Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako sorry ale připadá mi to podobně kýčovitě jako lví král, tim ale nemyslim, že pro děti a matky na mateřské dovolené by to nemohla bejt dobrá hra
  • gimus
    Roztomilé...

    https://www.facebook.com/oriblindforest
    http://www.oriblindforest.com/#!//
  • hele bez trollingu, můžete mi někdo vysvětlit co vám na tom videu přišlo tak dojemný nebo hezký či smutný, že někdo u toho brečel? Já nevim, asi nemam srdce, tak mi to někdo prosím vysvětlete, díky
    • Mikrokokr
      Neboj do toho jednou dorosteš... Pak to pochopis.
    • Kozy
      Tak nějak. Mě třeba dostal Brothers: A Tale of Two Sons ale tohle mi nic neřiká. Hlavně po výtvarný stránce.
    • Především vytvarná stylizace, hudba a jejich vzájemná souhra. Celé je to neotřelé s citem pro detail a estetiku. A atmosféra !!!
      Ale neměj obavy, někteří lidé prostě nemají to "správné naladění", aby na ně měli podobné věci citový vliv. *3*
      Jinak já u toho nebrečel, ale rozhodně se mi to líbilo.
  • VaZqeZ_EU
    Nádherné... *8* ..opravdu nádherné!
    Grafický styl mně hodně připomíná tvorbu režiséra Hajao Mijazakiho (kterého mám moc rád) - Princezna Mononoke, Cesta do fantazie, Zámek v oblacích a mnoho dalších..
  • silný emocionální zážitek...ten komentář je tam zbytečný
  • Já brečel...to opravdu nevim jak dam celou hru kdyz me stacilo na rozsekani 10min *1* Jinak opravdu nádhera...
  • Taky mě někdo slzu v oku, když sledoval tohle video? Ta výtečná hudba ještě umocňuje citové prožitky.
    Výtečné! *3*
  • Tak jeste aby odstranili ten frame limiter nebo je to skubani pouze ve videu?
    • Standart na Youtube ( a asi i jinde ) je 30FPS...takže to nemusí být hrou
    • Loneck
      Hra bude bezet v 1080p 60fps.
  • doufám, že to bude v nějaký krásný krabicovce :)
    • Mato1987
      Obávam sa či to nebude len digitálny release, teda na PC, lebo tam si to chystám zaobstarať :)
  • Morraw
    Tohle nebude hra, ale zážitek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit