Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm tak to vypadá že story bude kopie z PS:T, stejně jako Pillars kopíruje pasáže BG1
    Nesmrtelný Nameless = Nesmrtelný vědec
    Minulé inkarnace = minulé schránky
    Nepřátelské stíny = Zármutek
    Předpokládám v půlce hry potkáme "Ravel" a pak půjdeme zabít Transcedentního, který, jak víme předem, s tentokrát jmenuje Proměnlivý bůh.
  • Jo, je to celkem zajímavý, ale... tohle se vědělo asi 2 roky. Mluvil o tom na nějaké konferenci po KS kampani. *1*
  • Nezasloužila by si ta hra lepší produkci/více peněz. Mně to připadá takové strašně budgetové?! Vybrali dost na tom KS???
    • Člověče *1* Vybrali přes 4 miliony doláčů. To že to je stylizované, neznamená že musíš všechny peníze vložit do filmečků. Navíc, tuhle hru vnímám spíše jako interaktivní gamebook, takže tahle forma pro mne podporuje vypravěčský styl
      • já filmečky nepotřebuji, ale grafiku roku 2016 bych ocenil...
        • Blue.Shark
          Zažereš se do mechanik a grafika je najednou vedlejší. Ale všímám si, že to stále více lidem dělá problémy, zajímavé.
  • Ten na úvodní fotce vypadá jako Láďa Geršl:D
  • Skoda ze neni 3d, tyhle 2d hry vypadaji strasne neprehledne.
    • souhlas, stačilo by jako NWN2, což je víceméně BG2 ve 3D. Jenže izo je mnohem levnější
      • NWN2 to samé jako BG2 ve 3D? Hmm, nepamatuju si, že bych v BG2 měl problém s viditelností postav a musel se neustále plácat s kamerou. Samozřejmě pomijím ty otřesné low poly modely, prkenné animace a rubberband pohyby postav hlavně při bojích...
      • No prave, tak to snad nebude stat plnou palku jako normalni AAA hry, kdyz jde o levny vyrobek.
        • Tohle je, ale přece o nacenění výrobku. Výrobní hodnota nějakého oblečení je taky někde jinde než se prodává v obchodě. Když tam připneš armani nebo gucci, tak se cena zmnohonásobí jen pro značku, i když výroba byla "levnější".

          Na KS vybrali 4 miliony dolarů + něco vrazil určitě InXile ze svých peněz. Takže máš pravdu, na hru je to "levná" hra, ale to neznamená, že to dalo spoustu práce mnoha lidí, kteří se museli nějak zaplatit. Jenže tým, který dělá AAA hru je 2x?-4x? větší, tak proto to stojí o dalších pár miliónů více.
          • no, ale když xkrát vypereš Armaniho, tak to pořád vypadá jako Armani, když vypereš tričko za 400-500, tak jde dost brzo do kelu. Občas ta kvalita jde vidět...
  • miliarda let v budoucnosti. To mi připomíná asi nejlepší scifi od AC Clarka - Město a hvězdy, které se taky odehrává miliardu let v budoucnosti. Po milionech let vědeckého úsilí tam lidstvo dokázalo stvořit odhmotněné vědomí - Vanamonda. Něco jako proměnlivý bůh.
    Numenera zatím vypadá dobře. Už se těším :-)
  • Kozy
    Ty jo, opravdu moc pěkný. Já jenom doufám, že to na PS4 bude mít rozumnou velikost UI a titulků.
  • jeste 19 dni :(
    • Kdovi jestli to bude zase jen kniha, nebo se to bude dat i hrat
      • Blue.Shark
        Bude to leporelo, takže si přijdeš na své i ty.
  • pokaď jsou ta těla schopna žít další žívot, tak očividně ještě nebyla k zahození, tak proč to dělá?
    • Důvodů je mnoho... třeba tvou postavu odhodil pravděpodobně protože... no kdo by chtěl být v těle, které padá volným pádem bez padáků z několika kilometrů? :D

      Další těla mohla být jednorázová, speciálně zkonstruovaná pro nějaký účel/úkol - účel splněn->tělo je opuštěno.

      Podle pár rozhovorů z bety changing god taky nemá moc rád, když lidé znají jeho aktuální identitu - když se tedy prozradí ve kterém těle zrovná sídlí, také jej obvykle opustí atd...
    • spousta lidi si kupuje nove auto ikdyz to ,,stare,, je jeste v pohode :)
  • Blue.Shark
    Video mě vyloženě nadchnulo; tomu říkám originální a zajímavá zápletka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit