisk" ). Přidává spoustu vylepšení a po jeho hraní nemá hrát čistou trojku ani smysl. A pokud se ti líbila VI zkus si zahrát V, podle mě byla o dost lepší.
      • btw nemáš nějakej odkaz na nejnovější wog ? nějak mě google hledá jakési pofidérní stránky
      • wog sem nikdy nehral ale zato Horn of Abbys je naprosto famozní mod doporučuju
    • už ti prišel zaklínač? :)
      • Už přišel. Je to parádní. Naprosto nechápu, že se někomu nelíbí grafika, protože to vypadá fantasticky. Akorát teď jsem uvízla v jednom úkolu - nemůžu projít přes golema, nemám skoro žádné jídlo, tak nemůžu regenerovat zdraví, mám level 5 a Golem 19. A vypadá to, že přes něj neprojdu. Tak to budu muset načíst hodně dlouhou dobu před tím, protože ten úkol je dlouhý. Hraju to na druhou nejlehčí obtížnost a v některých chvílích je to docela těžké, docela často umírám. Ty to hraješ?
        • ne, to není muj šalek čaje
    • No ono to bolo presne tak zamýšľané - chceli sa vyhnúť tomu, žeby hráč za dlhý čas nafarmil neskutočné armády a z ultimátnej poslednej bitky urobil 1 shot frašku (čo aj tak často mohol proti unikátnym bossom).

      Jediný moment, čo si pamätám, že bol "trochu" mimo čo sa týka obtiažnosti, bol v datadisku, kde si fakt stačilo vybrať "zlú" odbočku a mohol som reštartovať mapu.
      • To já chápu. Jenomže mě přijde dost divné, když to hraju na snadnou obtížnost, abych tu kampaň nebyla schopna dokončit. Nad tou 4. kampaní za Svatyni jsem strávila možná tak 25 hodin a mám proti soupeři hrozně slabou armádu. Navíc mi chybí zlato. Prostě to nemůžu dohrát ani na snadnou obtížnost, tak to je něco špatně, prostě mě to pěkně štve. Datadisk jsem dohrála bez problémů, to mi přišlo snadné. Takže doufám, že se v VII polepší.
        • Fakt netuším, kde sa stala chyba - mne prišla kampaň za tie orientálne morské príšerky asi najľahšia, tam som s tou hrdinkou (magic, tears - asi najsilnejšia kombinácia pre všetky kampane okrem kirila) valcoval fakt všetko, čo mi prišlo do cesty, stačili mi na to 2 ranged jednotky a to som vtedy ešte ani nemal skoro žiadne dynastické bonusy.

          Celkovo mi prišla kampaň nastavená tak, že pokiaľ v bitkách nestrácaš jednotky, tak cez mapu v pohode prejdeš, ak v bitkách jednotky strácaš, tak treba zmeniť taktiku (častejšie oživovať, regenerovať, aj za cenu, že sa trošku predĺži bitka), inak prehráš boj kvôli "opotrebeniu."
      • Dusledkem cehoz je uplne jina blbost - cela mapa dobita, ale clovek musi protacet tahy a sbirat armadu. Musel sem takhle protocit klidne i mesic nebo dva, protoze sem mel zbytek mapy moc rychle.
    • doporučuju skusit homam 3 complete na gogu za par kaček zabava na roky. Případně HD remaster
  • Hnisavec
    parádička....Heroesy som prešiel všetky diely...paradoxne mám najradšej IV, top diel
    • Veskoslav
      4 byla blbá v tom, že hrdina byl aktivní na bojišti. Tudíž MP vypadal tak, že první věc, co člověk zabil, tak byl hrdina.
      • 4 spíš trpěla naprostým nevyvážením jednotek například proč brát ogre mága když kyklop je 100 x lepší atd........
    • ja mam 4 taky hodne rad
    • Nevim proč, ale taky mě skoro(trojka asi možná víc, ale ne o moc) bavila IV. Ten přechod, kdy jsi mohl hrát i za hrdinu. Vždy jsem si ho "vytunil" a pak byl lepší, než černej drak a byla to parádá. *14*
  • Pevne verim, ze sa vratia ku korenom serie... Posledne diely za moc nestali... Autori si musia byt vedomi toho, ze ich posledne produkty nemali ohlasy a trzby boli poslabsie. Aj ak dlabu na fanusikov tak by im mohlo aspon ist o prachy, a tych dostanu viac ak to bude uspesne, a uspesne to bude len ak to bude fajn hra... takze verim vo fajn hru.
    • V s datacmi je viac nez dostojny nastupca 3...niekomu sice vadila grafika le mne osobne presne sadol styl a rozpravkova atmosfera..pre mna najlepsi diel
    • Kinet1c
      Podla toho co som cital, sem a tam, tak v niecom by sa mali vratit spet, ale no asi nie vo vsetko evidentne, hned na prvy pohlad, grafika sa asi uz nevrati :D
  • Vitekb
    Už i tahová strategie ze slavné řady a od AAA distributora má hráčský betatest? To bych nečekal. Vlastně takový Early Access na UPlay. Pche.
    Měli by tedy možná dělat hráčské betaverze pro Ass Creed. Třeba by to pak nebylo to zkoněné.
    • Ta ji měla ale i minule.
  • Morraw
    Upřímně mě to nějak neláká po šestce. S Age of Wonders 3 si vystačím ještě hodně dlouho.
  • teším se velice
    • P.S.
      ale predobjednávat nebudu
      • A ani kupovat nebudu :-) Přesto si rád zahraju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit