Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Nechápu srovnávání s Black Flag. Obě hry jsou úplně jiný žánr a srovnávat je jen proto, že mají stejnou tématiku? Blbost. To bychom mohli srovnávat například Mass Effect se Starcraftem. Obě hry jsou přece v budoucnosti.
  • Stale to vyzera omnoho lepsie nez Risen 3 ktory ma uplne vyblite (presaturovane) farby, priserne textury v nizkom rozliseni a farebnej hlbke snad 16k farieb miesto 16 mil.
  • maros.goc
    Mne sa to paci.... Vsak urcite sa to nebude predavat za 50e
  • Peťo, přečet jsem ten tvůj flame, že tohle neděláš pod výblitkama od Ubisoftu kámo. Se bojíš, že by ti pak nedali na recenzi svůj další majstrštyk typu Wash Dogz?
  • Krescz
    to je Black Flag pro chude lidi? *1*
  • stihac10
    https://www.youtube.com/watch?v=QVCnkso1Ipc&list=UUVv5fK3IPlNH01sDaT6CfyQ Toto je opravdu z té hry? Protože už jen díky tomu textu se ta hra opravdu nemůže brát vážně :D
    • maros.goc
      Perfektne! :-D ako krásne poguju ti pirati :-D
    • dlouho jsem se tak nepobavil, tohle si koupim :)
    • kubi-wan
      Taky jsem na to koukal a už jen kvůli tomu bych tomu dal nějakou zvrácenou šanci :D
  • se mi to zda graficky v pohode, to zas ty nextgenisti potrebujou ospravedlnit svuj nakup zarizeni bez her, ze jim tenhle vizual udajne nestaci? *6*
    • Nezlob se, ale vypada to fakt priserne. Takova technicka stranka je v dnesni dobe proste neomluvitelna. Jestli to nekomu nevadi, fajn. Ale nesnaz se to tu vnucovat ostatnim
  • Když sem se poprvé doslechl o této hře, byl jsem nadšený... Hra kde mužu řídit loď!!! a už to není jako v Port Royal..... jenže to bylo před pár lety.... Pak vyšel AC IV.... A tohle je teď akorád pro smích...., já nejsem "masturbátor" grafik, ale co je moc to je moc..... je rok 2014!!! Jak to, že Crysis v roce 2007 měl takovou grafiku a jak to, že tohle v 20140 opravdu vypadá jak z roku 2003
    • Mart9
      Buď rád, že to není pixel art
    • Kinet1c
      Nic v zlom ale ty a polacek neviete o com hovorite, grafika z r. 2003 je ovela horsia, tym nechcem obhajovat titul, tzn ze ma krasnu grafiku, to naozaj nema, ale na druhej strane urcite nema ani z roku 2003, prezri si hry ktore vysli v tom roku a zistis, ze tie nie su tak skvele vyzerajuce, napr. Unreal 2, teraz som to nedavno znova zahral, je sice z roku dokonca 2004 ale uz len tak letmo poviem, ze toto vyzera o mnoho lepsie, prip. Oblivion, ktory je dokonca tusim z 2006 a vyzera toto lepsie mozno podobne, takze ked uz tak by som posunul hranicu niekde na rok 2006 - 2008 a ne do roku 2003 (http://en.wikipedia.org/wiki/2003_in_video_gaming, nejake ukazky pre porovnanie, tu je taky aky zoznam, no mne sa nezda) a teraz nakoniec, viem, ze to bolo myslene kus s takpovediac nadsazkou ten 2003, ale je to kus prehnane aj napriek tomu :D.
  • Imrael
    Už toho začíná být trošku moc, té pirátské tématiky .. *7*
    • Snad se pirátská vlna ve stylu Disneylandu brzy přežene.
    • deridon
      to jo, tři piratské hry během dvou let, to je drzost! rád bych uvítal více zombie her!
      • Risen 2, AC4 a která je ta třetí??
        • Jack1947
          Asi tahle, takže je dle někoho přepirátováno. *15*
          • No a když chcu spočítat zombie tak mám jen za tento rok přes 10...pirátské hry tu chybí ale jediná kvalitní (jestli se to tak dá říct NENÍ TAM RUM!!! :D) je AC 4 BF
            • Mám důkaz, že je :D

              http://youtu.be/hEAnPsnJJS0?t=49s
    • Paulcz
      Téma to není špatné, problém je ve zpracování. Tady to je hrozný klišé s dalším teplým hrdinou.
    • Jack1947
      Nojo, je to jak se zombíkama, už by měli zmírnit... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit