Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me to pripadlo uplne jako Blur, akorat bez tech bonusu na silnici a realnejsich aut...
    • Přesně to samé mě napadlo, když jsem nato koukal prvních 10sekund, auta a jizdní model mi přijdou jak z 2(možná už 3roky) starého BLURu, akorát blur měl takovou výhodu že člověka zabavil na nějakej čas (sice malej, ale zabavil). A tohle mi přijde osobně jako propadák, to snad grafika v jízdních (arkádních) hrách nepůjde dopředu? Nejsem zastánce grafických her a jsem rád když je hra spíše hratelná, než koukatelná. Ale pokuď hraju auta a to nová auta, tak se chci kochat krajinou a všema těma pěknýma prostředíma. A ne, že mi udělaj trať jak z NFS:Undreground a i jízdní model udělaj tak, že narazíte do svodidel, ale protože to je demolition derby hra(sarkasmus), tak se vám nic nestane a ještě navíc vás to nasměřuje přesně hezky do jízdního pruhu (jak v NFS:U)

      Pro mě nedostižitelnej DiRT2, kterej mě bavil za posledních 5let mezi automobilkama nejvíc, před ním to bylo částěčně NFS: Most Wanted (poslední hratelnej NFS díl)
      • Celkem obdivuji tvou schopnost kritizovat jízdní model hry z jednoho traileru. Obecně je to hra od Bugear, což je dle mého záruka slušné hratelsnosti. Ano, jejich předhozí hry mají úchylnou fyziku, ale v kontextu dané hry je to skvělá zábava. Tady si myslím, že to aspiruje na slušného konkurenta Burnoutu
        • Prohlídni si celý trailer znova, případně obdivuj můj um dále, protože už i z toho traileru to jde poznat, že postačí držet šipku dopředu a čas od času i pravou-levou (dle situace)
  • nejvíce mě rozesmálo ke konci, jak to auto zničilo (doslova prolétlo skrze) železobetonový sloup o průměru asi tak metr. Myslím, že by si to měli autoři zkusit v realitě *1*
    • ucho
      hry jsou hry a realita je realita. cílem her není simulovat realitu, to by byly hry nudný. hry mají bavit... autoři her jsou lidé, kteří právě tyto dvě věci rozlišit umí a dělají v tom kompromisy pro zlepšení hratelnosti. bohužel někteří hráči dnes mezi virtuálním a skutečným světem moc rozdílů nevidí... :)
  • Mám takový pocit, že tato hra kromě editoru tratí nepřinese vůbec nic nového. A editor tratí už je vlastně pěknou řádku let v Trackmanii a navíc dotažený do dokonalosti. Možná se hra bude prodávat, ale jenom kvůli tomu, že dnešní konkurence v závodních hrách je ubohá. Aneb jednooký mezi slepými králem.
  • kéž by radši udělali nový split second :-)
  • ucho
    a ještě bude Flatout 3 lepší než tohle :D
  • Nemám z toho vůbec dobrý pocit. Skoro se mi zdá, že flatout 2 měl hezčí grafiku. Ty barevné nádechy vypadají hrozně *9*
  • calwin
    dostal sa ku mne jeden ridge racer a čo som spravil?... dal som ho kamarátovi zadarmo :D... normálne som ľutoval že som mu ho dal lebo taký odpad som sa hambil už len darovať...
  • Tady ty zavodni destrukce, ala jedna velka animace jsou pekne na nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit