Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na konzoli to jede parádně *5*
  • Musím uznat, že nadupané PC je pro tuto hru vážně škoda. Protože je jedno jaké nastavení na jak silném počítači zvládnete, Steam verze prostě jede stabilně 5 - 20 FPS. Takže jsem sice vyhodil 85 Euro za hru se season passem, ale hra prostě hrát nejde. A když už jsem si říkal, že něco asi dělám špatně - přece ti precizní fajnšmejkři to nemohli tak podělat, dojdu na steam, kde je v hlavní diskuzi aktuálně asi 254 stran stížností na to samé + plus další suprovosti.....
    • Draken69CZ
      Hmm já jedu na 60 *5*
      • Vzhledem k počtu lidí na steamu, kterým FPS nevyskočí nad 20, a vzhledem k tomu, že za to může poslední oficiální patch, tak buď nemáš steam verzi, nebo nemáš poslední patch, nebo (s)prostě lžeš.
        • Taky nevím, proč by měl lhát, gtx970, ofiko steam verze 60 fps bez jakýchkoliv dropů
        • Draken69CZ
          Nejnovější verze a stále na 60 *5* tady lže někdo jiný.
  • Tak jsem z hecu zkusil DS3 na počítači, který stavím kamarádovi z vyřazených a plonkovních komponent zdarma, aby si mohl něco zahrát. Konfigurace je Core2Quad Q6600 přetaktovaný na 3,3GHz, VGA GTX745 4GB, 6GB DDR2 800. V rozlišení 1680x1050 na low nastavení to jede plynule bez framedropů, takže si kámoš zahraje i tuhle pecku. A ani to na ty low detaily nevypadá na 22´´ monitoru nijak tragicky.
  • btw evidentně jsi teda yupík, ale reaguješ jako facepalm... Takže tatáž osoba?
    • Eh? Já sem facepalm a ty si kdo? wwd? hmm... real nick to asi nebude... *15*
  • Tak ted jsem vubec netrefil spravnou diskuzi. Velika omluva.
  • Videorecenzia dost dobra, chcelo by to viac zaberov (nemusia byt az take synchronizovane). Ja som to nainstaloval najprv na PC s GTX 560 a hra nesla ani na najnizsie detaily dost dobre (FPS tak okolo 15 - 20). Kupil som GTX 960 a uz to fici pohodlne na max. detaily. Chcem tym povedat to, ze som si detailne odskusal nastavenia, ktore by ste v buducnosti mohli ukazat: vodna hladina, tiene, odlesky, a pod. Hra nie je zas az tak HW nenarocna a vela ludi ma starsie PC, na ktorych ju nemusia hned rozchodit. A tiez by to chcelo este porovnat s konzolami, to by stalo za to :)
  • já bych řekl že asi druhá nejhorší. Dvojka měla pár slušných nápadů, ale fakt to byly koridory jak sviňa...
    • reakce na zatyho :)
  • iSpirit
    Mně se nejvíce u těchto her líbí stejně ty skryté detaily. Člověk si řekne, že u téhle hry se prostě přemýšlelo. Dám příklad - Nigtmare Slain dostaneš ve všech nočních můrách až Nightmare Frontier, což dává jasně najevo, že původní Amygdala tady pořád někde je nebo to jenom druh. Rom který krvácí dvěma způsoby dává najevo, že to není originální Great Ones, dvojsmysly typu Shadow of Yharnam a další a další. Ta hra je celá prošpikovaná takovými detaily, že člověk opravdu jenom musí smeknout.
    • Řekni drogám NE!
      • fakt jsem se zasmal *5*
      • Jak nabíhaj ty pluska iSpiritovi a mínuska všem ostatním... chlapec se činí... *15*
        • docela smutné, že čekáš jiné reakce, když navíc píše naprostou pravdu a člověk s nickem Horrido na něho reaguje jako někdo s vystudovanou pomocnou. Co to je doprdele za komentář: "Řekni drogám NE!" Bylo by třeba fajn se nějak vyjádřit, kde s ním nesouhlasí, ale to bych chtěl asi moc...
          • Co prosím? Vždyť ten příspěvek nedává pro běžného čtenáře smysl! Libí se mu skryté detaily? U hry bylo přemýšleno? A dá příklad. Příklad? "Nigtmare Slain dostaneš ve všech nočních můrách až Nightmare Frontier, což dává jasně najevo, že původní Amygdala tady pořád někde je nebo to jenom druh." Čeho je tohle příklad proboha? Ta věta snad ani není v češtině, natož aby dala příklad skrytých detailů a promyšlenosti.
            • iSpirit
              bylo to myšleno na hráče Souls her/ Bloodborne. Ostatní to klidně mohli ignorovat a srdíčko si vylívat jinde, ale vysvětlím ti to teda, mohl jsi to napsat i slušně :)

              Bloodborne využivá Dreamlands z Lovecrafta, tady jsou to Nightmares, takzvaně alternativní reality odtržené od Waking world. V každé té Noční můře tě na konci čeká Great Ones. Máš Hunters Dream a Moon Presence - tam dostaneš za zabití Nigthmare Slain, Old Hunters Nightmare a Kos - zase dostaneš Nightmare Slain, To samé i za zabítí Merga. Jedině ve Frontier to nedostaneš, kde je Amygdala, což značí, že původní Great Ones Amagydala pořád někde je. Prostě se mi libí, jak si tvůrci hrají s hráči :) Pokud se chceš dál bavit o Bloodborne, tak klidně můžeme, můžu toho říci hodně.
  • Tak obtížnost si samozřejmě v DS3 můžeš regulovat, nasadíš si calamity ring, ale o tom se nebavím, Bloodborne je rok starý a hned první boss mi dával napoprvé dost zabrat, tady se to rozjede až od půlky. Spíše bych to viděl na nějakou ne konzistenci hry... Jinak většina současných her na trojích insane je přijmeně lehkých. Opravdu těžké hry jsou Akuma u TEW či nejtěžší u MGR:R....
    • jsem docela zvědavý na nového Dooma a Nightmare na jeden život, ale věřím, že se najdou magoři co daj i to
      • Co sem četl, tak nový Doom na Nightmare ještě nikdo z testovacího teamu nedohrál... *15*
        • naprosté PR. To samé PR bylo u Bloodborne, že to NG+ nikdo nedohrál. Jen hlupáci tomu věří...
          • Bloodborne mě nezajímá. V Bloodborne totiž nemáš jeden život, což je dost podstatný rozdíl v obtížnosti oproti tomu Doomovi. Každopádně vidím, že si asi součástí týmu, když máš tak dobré informace. Důkaz ale asi nemáš co? Jen Švejking.*15*
            • Myslel sem to tak, že mě nezajímá ta story s PR Bloodborne, protože Doom má obtížnost jinak nastavenou. Hrát s 1 životem není sranda a pochybuju, že mají v teamu nějaký FPS profíky. Nevidím, důvod, proč by to ještě nemohli nedohrát, zvlášť když to ještě ladí...
            • tak proč doprdele lezeš pod souls článek, pokud tě nezajímá Bloodborne či DS. Mě tedy absolutně nezajímá Doom, takže si píš o něm třeba pod Doomem, to by bylo nejlepší...
  • Stejně se mi stýská po Demon Souls a prvním Dark Souls, to byly úžasné hry. To je to nejlepší za poslední roky. Trojka je sice hodně artová záležitost po všech směrech, ale ty bossové jsou v první části naprosto stupidně lehcí a měl bych i další výtky... Jestli náhodou raději neměli udělat remaster Demon Souls místo trojky, ale je to můj názor, nikomu to necpu...
    • Ta obtížnost je další ze skvělých "originálních" vychytávek pochybného gamadesignu, která se autorům vrací jako bumerang, v ostatních hrách nalezneš klasickou volbu obtížnosti, easy pro děcka v mateřské školce, normal pro casualy, hard pro tvrďáky a insane + ironman pro magory, každý si tak může vybrat to svoje, ovšem nezařazení volby obtížnosti se jim teď docela bije s tím, že chtěj bejt hrou pro všechny a v podstatě AAA titul pro mainstream trh *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit