Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, je to určitě prdel, rozhodne větší než reálné odklízení techhle sraček - to samozřejmě není fikce, lidi to skutečně dělají a jsou na to specializované firmy.
  • nejakou odreagovačku bych si dal už davno ale u tohohle mne odradilo že to delali stejni lide co hard reset co byla mega kravina
    • Jack1947
      Mas hodne pozkozeny pohled na hry, podle me to prameni z davneho traumatu z detstvi , myslim ale ze jeste neni vsem dnum konec a mohli by ti nekde pomoci. *3*
      • a ty jsi podle mne blbeček a s tim se pomoct neda *1*
        • Jack1947
          Urazet to uz vime ze by ti slo a co dal ?
          • dal nic a ty jsi opet začal uražet jako prvni
            • Jack1947
              Hral a taky mne to nebavilo moc, Shadow Warrior je super az na tiu repetivnost, Zaskuby pri vetsim poctu nepratel. Ja to ale myslel celkove, ze ti mas ttakovej podivnej pohleed na hry a ssecko ti vadi ses takovej mrzutej a kazis tim ostatnim dny, trochu zivota do toho umirani. Vzdyt jeste neni tak zle nebo jo ? *7*
            • hrál si hard reset? já hral demo, blba grafika, špatny pocit ze strelby, mizerny pohyb postavy, recenze tady taky zadna slava. No a tady vyjde hra ktera se chlubí že je od tvurcu hard reset.
              tak jen rikam ze mne to odradilo, nic víc. mozna je shadow warrior dobra parba
            • Jack1947
              Aha, ja jen reflektoval tu tvoji situaci. Jen mi to tak pripada obcas , tak muzu se plest ze. *4*
  • O víkendu jsem to dohrál a uklízet ten bordel co jsem tam zanechal se mi fakt nechce :)
  • Jack1947
    Na to ze to ma neco kolem 500mb , tak to je pecka. Kde jinde si clovek vyzkousi "uklizece" po radeni Lo-Wanga nebo nekoho jineho. *3*
  • Jsem rad, ze po fnukani nad starym dobrym ultranasilim v GTA V a Ass Creed 3 se tady porad objevuje info o krvacich.
    • Pleteš si "Kill Bill" s "japonským snuffem"...
  • Pete.palis
    u jiný hry sem se tak dlouho nezasmál a teď ještě tohle *1*
    • Nemám slov :D
  • To je proste skvely. Ja si toho Shadow Warriora nakonec snad poridim :D
    • je to paradoxní, ale taky mě to napadlo... ale kupovat si hru kvůli takovýhle blbince :D no, třeba bude Ježíšek hodnej a nadělí mi to ;)
  • MidnighT91
    No to mě po*er, nejoriginálnější kravina za posledních deset let...
    • Black_Hand
      no nezapomen jeste na penetrator (fialovy dildo ze saints row), ktere dostanou v shadow warriorovi vsichni vlastnici SR4.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit