Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Priznávám bez mučení, že ten článek od Aleše SMutného jsem vůbec nečetl, jeho názor je mi ukradený. Podíval jsem se na video a můžu říct snad pouze Jen tak dál! Obrovský skok od Alfy. Díky Warhorse Studios!
  • Mart9
    Dokopejte D. Vávru do Fight Clubu, mám na něj zcela zásadní otázku.
    • Odpověď zní ano. Budou tam hajzly.
      • Mart9
        Hajzly jsou mi u zadku
    • Takhle ošklivě se nežádá... *3*
      • Mart9
        Já nežádám, oni slíbili, že až vyjde beta, Dana pozvou. Takže při splněném slibu už je pozvaný, takže je potřeba ho dokopat, když nebyl už tento týden.
  • Inquisitor
    Mě by jenom zajímalo, jestli vývojář který stráví vývojem hry několik let, má ještě chuť si danou hru potom zahrát?
    Á Dan má na stole Husitskou epopej od Vondrušky :)
  • A odkaz na video nikde. rofl

    Zdroje- tiskova sprava. Jasne
    • Možná proto, že je přímo vložené v článku. rofl
  • Mart9
    Třetina článku je o tom, že Aleš nesouhlasí s Danem ohledně té bitvy *12* *9*
    • Magister_Peditum
      Však má taky Aleš pravdu. Ta "bitva" má do střetu stovek vojáků hodně daleko...
      • Mart9
        Nikdo tu nepíše, že pravdu nemá.
    • Mart9
      Jsou to dva odstavce ze šesti, nevim, s čím nesouhlasíte.
      • Blue.Shark
        Já například netuším, co je na tom špatně.
        • Mart9
          Mám Aleše rád, ale dělá si z článků vlastní blog. Tohle co napsal je tak příspěvěk do diskuse nebo FC a ne aby tím zaplácnul třetinu článku, který má informovat.
          • Blue.Shark
            Já to vidím tak, že je to jednoduše názor autora, což není ve zprávě tohoto formátu nic zvláštního. Další věcí je, že tento názor je podložený několika fakty, tím pádem to není spekulace. A do třetice: jeho názor je informativní pro lidi, co se zaměřují na jiný segment herní scény. Stále nevidím problém.
            • MickeyMutant
              Mart9: V tom případě nepotřebuješ redaktora, ale přepisovače tiskovek.
            • Mart9
              Pro mě to zvláštní je. A to je ještě slabé slovo.
  • Prostředí mají naprosto parádní, ale AI v té bitvě shořela jak kacíř. Stačí se maličko dívat - většina jsou čumilové a zbytek až na pár duelářů úplně ignorují dění okolo a jedou si svůj vál hlava nehlava.
    Tu bitvu do bety neměli vůbec dávat když ví že tady je hra zatím nejslabší. Takhle jeden neví jestli se má smát a nebo brečet. Ale už když ti vojáci klušou do fajtu jde vidět že to asi nebude ono protože se tam vtipně sráží a padají na zem jak hrušky.
    • Tak ty bitvy můžou být ve finální verzi už jen lepší. Já bych se toho tak nebál. *3*
    • Tady se ukáže, jestli neměl pravdu Martin Bach, když kdysi říkal, že by mohl být problém s tím "realistic". Beta mi v mnoha ohledech připomněla Oblivion, jenže to je hra, která si s realismem zase tak moc hlavu neláme (pořád je to víc hra než "simulace"), takže člověk tam nad lecčím přimhouří oko. Zrovna tak třeba Metal Gear Solid 5 - děje se tam fůra nesmyslů a kravin, ale hra se nebere zase tak moc vážně, takže sbírá hry roku jako na běžícím pásu.

      Ale jakmile se řekne, že to bude realistic a doopravdy, tak pak ve výsledku může být problém u věcí, které v jiných hrách snadno odpustíme.
      • Oblivion je 10 let stará hra. To by bylo smutné, kdyby KCD připomínalo zrovna tuhle hru, ne? *1* Navíc je to hra od Bethesdy - ranec plný chyb a blbostí. *4*
        • Tak, je to 10 let stará hra, ale přesto bych řekl, že od té doby asi nic lepšího nevyšlo.
  • 101. clanek. *1*
  • Nemel bych mu to prehaneni za zly, kazdy vyvojarsky denicek je marketing a ostatni studia neprehaneji o nic min, rekl bych ze Vavra se drzi docela u zdi.
    Hru zatim nemam, videl jsem z bety asi tri videa kde se pocet bojujicich jednotek pocital maximalne na par desitek. Kombinace AI a animaci byla vsude problematicka, takze v soucasnem stavu bych na masivni bitvy moc nesazel. Jo, jo, jasne, je to jenom beta. Nesdilim ale nazor ze v ramci bety lze udelat zazraky.
    Nevim jak je vystavena kampan, byt vyvojarem, tak bych se v ni obesel bez megalomanskych bitev. Mene je vice. *3*
  • To tady opravdu někdo napsal, že For Honor vypadá líp? Myslel jsem, že úroveň diskutujících není tak špatná. Kam ty hry spějou :( Jediné srovnání může být snad jen s Mount and Blade, kde ale nebyl vpodstatě příběh. Nepochopim srovnání s Total War v článku, ale budiž.
    • Srovnání to snese jen s Mafií co do obecného cíle hry. Pokud jde o souboje, lze to srovnávat s čímkoli. Většina her s mečem, lukem atd. mají naprosto špatný soubojový systém. Osobně znám jediný dobrý systém a tím je Mount and Blade. Zbytek je jen kotoulování, nebo klik fest.
      • Mě soubojivý systém vyhovoval v Dark Messiah of MM, tam to bylo uděláno výborně a jednoduše.
    • Paulcz
      Bohužel, články od některých redaktorů nemá cenu řešit a hlavně v nich nehledat náznaky logiky.
    • walltar
      Ani s Mount & Blade se to nedá moc srovnávat... maximálně můžeš srovnávat nějakou část hry, jako je souboj (což potom můžeš i s For Honor) ale celkově M&B je spíš o vedení vojáků v bitvě, než o bojích 1v1.
  • wenceslaus
    Autor článku má pravdu, jako "největší melee bitva ve hrách a nejen RPG" mi to zrovna nepřišlo... zkusím to dohrát jinak, aby byly obě strany co nejpočetnější.
    Ale i tak to, podle mě, M&B to v počtu jen těžko překoná.
    • Co jsem zkoušel v MaB, tak mi bitvy o hrady přišli jako bezhlavá tlačenice.
      • čiže realistické :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit