Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Damarus
    Já pořád nevím na co si tolik lidí stěžuje :) jo Rome 2 měl nějaký problémy ze začátku, ale to už je dávno opravené. R2 je dobrá hra
  • ATTILU preskocim,,,tak jako shogun ale dejte me MEDIVAL 3 PROBOHA PROSIM!!!!!!!
    • Magister_Peditum
      Raději Empire 2. Muškety a děla mi už začínají chybět, s mečem a lukem jsem si vyhrál už v Rome 2. *3*
      • Damarus
        Tak tak :) ale uvidíme jak dopadne ten jejich Warhammer
        • Magister_Peditum
          Tak na ten se ze všech total warů těším asi nejvíc. Bude to vítaná změna.
  • jsem zvědavý jestli si na tohoto týpka budeme taky ukazovat jak nám lhal
  • Nelíbí se mi to. Cítím stejný průšvih jako Rome II.
  • No nevím, ale to období nebyl raný střeověk. Ten sice nastal záhy, ale přece jen TW Atilla je o konci starověku.
  • No ja neviem...tak ako bol prezentovaný Egypt pri Rome 2 tak aj tu ani raz pri boji nepriblížil kameru v bojisku....pre istotu aby nevyskočil LAG pán tvorca že ano ? *1* *1*
    • Přiblížení je hezká věc, vyjímající se na screenshotech,ale v bitvě je naprosto nepoužitelná. Navíc, v RTW II to byl docela šokující obrázek, kdy vojáci máchali do prázdna, rozteklé textury obličejů atd.. V Attile to vypadá, že to alespoň opravili.
      • opraveny to je uz davno i v rome2,,,
    • Magister_Peditum
      Ono, když hraješ bez zapauzování, tak se moc krásami krajiny kochat nemůžeš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit