Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Obrázek vypadá děsivě, jsem rozhodně rád že nad horory se ještě nezlámali hole... zatím.
  • Zeptejte se průměrného západního hráče, které herní horory má nejraději. Z fleku vám vystřihne Resident Evil, SIlent Hill, Amnesii nebo Condemned. Ve zkratce to znamená to, že nemá ponětí o opravdu kvalitních hororových hrách.
  • S clovekem co psal tuhle novinku sdilim stejnej nazor, vyse jmenovany hry totiz patri k mym nejoblibenejsim. Prvni tri Fatal framy jsem dohral jeste na PS2 pak bohuzel doslo k presunu na Nintendo platformy, coz je vecna skoda, jelikoz kvuli jedny hre nebudu kupovat dalsi konzoli
  • Zpěvačku Tsukiko Amano mám docela rád, ale sem se teda vůbec nehodí, do horroru patří temná až depresivní hudba šepot a hra ruzných zvůku, ale né poprock. Jinak na hru se těším.
    • U zaverecnych titulku na konci dvojky od ni byla jedna pekna skladba, ktera mi tam pasla http://www.youtube.com/watch?v=fOWFRpFAZjQ&app=desktop
  • *15* bi.tc,h please
  • Vypadá to pěkně co se týká zpracování ale... napsat že video ukazuje jak má vypadat pořádný videoherní horor??? Sorry ale bez ohledu na kvality hry, to video působí jak úvod do nějaké telenovely... chápu že je autor asi fanda serie, ale trochu nadhledu by neuškodilo... Nebo snad trailer v autorovi vyvolával napětí a strach?
    • Japonci jsou mistry v hororovém oboru. Konec konců, většina jejich filmů byla převedena či "remasterována" do západní, mainstrramové a méně pofiderní podoby, protože ať už je trailer jakýkoliv nebo jakkoli je primitivní příběh, a scénář kolem něj jakkoli béčkový, to hlavní "maso" v něm obsažené je vždy TOP PSYCHO matroš, u kterého se cítí nesvůj až depresivně, kdejaký frajer. Zde platí rčení: "Nesuď knihu podle obalu, ale obsahu," jako nikde jinde.
      • ale pokud si pozorně přečteš co píšu, tak zjistíš že reaguji pouze na tvrzení ohledně videa... hru nijak nekritizuji, ani nesoudím... v traileru jsem prostě nenašel v tom hlavním "mase" nic kvůli čemu bych se cítil nesvůj... myslím že trailer na hororovou hru by měl vypadat a znít(hudba) jinak...
  • tá hudba... som čakal kedy tam vyletí pokéééébal a ano nič... Ako tak otrasný trailer sa len tak nevidí, ten strih, scény ktoré tam sú úplne na dve veci, 3 a pol minúty na to, že tam je asi tak sotva minúta slušného materiálu s napätím je otrasný luxus.
  • Prý jenom japonci umí pořádný horor. Hrál někdo Condemned: Criminal Origins a, hlavně, Condemned: Bloodshot? Minimálně tyto hry, od amerického studia Monolith, ukazují, že Japonci skutečně nejsou jediní.
    • To je vtip? Condemned je sice fajn hra, ale na horory typu Siren nebo Fatal Frame fakt nemá ani náhodou. Kdybys je hrál, tak bys nenapsal takovou blbost.
  • Nejlepší byla dvojka, na tu vzpomínám doteď.
  • kubi-wan
    Ta hudba to teda pěkně zabíjí... a vůbec, japonci by se měli naučit stříhat trailery.
    • Nevím jak dnes, ale některý starý trailery od Konami jsou prostě nezapomenutelný. Tenhle byl skoro lepší jak samotná hra. :D
      https://www.youtube.com/watch?v=JwBXIBXPWQA
      • To se nedivim, hry od Konami sem zarazoval mezi odpad jeste v dobe kdy amiga 500 byla nejcerstvejsim vykrikem na poli hrani videoher. Tak aspon ty trailery umej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit