Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto vypadá, že je to předělaná mise z Thief Deadly Shadows, kdy Garett musel ukrást artefakty (oko, srdce) z Muzea. Tedy aspoň ten vstup.
  • MickeyMutant
    Obecně mám za to, že čím míň by lidi hry předobjednávali, tím víc by autorům muselo záležet na kvalitě. To je ovšem čirá teorie, protože lidi nečekají na nic a předobjednávají jako vzteklí. Zajímavé specifikum herního průmyslu.
    • sú niekde zverejnené čísla koľko % z predajov tvoria predobjednávky ? nemám vôbec predstavu koľko to môže byť.
      • MickeyMutant
        Asi se to bude hodně lišit titul od titulu. Dalo by se to pak určitě přibližně zpětně spočítat. Přečti si třeba tohle: http://www.ibtimes.com/gta-5-sales-35-million-grand-theft-auto-5-pre-orders-sold-us-alone-1409898

        Je zřejmé, že předobjednávky dnes tvoří nezanedbatelnou část prodejů.
    • Je to pekne ale neprijde m i to ako video koli ktoremu si hru predobjednam, skorej opacne - pockam co sa vyvinie
      • No ale predsa potom nedostanes predobjednavkovy bonus, cize slipy s inou texturou a tri pospajane miestnosti! :)
  • Tilwaen
    Asi nejvýstižnější příspěvek, co jsem zatím četla:

    Od Platinumoxicity na Eidos Montreal fóru:

    "For years we talked about how TDS (The Deadly Shadows) did body awareness poorly and we gave EM ideas on how to do it properly. EM (Eidos Montréal) made it worse. For years we talked about Garrett needing Stephen Russell, and graphics not being that important in a game. EM got rid of Russell for the sake of graphics. For years we talked about what Garrett really is like, how he steals to survive and what kind of chracter he is. EM made stealing a game mechanic instead of a job, and changed Garrett's character. For years we talked about Deadly Shadows only having 2 colors, dark blue and orange. EM didn't add any colors, and actually desaturated the blue and orange. For years we talked about the balance of magic and steampunk that makes the Thief world so unique. EM went out of its way to weed out the supernatural physical laws of the world.

    I made a joke about what would be the stupidest possible reason to justify contextual jumping. EM adopted that as the official stance on the matter.

    That is what a troll does. You ask for something, and they give you exactly what you don't want because you asked for that so they got a clear idea what you don't want. You ask someone to photoshop a photobomber out of your wedding picture, and a troll photoshops your wedding out of the photobombing picture, just like you didn't ask."
  • jasna kopirka dishonored
    • Tilwaen
      Až na to, že Thief tu byl o 14 let dříve.
      • to on samozrejme vie, ide o tento konkrétny diel ktorý má prvky okopírované z Dishonored.
        • Tilwaen
          Například?

          Já doteď měla za to, že Dishonored čerpal nemálo inspirace z celé Thief série, a to nejen stylizací prostředí.
          • čo má spoločné to, že sa Dishonored inšpiroval Thiefom s tým, že Thief 4 vyzerá ako datadisk pre Dishonored ?
  • Zas dalsia pekna ale jednoducha sraacka pre siroke masy tupcov co len zhovadi meno serie.
    -predprogramovane pozicie v kryte alebo niekde hore na rimse, klikanie na x alebo sipky pocas akcnych momentov - ak sa mylim budem len stastny.
  • Kein
    Ty divný krabice na zdech jsou jako kamery? Pokud ano, tak se tvůrci asi krapet připos*ali...
    • Patrně to jsou kamery nebo nějaké bezpečnostní prvky (automatická střílna) ani mne to nepřekvapuje, protože již v ThiefII byly mechaničtí mechové, hlídací kamerové věže atd, v ThiefIII sice tyto věci nebyly zato tam byly elektrické zabezpečovací ploty. Tato mise je předělávka z posledního dílu Thief Deadly shadows, svým rozsahem to byla asi největší mise z celé série a co se týče hratelnosti, tak to bylo super.
    • Tilwaen
      Sanguine metal dawn...

      Kdo ví, kam dospěl pokrok, když už v minulých dílech bylo plno pohyblivého šrotu a Garrett měl být rok v kómatu.
    • Taky doufám, že se mýlím . . .
  • Jack1947
    Jako bonus hezke, jen je otazka jestli to je zrovna ten padny duvod ke koupi. *4*
  • Stealth akce - tohle slovní spojení si podle mě odporuje.
  • Staci mi ctrnact znaku vcetne dvou mezer, abych nad novym Thiefem zlomil hul. Mam je z drivejsi predvadecky hratelnosti.


    HEADSHOT 40 XP
    • na to ti určite niekto napíše, že nikoho predsa nemusíš zabíjať a že tie rôzne úchylne casual prvky môžeš vypnúť a urobiť si z toho HC hru ... ale ako napísal istý nizzie z RPS:

      "Devs these days think they can please both casuals and the fans by adding some sort of “hardcore mode” for the latter. Sounds nice at first, until you realize that the developers still build the game for casual gaming, not for you."
  • By mne zajímalo jakou maj vydavatelé motivaci tlačit lidi do předobjednávek . To se bojej že kůli hodnocení si koupi spousta lidí rozmyslí? Já osobne sem nemel nikdy důvod si neco objednat před vydáním, vývoj hry to stejnak neurychlí i když možná že jo když jsou pod nátlakem předplatitelů. *13* . Navíc objednat aniž bych vydel nejaké hodnocení je pro mně proste nepřirozené.
    • A může jít i o bonus - "věříte nám, tady máte zdarma to, co jsme normálně chtěli prodávat za pár stovek". :-)
    • Spíš jde podle mě o "sejde z očí, sejde z mysli". Před vydáním je největší marketingová kampaň, která když pomine, tak hra přestane být na očích a lidé už si ji nekoupí, nebo koupí, ale až za čas, až bude levná, v akci, v bundlu...
      To nic nemění na tom, že mě to štve. Buďto budu riskovat s předobjednávkou, nebo si budu muset připlatit za DLC po vydání.
      • DLC v den vydání úplně vybízejí aby se hra pirátila.
      • a nebo to prostě člověk upirátí,
        nehrajte si na svatého ta možnost tu taky je,a každý ji někdy použil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit