Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Prostě Jůůůva :D
  • Keyz
    Ten černoch vypadá jako jeden z černochů z Baltimoru v The Wire :)
    • Urug
      Všichni černoši vypadaj stejně...sou černý a maj velký...oči
  • Pan "kerberus" je v L.A. "hezky no" mel tam byt zas Lukas....
  • Amylee.Anderson
    To intro je hezký :)
    • Ocelot
      Chci tu hudbu !! :D
  • pripadne PALADOG ;)))) http://www.onlinehry.sk/hra.aspx?play=ok&game=12073
  • clovek aby sa snad dal na sport nebo co, pretoze tie nove hry to uz ani nie su hry ale hrane filmy cez kopirak, originalita uplne mimo a skor sa opakuje uz zopakovane... naozaj nic co by ma ako dlhorocneho a narocneho hraca zaujalo... (jedine naco sa ako tak tesim je Carrier Command, Arma3, Planetside2, ...)
  • S "kovbojovym" nazorem ohledne podivneho sdruzovani se firem do ruznych skupin podporujicich se jen navzajem souhlasim. A nelibi se mi to!
  • Umaroth
    Koukám, že nejsem jediný, koho the Last of Us posadilo na zadek *4*
    • A tiez jediny co si da ako avatar xkraks
    • Trol.diskuzni
      Mno nevím - kopírka Já Legenda... Nic zajímavého na tom nevidím.
      • Pokud vím tak ve filmu Já legenda byly mutanti a tady jsou pouze trochu znetvoření ale stále se chovají jako lidé podle prvního traileru.To je jako kdyby si napsal že Halo je kopírka filmu Hvězdná pěchota ale s Trollem se nemá cenu hádat nemám pravdu :DDD
      • A? zrovnávaš jablká s hruškami... Hru na motíve filmu Já legenda si zahrám kedykolvek a pokial viem... žiadna tu doteraz nebola...
        • Spíš na motivy knihy, ne?
        • Trol.diskuzni
          Jen mě zaráží, že herní průmysl znenadání padl na kolena před... obyčejnou kopírkou s nulově-inovativním gameplayem.
          • God-of-War
            Ty si pořiď brejle *1* . Tohle bude mega hra! Takhle má vypadat pořádně propracovaná hra!
          • Malleth
            Sorry, ale takhle skvěle zpracovaný, surový rvačky, kde je cejtit každá rána sem ještě nikde neviděl.
          • O originalitě The Last of Us se dá pochybovat. Stejně tak o originalitě Uncharted.

            Většina lidí spoléhá, že to ale NaughtyDog vyleští gameplayově.
            • Tak u Uncharted se dá říct, že všichni vždy byli spíš okouzleni grafikou, detaily a tím, že jaká je to jízda.

              Jinak dobrý postřeh s tím stealthem. Však můžeme vidět jak je tu vyhypovanej Dishonored.
            • Trol.diskuzni
              Tak o Uncharted se ani nezmiňuju... Jen se vždycky směju, jak se můžou všichni podělat, když je v nějakém gameplay náznak stealth stylu hraní. Jak kdyby to byl nějaký svatý grál. *1*
  • Trol.diskuzni
    Velmi chválím redakci za veškerý obsah z E3, který zde na webu generují... Jen škoda, že zajímavých námětů je v posledních letech pomálu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit