Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na svou dobu jsou vsechny NFS dobre odehral jsem je vsechny a klavesnici ale skoda WORLDU ta hra mi sedela asi nejvice.Jinak chci take skusit si zahrat nove NFS ale porad vaham jestli na PC nebo na PS4.
  • Někde jsem se dočetl,že se hoši z Ghost Studio inspirovaly Undergroundem,Most Wanted 2005 a Carbonem
  • Hoši z redakce, poznáte rozdíl mezi "videem" a "teaserem"? *3* Ale ano, nové undergroundy proč né, jedničky (poprvé jsem hrál na základní škole snad v šesté třídě) a dvojky mám zmáknuté (původní honda civic mi ve dvojkách vydržela až dokonce, škoda že se tento typ špatně shání v čechách).
  • Videl bych to na hru hodne podobnout NFS:World kterou ted rusi. Muzete jezdit po velkym meste s obycejnou pleckou i supersportem + nabizi spoustu druhu tuningu (ovsem za prachy *7* ). Jsou tam i mise s poldama a rekl bych ze si vezmou kousek i do MP casti a cele to dava najednou smysl.
  • ringmancz
    jestli se to bude řídit stejně, jako poslední tři díly, teda zadkem do zatáčky napřed, tak si to můžou rovnou strčit za klobouk
  • No jestli to jsou záběry ze hry a ta kamera při hře bude takhle zdivočelá, tak to moc hratelný nebude :D
    • Ty si dobrý hnup :-D
  • Jo to byly celkeém zábavný arkády.
  • Konečně jim to zas docvaklo! Undergroundy 2 jsou podle mě doteď nejlepším dílem serie..
    • Nejlepší byl NFS 3 a porsche unleashed
      • Ristoro
        Podle mě High Stakes, Porsche Unleashed, Underground 2 a Most Wanted.
      • nightborne
        S Porsche musím souhlasit, proseděl sem u toho strašných hodin... pamatuju si, že jsem v to dobu naprosto nechápal ty přenádherný prostředí, a že jsem si strašně užíval, jak je každý jiný.. Côte d'Azure, Schwarzwald, Alpy... do teď si je pamatuju, sakra =).
        • Porsche taky super ale byly to furt "jenom" obyčejný závody s obyčejnýma autama, až Underground 2 se staly takovym fenoménem díky tuningu, otevřenýmu městu a atmosféře jako vystřiženej z prvních Rychle a zběsile, který v tej době všichni žrali (včetně mě *15* )..
          Plus různorodý typy závodů, drift, drag apod. odemykání novejch součástek a doplňků, vylepšování, přizpůsobování vzhledu auta podle svýho, focení do časopisů atd. to do tý doby prostě nikde nebylo a přineslo to něco novýho a neokoukanýho *3*
  • kubi-wan
    Ať jdou do háje. Další "pokračování", co se jmenuje stejně jako starší hra (timto zdravim NfS Most Wanted, ale i Mirror's Edge nebo DooMa)... a kdyby jen to. Kecaj cosi o rebootu a návratu ke kořenům, odkazujou na tuning a noční závody, ale právě původníma Undergroundama pro mě série přestala bejt Need for Speedama.
  • To je hezké, ale pokud na to nasadí ten komický jízdní model, který začali propagovat po U2, tak si to můžou nechat. Takže prosím návrat k jednoduchém, předvídatelnému, a hlavně automobilovému modelu řízení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit