Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevite kdy hra vyjde?
  • No Medieval II Total war to asi neprekona :)))
    • Inquisitor
      To jsou ale trošku jiný hry.
  • Ta hra zamrzla v době... ta grafika animace to je něco strašného.
  • Ono ve strongholdu někoho zajímala taktika??? Já vždycky postavil 300 křižáků a posla je likvidovat. A pochybuji že by tomu bylo jinak i tady. Tahle série se za dobu své existence nijak nezměnila. Bohužel.
    • owny
      tak to jsi asi nehrál multiplayer, protože zlikvidovat samotných 300 křižáků je snadné
      • asi tak, naběhnout s těmi 300 křižáky na dobře postavený hrad s vodními příkopy obklopenými "zápalnými zónami" a dřevěnými kůly, zatímco to do nich z hradeb sype 1000 kušijníků, lučištníků a balist na věžích, tak bych jim moc šance nedával
  • Ta hra vypadá přesně jako by si ji ten kluk právě vytvořil doma na ntb...
  • Ughr... je mi jedno jak vypadá ta hra.. ale ten o co tom mlel si mohl aspoň sundat tričko. :D
  • VaZqeZ_EU
    I když se mě grafika prvního Strongholdu líbila, tak v téhle hře je hodně ohyzdná a ještě zastarale působící..
  • "a pokud se počítáte mezi znalce prvního dílu, budete ve dvojce jako doma. Saladin se bude chovat velmi podobně" - čiže znovu bude stavať budovy tesne jednu vedľa druhej? Lebo keď zas postačí zopár ohnivých balist, aby sa mu dal skoro do základov vypáliť jeho hrad... Na jednej strane sa na to síce celkom dobre pozerá (pyromani si to fakt prídu na svoje *1* ), ale v globále fakt neviem, či sa na hru tešiť alebo nie (starý dobrý prvý Stronghold: Crusader)...
  • no nevim no podle me to vypada jalove, cruesadery sem mel rad, ale po case mi tam chybela vetsi komplexonst v jednotkach a v boji, pral jsem si to trochu vice skrizit s agema co se jednotek tyce, dale me mrzelo chovani armady pri pohybu kdy se vetsi skupina tak jako zesnurovala a byla to v podstate primka slozena z jednotlivcu.... tady ve dvojce aspon z videii co jsem videl se to chova stejne a ubira to pocit silne utocici armady, jsou to drobnosti Ale... Tesil jsem se, bojim, uvidim
  • Pilgrim66
    Jsem si říkal, že z doby kdy jednotky mlátily meči do hradem o ničili je už jsou zanáma...
    • Když se podíváš na Lets play SC2 tak zjistíš, že jinak mají na to krumpáče :) (kromě tohoto traileru)
    • Ve Firefly Studios zřejmě ne :D :D
      • Ani v Bioware ne. Podobnou kravinu uvidíte na videu z DAI, kde lezou do toho hradu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit