Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B.o.b
    Sony prostě nevydá na PSN Skullmonkeys, no prostě ne.
  • Kedaro
    Dá se někde sehnat Neverhood? Zkoušel jsem abandonware, nejde asi na 64bit windows. Zkoušel jsem GOG, neni.
    • Stále jde koupit originál na e-bay. Tam jsem koupil pred pár lety svoji kopii. Dnes je už nutno počítat s vyšší cenou kolem dvou tisíc včetně poštovného.
    • MARTASLJ19
      Bohužiaľ, sa divím, že nie je upravený Neverhood na Steame, ale to by sa museli v Dreamworks zobudiť, lebo značka je ich....Ale nelegálna verzia na nových Win funguje...
    • MickTheMage
      Legalne sa zohnat neda, ale na nete sa urcite vala nejaka ta kopia. Plus, Neverhood ide spustit cez ScummVM, takze no problem s rozchodenim na modernych systemoch.
    • Legálně asi ne, ale na moderních systémech funguje. Asi před rokem jsem to hrál s upraveným exe souborem na WinVista7. Měl by být ke stažení někde na uložto.
  • Jo Neverhood, ale je mi zle jak to prezentujou jako své dítě. Po větě ve které říkají "when we designed main character" jsem video vypnul. Chvástat s tím že stvořili charakter xD jediné co změnili je že mu dali na hrud velké T a jinak ho vybarvili
    • A co měli teda udělat? Jsou to tvůrci Neverhoodu, ale o licenci přišli díky EA skrze Dreamworks. Takže pokračování neverhoodu udělat nemohli ačkoliv by si to spousta fanoušků přála. A tak udělali jedinou rozumnou věc co mohli. Pokusili se vytvořit novou značku, která bude ale zároveň obsahovat vše podstatné, co se všem na Neverhoodu líbilo a co z něj dělalo skvělou a ojedinělou hru. A to se zdá se povede.
  • Hlavně aby nezapomněli na to, co alespoň pro mne, udělalo z Neverhooda legendární hru. Skvělou hudbu.
    • Pokud se nepletu, tak na hudbě u Armikrogu dělá stejný člověk jako u Neverhoodu.
      • GlaDOS
        Je to tak. Terry S. Taylor znovu dělá hudbu.
  • Ooo. Neverhood. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit