Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    Nedavno jsem zase rozjel morr s datadisky a je to porad zabava:) nevim mozna zkusim tady tohle abych se mrknul na grafiku i kdyz nejaka extra neni a jak pise vice lidi jsem zvyklej na starou:) asi je to tim ze jsem to hral kdyz to byla novinka stejne jako duke nukeeeem tam kdyz si to zahraju je grafika uplne posledni na co bych myslel:D

    k clanku dal si stim hodne prace neni to jednoduche modely,filtry,textury atd atd ale jako hru bych to nebral spise na sebe upozornil a treba dostane job v nejakem studiu coz bych mu pral popripade jim jestli na tom delalo vice lidi
  • kaermorhen
    Dokončili Morroblivion - mod Morrowindu v Oblivionu včetně Tribunal a Bloodmoon. Je to hratelné. Fungují v něm módy pro Oblivion. Mezi Morrowindem a Cyrodiilem se pohybujete pomocí lodní dopravy.
  • A taky tam bude misto kona kamzik? A inventar v podobe telefoniho seznamu? A barak 3x3 uvnitr o velikosti stadionu?
    • flash789
      sedi c.rak pod bukem, velky X ma za krkem
      život nemá prazadny, provokater proradny
      trolli denne na foru, ePenis jak amforu
      kolik pak mu asi je, ze tu takto pyskuje
      bude asi mladoucky, c.rak jeden krehoucky
      v trollingu však mistr je, v tom si pane libuje
      vyjdi ven ty hloupa hlavo, timto není lidstvo zivo
      at uz jsi X nebo MAX, do pr.ele se odsad ztrat !
      • Az na to "v trollingu vsak mistr je" souhlasim. Tenhle pripad nema nic spolecneho s kvalitnim trollovanim.
        • sorry, ale žádnej kvalitní trolling neexistuje, každej kdo to děla je chudáček, co v životě nic nedokáže a tak si honí ego na internetu, kde je v anonymitě... to že někdo vyprovokuje víc lidí je jen důkaz toho že to je větší lůzr, pro kterého je to nejlepší zábava... žádné kvality tím nevytváří
  • vypada to dobre jen když vidím tu neschudnou krajinu tak nevim jestli nepoužili ten nahodny generator krajiny co bethesda, navic neukazali architekturu.
    • Nevím jak tu, ale u Morrowblivionu to dělali přes generátor a Bethesda k vytvoření krajiny generátor taky používá. To je obecně známo a jen hlupáci říkají, že to tak není. Ale to už se tu řešilo dříve.
      • Generatory pouzivaji vsichni, ale to tupani tady nedokazou pochopit, ze se krajinka vygeneruje a pak rucne doladi.
    • flash789
      trolling...ze? A za chvili napise neco o tom ze se tam každý kamen pokaldal rucne a doplni lol
      • To vis ze jo, kazdej kamen v krajine se poklada rucne ...lol
        • flash789
          nerikal jsem to?
  • flash789
    to je porad dokola. jestli to nekdy dokonci, muj názor je ze to nikdy nebude 100% funkcni, tak to proste nebude Morrowind ale jen Skyrim modifikace. Je to zbytecna práce, tahani mrtvoly z hrobu, zneucteni legendy a kdo vi co všechno ještě:) Kdyby v Bethesde měli rozum udelaji remaster verzi a byl by klid, takhle se z kazdym novym dilem TES vytvari fanouskovsky Morrowind který nikdy poradne nefunguje.
    A jednoznacne souhlasim ze nejlepší je graficky modifikovat puvodni Morrowind, vypada skvele a je to porad originalni TES III.
    • Nejde o grafiku ale o engine. Soubojový systém v Morrowindu byl naprosto tragický a tohle se mj. snaží změnit. Taky se tím zjednodušší kompatibilita modifikací ze Skyrimu. Modifikovat původní Morrowind z tedy už nicmoc neřeší. Je potřeba modifikovat engine hry, případně využít jiný engine, nebo jinou hru s jiným enginem jako základem. *3*
  • Jezis, to je nuda. Par grafickej filtru, textury z bazin ve Skyrimu a uz se tomu rika Morrowind. Kdepak. Feeling Morrowindu to nema ani z rychliku a tohle je uz nekolikaty tezky fail prezetance tohohle modu. Nechci ani vedet tech hodin co do toho tyhle lidi dali.
  • Magister_Peditum
    Seyda Neen, Hla Oad... Jo, to byly časy. *5*
    • flash789
      Jo v Seyde Neen to plno hracu zabalilo, vylezli ze dveri a byli v pytli, nevedeli kam jit, co mají delat, co se po nich chce.Pak vybehli za první barak tam je sejmul mudcrab, protože se do nej ani jednou netrefili a bylo po hrani:)
      • Magister_Peditum
        Kdyby četli, co se po nich chce, tak vědí, kam se mají vydat. A ten druhý problém je prostě o RPG, no. *3*
  • MrSanta
    Nemohu si pomoci, mnohem raději mám starý dobrý vanilla Morrowind. Pro mě tam prostě patří ta mlha. Kdysi jsem si stáhnul nějakej overhaul mod a moc dlouho mi hraní v něm nevydrželo. S tou novou flórou mi to přišlo strašně moc zelené. Větší dohled mě taky nechytil. Přišlo mi strašně nepřirozené že najednou z kopce přehlédnu celou Balmoru. Zvyk je zvyk *1*.
    Navíc komplet překopán systém skillů a boje. Toto pro mě asi fakt nebude
    Ale jestli to dotáhnou do konce, tak si to určitě stáhnu a otestuju. Mám trochu obavy aby v té době už nebyl venku TES VI.
  • Jak je to se vsema temahle modama?
    Rad bych si zahral Morrowind nebo Oblivion v enginu Skyrimu, ale tech projektu bylo tolik, ze uz to mam ted po case hrozne pomotany...
    Je uz nektera z tech modifikaci hotova? Popr. ktere jsou ty nejvic "AAA", abych vedel co sledovat? : )
    • Hotova neni a nikdy nebude ... nez se dostanou k necemu, co by mohlo aspon trochu chodit, vyjde dalsi dil a oni to zacnou predelavat do nej. Ostatne, morowid mod existuje i do oblivionu, a taky to nikdy nikdo nedodela.

      A to nemluvim o tech nesmyslech jako levelujici svet, kdy muzes jit na lv1 kam chces .., coz se ve skyrimu pokusili zakamuflovat, ale funguje to presne stejne jako v oblivionu. Kdyz sem onehda Oblivion hral, moc dobre si pamatuju jak me nasralo, ze sem horko tezko konecne dostal slusnou zbroj a pak ... sem se vyspal a vsichni picmundi kolem chodili v lepsi.
      • kaermorhen
        Morrowind mod v Oblivionu existuje, je dodělaný a je hratelný.
        • Jop ... prvnich deset minut.
  • leon87
    Je to sice pěkné, ale pořád nevidím důvod, proč to hrát. Namodovaný Morrowind vypadá pomalu lépe než vanilla Skyrim.
    http://webmup.com/1zm0y/vid.webm
    http://i.imgur.com/TbVbJpA.jpg
    Krom toho nedávno vyšel nový update Tamriel Rebuild a openMW za dveřmi. Tvůrce cením za snahu, ale já zůstanu u Morrowindu.
    • Vypada pomalu lepe nez vanilla Skyrim? :DDD Nejvtipnejsi vec, co jsem slysel za hodne dlouhou dobu. Ta grafika je obrousena a vysperkovana to ano, ale je porad videt ze je dekadu stara. Priste vaz slova Leonku, Skyrim je dodnes jedna z nejlepe vypadajicich her co se tyce atmosfery a krasy obecne, v podstate nema konkurenci ani po trech letech.
      • Jo, ta atmosfera kdy za tebou kostra nekolikatuovyho draka poskakuje jako panacek na perku ... ta atmosfera, kdy at uz vlezes kamkoli, neni ve hre nic, co by te mohlo zabit. Ta atmosfera, kdy cely hodiny hrani nenajdes nic lepsiho na sebe, nez co seberes v prvni kobce ... Pripadne ta krasa, kdyz vybijis uz 15tou naprosto totoznou kobku, protoze te tam poslali pro patnacty cosi ... a pak se des pokochat vybavou svyho hrdiny do telefoniho seznamu.

        A to pomijim takovy "drobnosti", ze nejaka alchymie nema vubec zadnej smysl, stejne jako vyroba naprosto cehokoli ...

        .
        • Michas herni mechanismy a drobne technicke bugy s vytvarnym pojetim hry, o kterem jsem mluvil ja. Jsi hloupy. Nemluve o tom, ze vsechno co jsi zminil je naprosty nesmysl a nic z toho jsem za tech 200 hodin hrani Skyrimu nenarazil (krome te obcas hopsajici kostry draka).
          • Takze ses blb a jeste k tomu slepej ... to chapu, chomy a blby k tomu to maj tezky.
    • morrowind ma hlavne o dost vic skillu a jinej mechanismus postupu postavy, skyrim neni spatny, ale oproti morrowindu je to o hodne jednodussi model
      • Morrowind byla predevsim posledni hra, kde sis nemoh jit kam te napadne, protoze si proste nemel sanci to prezit.
    • 1.morrowind ma zastaraly subojovy system. 2. combat mody zo skyrimu sem pojdu lahko portovat 3. aj skywind bude mat enb. 4.tie skomprimovane a neoptimalizovane videa skresluju 5. vacsina exterieru este nie je implant. napr. spominany vivec city sa bude vytvarat podl tohto concept artu
      http://sethnemo.deviantart.com/art/Vivec-City-Concept-Art-461721935
    • Konecne to nekdo rekl nahlas :D

      Morrowind je podle me posledni dobrej TES a s overhaulem to vypada naprosto uzasne i dneska
    • No nevím, ten rozdíl je dost vidět, hlavně na budovách a objektech.
    • C-BEAM
      to som chcel práve napísať, že medzi týmto a namodovaným originálom je príliš malý rozdiel, aby ma to motivovalo Skywind vôbec spustiť . Problém je aj v tom, že nech už sa snažia akokoľvek a ich snahu si cením ale na tom Bethesdáckom engine vyzerá všetko neskutočne umelo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit