Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborná hra *14*
  • Nevím proč, lehce mi to připomnělo settlers. Musím si zase někdy zahrát 2. a 7. díl.
  • Az nepekne mi to pripomina Banished, ale ja take hry rad, takze palec hore :).
    • V čem konkrétně? Staví se tam domečky?
  • Shut up and take my money *14*
  • tomocz
    Achjo, proč je to zase plastelínový :/ Tahle móda už mi začíná lízt krkem.
    • přesně!
      mechanismy, hudba, interface, všechno vypadá perfektně.. ale ta stylizace :(
    • Presne som to chcel napisat! Preco vzdy musia potopit hru tou retardovanou stylizaciou. Nechcem hrat nieco, naco sa mi osobne zle pozera, nech je to akokolvek dobre. To je problem dnes vytvorit graficky pritzlivu hru, bez pastelkoveho vzhladu a hrubych obrysou okolo postav? Chodte s tym uz do riti....
      • Údajně to pomaleji stárne. Ale něco na tom bude. Ty "realisticky" vypadající 3D strategie z přelomu tisíciletí jsou už dnes nekoukatelné a to si je občas z nostalgie pustím. Stylizované 3D nebo prokreslené 2D je realtivně koukatelné pořád.
  • jenda84
    mám koupeno, zatim baví, řemeslně je to velmi v pořádku, pěkná hudba a herní mechaniky. tohle mi chybělo :-) za těch 19éček to stojí!
    • Jaký je tam rozdíl oproti takovému Banished? Mám hrát tyhle budovací strategie, ale zase nechci platit jen za trošku jinou stylizaci.
    • Co bugy a prip. mnozstvi obsahu? cena je samozrjeme velmi prizniva...
  • Na starších Settlers se mi nejvíce líbila přepravní síť, kde si nosiči a oslíci předávali věci jako štafetu. Změnou priorit dopravy si člověk mohl totálně zlikvidovat ekonomiku na pár kliknutí :) Tohle jsem v žádné další hře už nenašel.
    • Zkus Rimworld
      • Jó, RimWorld je masakr. Zajímala by mne celková statistika ze hry (globálně) - kolik celkem umřelo veverek, kolik uhořelo lidiček, kolik bylo vypěstováno brambor, atp. *1*
      • Coaj tyhle dve hry spolecmyho prosimte?
        • Přesně tu prioritizaci úkolů pro každého pajduláka a to, že si to můžeš rozesrat několika změnami. :)
        • Možná satan myslel ten systém prioritizace jobů v Rimworldu, jinak fakt nevím.. Každopádně v RW mám nahráno skoro 200 hodin :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit