Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mód Champions League v PES. Neni nic lepšího.
  • Tak jsem zkouknul videjko a přijde mi to všechno takový zpomalený a sekaný.
    • PES nikdy nebyla arkáda.To musíš k FIFĚ.
      • Cože ? :) co je na ztrátách fps arkádovýho ?
        • tak to se omlouvám. Já si ničeho nevšim.
  • No tak ty pohyby kdy hráč zrychluje jsou otřesné!!!! Hrál jsem poslední díly jak pes tak i fify a pokaždé byla FIFA co se ovládání hráčů daleko ve předu. Pro mě byla prozatím FIFA vždy daleko lepší a myslím ze ani letos se nic nezmění. PES je prostě ne mastné ne slané.
    • Ano,Fifa je jednoduchá ,fifa je pro lidi,co buď nikdy nekopli do míče,anebo když do něj kopli,tak se jim zamotali nohy.Chápu,že 90% hráčů fify žere nejvíc grafiku,pro mě je to nepodstatný u fotbalu.Těším se na konečně pořádnej fotbálek PES.
      BTW mám fifu od fify10 a vždycky mi vydrží tak tři měsíce,pak mě to nebaví vůbec,to se dřív u psa nestalo.Pes stál ale bohužel poslední roky za hovno,takže nebyla jiná volba než FIFA,teď snad příde ten očekávaný Návrat krále.
  • hraju PES 2013 a dost mě baví režim Fotbal LIFE , kde je to o hraní ale i o managingu.... pro mě první fotbalová hra kde se dostavilo trochu toho manažeru a zároven to je i zábavné...... na pes 2014 se těším..... Pes jsem hned od prvního dílu na psx a baví mě stejně jako dříve. super hra....
  • *1* Nad tím obrázkem se musím smát .... jediné next gen jsou ty (doufejme) volumetrické mraky z dýmovnic ... a to už je na nový díl ;) *13*
    • cumpi3
      znova...next-gen není o grafice, ale o možnostech enginu...grafika není next-gen
      • Jsou zdegenerovaný:) ani pořádně neví co to next-gen je :)
  • Zase se tu banda Dem.ntu rozplyva nad deme.tni hrou..

    Jdete radsi delat neco pro sebe nez ztracet hodiny zivota tak takovejma nulama *1*
  • Dost se bojím té hlouposti jménem Heart, aby to nedopadlo jak přeskriptovaná Fifa, kde prohraješ 0:1 a máš 25 střel a soupeř 1 nebo se míč věčně odráží k protihráčům.
    • Abiczko
      tak ale psychlogie by do hry měla být zapracována,je to nedílná součást sportu a vše se od ní odvíjí,ale vím co jsi tím myslel,tak snad to dotáhnou do konce a hře neuškodí,ale naopak ji pozvednou
  • Koukam, že u golmana všechno při starym *1* ..je mi to líto ale na FIFU to opět mít nebude
    • cumpi3
      Fifa by mohla být arkádový mód v Pro Evu
      • Přesně tak :))
    • kapalka
      Pokud sis dobre vsiml, tak fifa taktez nic noveho zatim nepredvedla. Rad sahnu po PESku v pripade, ze FIFA bude stejna jako aktualni dil.
      • Sáhni po čem chceš ;) ..i kdyby FIFA vůbec nic nepředvedla a byla stejná jako loni, tak na tom bude podle mně pořád líp než PES.
        • kapalka
          Tak FIFA je zamerena spis na casual publikum, takze tam prorazi i kdyz se opet nic nezmeni. Jakoze se nezmeni, protoze makaji na novem enginu pro konzole.

          Hratelnostne je na tom FIFA zalostne, takova parodie fotbalu s pozlatkem okolo. Problemy FIFY - z 11 hracu hraji v jedne chvili maximalne 2, ostatni se o mic a deni na hristi temer nezajimaji.
          - Spatny system oznacovani hracu, nelogicky, nefunkcni.
          - Extremne spatni rozhodci.
          - Fotbalisti jsou gumovi, vse se od nich odrazi v nemoznych uhlech. Jak jini hraci, tak i balon.

          Aktualne mam nahrano pres 300 hodin.
          • Aha takže PES je pro ty hardcore hráče který chtí u hry trpět, to i souhlasim *1*
            Zkus změnit taktiku, osobní obranu apod. třeba jich pak bude hrát víc.. Jinak bych o AI úplně mlčel bejt tebou, protože v PSovi je k smíchu.. a o brankářích radši nemluvim, to je totální tragédie *1* Navíc je nutný stahovat tuny addonů aby tam byly reálný týmy a ne nelicencovaný bláboly..

            -FIFA se hraje a ovládá o dost přijemněji než PES,
            -s označováním nemam problém a navic to jde nastavit,
            -rozhodčí občas písknou nějakej podivnej faul jinak v pohodě (spíš u psa tragický)
            -pohyby hráčů, jejich kolize atd. jsou daleko před psem, kde jsou přednastavený 4 typy upadnutí (třeba skluzem někoho sejmu a padá úpně nereálně jinym směrem) a animace jsou horší a nejsou vůbec plynulý... V nemožnejch úhlech se neodráží nic :)

            a ještě mě zajímá proč když je FIFA taková nehratelná sračka, tam máš odehráno přes 300 hodin a nehraješ svuj milovanej PES, kde je všechno mnohem lepší :))
            • Abiczko
              mám odehráno v PES 2013 602 rating matchů a přes 300 v Master league a můžu s jistotou říct,že jsem neviděl jeden gól 2x,pohyb,trajektorie i odrážení míče je 100% náhodné a to je to ,co na pro evu mám rád,fifa je pro mě taková divně uplácaná kaše politá tunou PR řečí a propagace s co největším počtem módů přičemž zábavný není ani jeden,štve mě na ní snad vše,20 druhů kamery a ani jeden tak jak chci,divný naprosto nelogicky poskládaný ovládání a kapitola sama o sobě jsou přihrávky a střelba.Poslední dobrá FIFA byla 2000,hraji každý nový díl ale nikdy mě nebavila už déle jak hodinu,PES má mnoho designových i technických chyb(zvláště online řešení čehokoli) aleoproti FIFĚ to je určitě menší zlo,ale protože fotbaly jsou na trhu jen tihle dva,tak podle mě je PES jasný vítěz. *14*
  • 5:30 lopta prejde od zadneho mantinelu do brany cez zadnu siet :D
  • zkuste nekdy vyjít s kámošema ven na travnik, proč hrat fotbal u pocitace omg *7*
    • a můžu s kámošema na louce vyhrát Ligu Mistrů? *1*
      • u kompu tu pravou taky nevyhraješ.. na tý louce máš alespoň šanci se někam propracovat *3*
        • OMG.. tak určitě no *1* vedle na kameni budou sedět scouti a druhej den přestupuju z louky do Realu *1*
    • cumpi3
      Když mě nabídka hrát za Real ještě nepřišla a venku taky na mě nečumí 70 tisíc lidí *1* *4*
      • to na tebe nečumi ani ve hre, jsou to jen polygony, je to jen jakože. a stejne si to muzes predstavovat i venku ze jsi messi. a shodis tunu sadla jako bonus
        • takže proč hrát třeba Call of Duty, když můžu jít ven a postřílet pár lidí *1* ..fakt logika
          • kdyby postrilel takove jako ty aspol. (resp. ty ktery si na kompu hrajou na to co nejsou..) tak to neni zadna skoda *2*

            Yep fotbal je proste demence..
            • Abiczko
              *15* *15* *15* Tys mě pobavil jako nikdo už dlouho *15* *15* *15* "kdyby postrilel takove jako ty aspol. (resp. ty ktery si na kompu hrajou na to co nejsou..)" a ty teda hraješ co?simulátor Honzy Nováka co dává osmičky ve fabrice nebo co?Radši běž okomentovat nějakej článek o Farm ville a neurážej,že nemáš rád fotbal nikoho nezájímá,tady se komentujou hry! *12*
            • Jdi si dementovat domu ...Určitě jsi jeden z těch,co nadává na hráče protože hrajou,na alkoholiky porotože pijou,na kuřáky protože kouří,určitě ti vadí i konopí naopak propaguješ rasismus xenofobismus
            • ty seš demence ;) a na co si tu jako hraju mi vysvětli? *1* řek bych že tim tvym drsnym příspěvkem sis právě zahrál ty..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit