Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem to pustil svému psovi a vůbec ho to video nezaujalo, přitom videa s kočkama na youtube přímo miluje, tohle bude pěkný propadák
  • mirekdusinojc
    Sice nikdo v životě nepozná rozdíl mezi WatchDogs běžící na normální grafické kartě a WatchDogs běžící na nVidii, ale museli jsme v rámci naší družby udělat tohle cool 3 minuty dlouhé video, kde za naprosto nekonkrétních záběrů představíme jaké že to technologie nVidie používáme. A ano, ani jedna ze zmíněných technologií na videu není vidět.
    • To neni video pro normalni hrace, ale herni sektu pc master race, tu to potesi a oslovi. :-)
    • Toto robí každá firma v každom odvetví, je to úplne prirodzene, sú to hovadiny, ktoré každá konkurenčná firma rada prezentuje, ako super vec, len ty sa nad tým moc zamýšľaš a úplne zbytočne.
      • mirekdusinojc
        No naposledy, co sem viděl nějaké propagační video nVidie, tak alespoň ukázali jak že ten rozdíl vypadá. Třeba s částicemi v jejich PhysiX. Jenže tohle neukazuje nic, je to jen povídání o nějakých minoritních vylepšeních, ale tváří se to, jako kdyby všechny možné efekty, které v těch záběrech jsou, fungovali jenom na nVidii. A to mě nasralo.
  • wd bude zajimava hra hlavne co se tyka fyziky (POZOR KONZOLISTI, TOHLE PRO VÁS NEPLATÍ, na konzolich žádná pokročilá fyzika nebude), třebas když střelíte nepřítele do ruky tak mu vypadne zbran nebo kdyz do nohy tak bude kulhat. Celkově tam toho bude více, což na dnešních konzolí nejde a stejný to bude i s warhorse, tam té fyziky na konzoli také moc nebude. Na mafii 1 mam nahrano celekm dost hodin, uvidime jak to bude u tohodle.
    • C-BEAM
      na vystrelenie zbrane z ruky alebo kulhanie predsa žiadne fyzikálne výpočty nepotrebuješ. To bolo v hrách už pred 15 rokmi.
    • deridon
      kdyby více vývojářů využívalo Euphoria fyzikální engine, tak je všude, to co popisuješ.. GTAIV, GTAV, Max Payne 3, SW:Force Unleashed 1/2.. ve všech těchto hrách reagují postavy na fyzikální podněty, chytají se objektů, kulhají, když je střelíš do nohy atd. a je to i na konzole.. výpočetně to nebude tak náročné
      • četl sem že pro konzole tam tohle nebude a nebude to ani pro warhorse. To sem uvedl jenom příklad. Ono toho bude vice.
  • To jsem zvědav na FPS. Když optimalizuje Nvidia a Ubisoft, já mám vždycky 15-18 FPS a snižováni detailu absolutně nepomáhá. Jinak barvy jsou jak z nějaké sci-fi Země, kde obíhají dvě Slunce.
  • owny
    Tyhle technické srandičky jsou sice hezké, ale naprosto irelevantní, pokud to nebude i dobrá hra. Stejně to na nejvyšší detaily bude hrát jen malé procento hráčů (pokud budou brutální nároky) a taky je otázka, jestli to bude na vyšší detaily opravdu vypadat znatelně lépe nebo to budou klasicky jen kosmetické změny žeroucí 20 FPS. *1*
  • frag.ment
    Mně jen zajímá, jak to bude vypadat na PS4 a hlavně jestli to po dvou hodinách nebude těžká nuda, což mi bohužel z posledních videí tak připadá :-(
    • Mart9
      Jen hackování telefonem na dlouhodobou zábavu stačit nebude, to je jasné. Pokud ta hra nenabídne i velmi kvalitní příběh, tak to bude hodně špatné, protože v tom městě se pravděpodobně nijak vyblbnout alá GTA nedá, což ani nechtěli.
      • V prvni rade je dulezite hratelnost. Nakolik bude hackovani zabavné vyplyne z toho, jak moc komplexne jim pujde ovlivnovat cely herni svet. Spatnou hratelnost zadny pribeh nezachrani.
  • Shenkster
    No je mi jasný že na svým železe si to nezahraju, ale vypadá to moooooc pěkně ! Hlavně aby nepo*rali optimalizaci !
  • Mne spis zajima jak to pojede na AMD grafice nejlepe kdyby udelali video AMD vs. Nvidia at je JASNE zda to stoji za to!
  • Mě se pekelně líbí ten vítr v tý hře :)
  • tonnymontana
    Tak je mi jasne jak to dopadne, grafika hold bude stejne o fous horsi aby to bezelo rozume nas konzolce. coz ovsem nemusi byt spatne. kdyby byla dobra hratelnost tak pro me za me at tam zadne slunce neni.
    Ale chlub se videjkem kde je chodnik i silnice ze skla nevim nevim. Eket slunce kde nic nevidim..dekuji nechci to se rovnou muzete divat do slunicka a hrat maria:) ale tak ja od tehle hry nextgen urcite necekam dela se na ni uz dlouho. Pokud bych se ridil ciste grafikou tak urcite zaklinac3 vede:) ale tak ten me laka i lore

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit