zavřít
...

Video z Prey ukazuje, že přeměna v banán, fotku či kulomet bude zábavná a užitečná

Já to říkal. Od začátku jsem tvrdil, že Mimici a jejich transformační schopnosti budou v Prey štědrým zdrojem zábavy. A následující trailer mi, zdá se, dává za pravdu. Perfektně demonstruje potenciál schopnosti přeměnit se v jakýkoli předmět, který vidíte. Nejde jen o legrácky typu banánu, poeticky...
  • Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Fuj, to je hnus už z nadpisu *11*
    27.2.2017

reagovat

• Anonimous (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Nemůžu si pomoct ale furt mi to evokuje ten debilní bread simulator.
    26.2.2017

reagovat

• LV426 tiscali.cz
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Ježiš to vypadá jak nějaká pošahaná japonská ptákovina. Když si vzpomenu na tohle www.youtube.com/watch...zAffb4 ... :(
    24.2.2017

reagovat

• pip (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    no nazdar,moc tomu nerozumim, takze emzaci se umi kamuflazovat v cokoliv a ty tedy take a oni te nepoznaji kdyz jses hrnek?, takze zdrhas mas za sebou emzaka a sup zmenis se v toaletak, a emzak,hmmm nechape kam jsi zmizel kdyz pouzivas jejich schopnost a chodi kolem toaletaku a najednou emzakovi se chce kadit a sup popadne te a jde si stebou utrit p..el, to bude svanda.....
    24.2.2017

reagovat

• xy (anonym)
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    To by me zajimalo, copak tomu negramotnymu cenzorskymu hovadu vadi na tom, ze se clovek zepta, jestlipak si soudruzi uz predplatili ...
    24.2.2017

reagovat

• Slavoj Žižek (inkognito)
      3 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Jako soudruh mohu bezpečně prohlásit, že jsem si nic nepředplatil.
      24.2.2017

reagovat

• frag.ment tiscali.cz
        3 souhlasí, 3 nesouhlasí
        To nedávno vydané hodinové gameplay video ze začátku hry se mi hodně zamlouvalo, hlavně atmosférou. Snad to ve finále dopadne celé dobře. OT: Všichni soudruzi patří za mříže, případně jim minimálně zakázat přístup k počítačům a internetu, protože tam ještě stále funguje svoboda slova, což je proti jejich ideologii.
        24.2.2017 upraveno v 12:30

reagovat

• Bender860 (anonym)
    13 souhlasí, 6 nesouhlasí
    Popravdě mě tato funkce spíše od hraní odrazuje.
    23.2.2017

reagovat

• flash789 facebook.com
    6 souhlasí, 12 nesouhlasí
    Ja jim teda do kasicky urcite neprispeju, protoze se opravdu v banan nebo hrnek menit nechci...nevim koho tenhle nesmysl napadnul..jako kdyby to byl treba Rayman, tak proc ne..
    23.2.2017 upraveno v 20:51

reagovat

• Veskoslav tiscali.cz
      15 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Protože je lepší hrát za někoho, kdo má zbraň větší než mrakodrap:-D Je fakt vtipné, jak tu milovník japonských úchyláren mluví něco o nesmyslech *1*
      23.2.2017

reagovat

• ehm (anonym)
        5 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Jo. To on je mistr na protiřečení si. *15*
        23.2.2017

reagovat

• flash789 facebook.com
        0 souhlasí, 1 nesouhlasí
        kamarade obri zbran vetsi nez mrakodrap je aspon neco co muze existovat, ale menit se v banan je skutecne blbina..
        www.youtube.com/watch...Gf2Fzw
        obvlast se kouknete na konec, kde je buster sword v akci..a pak dejte vedet az nekde anjdete video kde se nekdo meni v banan, rad se podivam :)
        24.2.2017 upraveno v 21:09

reagovat

• BoB.2 tiscali.cz
    14 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Asi jsem divnej ale tahle schopnost mě příjde v boji proti emzakům úplně k h*vnu, proč nezůstaly u původního plánu vesmírného lovce odměn.
    23.2.2017

reagovat

• bukrr tiscali.cz
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Ono půjde o přežití, takže se to neztratí *4*
      23.2.2017

reagovat

• ringmancz tiscali.cz
      5 souhlasí, 0 nesouhlasí
      třeba proto, že to dělají jiní lidi?
      23.2.2017

reagovat

• GGG (anonym)
        9 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Což ale neznamená, že nemohli zůstat u původního konceptu. No ale necháme se překvapit...
        24.2.2017

reagovat

• Preed tiscali.cz
      0 souhlasí, 5 nesouhlasí
      Tak evidentne je to wannabe System Shock od firmy ktora robi wannabe Thiefa(Dishonored) takze nejaka historicka kontinuita je tam vidiet a je to asi pochopitelne,okrem toho robit na nejakom rozrobenom koncepte po uplne inych ludoch urcite nie je boh vie co.
      24.2.2017

reagovat

• turbo (anonym)
      1 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Ničemu nerozumíš, Bobe. Přeměníš se v banán a ve správnou chvíli uděláš co, Bobe? uděláš striptýz, Bobe! Svlíkneš slupku a se slovy "svoji slupku odhazuji v dál" se už jen kocháš pohledem na klozající a klopýtající emzáky, které je pak už snadno dát si ke svačince, Bobe!
      24.2.2017

reagovat

• Prase (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        No jo, ale když se proměníš v banán a někdo tě oloupe, nestáhne tě zároveň z kůže? Páč to by asi bylo nepříjemný a rozhodně bych se v takovym případě na banán pro jistotu neměnil.
        24.2.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.161.74.104.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.