Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spook.y
    Čekal jsem katastrofu, ale musím uznat, že se to celkem povedlo. Bohužel zásadní problém je ZASE Matchmaking! Rozdělení sil je někdy úplně tristní a je hned jasné, že snaha o výhru bude velmi obtížná, ne-li nemožná.
    WoT už dlouho nehrají(velká bída), ale hraji Tanky ve WT a nikdy jsem nečekal na bitvu dlouho tak nechápu zdejší příspěvky, že WT nikdo nehraje...
    • No ja si taky pamatuju ze se na bitvu casto cekalo dlouho ale je to uz nejakej patek co to tak bylo.
  • Co se mě týče tak perfektní hra, hraji od uzavřené bety a tanky už defakto ani nezapínám (a víc lidí u nás v klanu)...
    Samozřejmě je stále co dolaďovat (jde stále o betu), ale když vezmu, že nyní v betě je většinou online přes 30k lidí tak to je dost slušné...
    Vlajky i maskování mají skutečně jen velice drobné bonusy... Spíše se těším na další národ (nejraději bych tam měl Němce, ale to teď nehrozí... *13*)
    Co se spotu týče tak bitevní loď s maskováním je spotnuta pořád mnohem dříve než křižník nebo torpédoborec bez maskování... *3*
    • PS: jestli tady někdo také hrajete a máte Atago nebo Atlantu tak můžete je doporučit? Zvažuji jednoho z nich, ale nemůžu se rozhodnout... *15*
  • Jinak receno, budeme tu mit na 30m neviditelny bitevni lode maskovany nejnovejsim ubertajnym aktivnim systemem tak, ze si jina lod vsimne, az kdyz do nich narazi? Sak jo, u tanku stim maj hromady zkusenosti, kdyz tank uprostred prazdnyho pole strili a nikdo ho nevidi ...
    • Kamufláže co mám možnost použít u svých t5 lodí mají myslím dva možné benefity - o 4 nebo 5 % snížená detection range, tzn. že namísto na 10 000m vás spotnou na až 9600m, a nebo o 4 procenta větší rozptyl nepřátelské palby, tzn. soupeř který na vás pálí, tak je o něco málo nepřesnější. Big deal huh...
      • Nevím jak to je u bitevních lodí či křižníků, ale u torpédoborců to je 3% snížení detekování a nebo 4% zvýšení rozptylu... *3* Takže efekt skoro nulový... vlajky mají podobně "obrovské" efekty... *1*
    • Tak raději rovnou řekněte, že jste to nikdy nehrál... protože hrát WoWs a napsat tohle snad ani nejde...
  • arkada jako prase, btw nevim proč si vzali za zaklad 2 svetovou když moderní valečna technika je o nekolik svetelnych let jinde než to co bylo pred 50 lety
    • Mas pravdu. Ostrelovat se na vzdalenost 500 km rizenymi protilodnimi strelami zni jako skvela zabava... *7*
    • Vybrali si druhou svetovou protoze moderni valecna technika je o nekolik svetelnych let jinde.
    • To je tak blbej kec, že jsem snad dostal rakovinu..
  • Ta grafika ale zase zaostává (bral bych tu na úvodním obrázku :)), ne že by bylá nekoukatelná ale WT ji zase přejede na plné čáře. Jinak je to zábava.
    • No nevím, já WoWs hraji na maximální detaily a o moc horší to nemám... takže vám mohu jen doporučit si koupit lepší grafiku... *1*
    • Možná ano, ale to důležitý se teprve uvidí -> jestli to bude někdo hrát. Momentálně tanky v AW nikdo nehraje a taky se nedivým proč. Rusové mají bezkonkurenční tanky (od T-34 po T-10), netvrdím, že ve WoT nejsou rusáci taky dobří, ale ten rozdíl je tam menší.
      • T-34 rozloupnes jednou dobrou ranou jako nic v arkadach i RB.
        3. a 4. rank jednoznacne patri nemcum s tigrama a panterama. Prusvih nastava na ranku 5 kdy zase nemci musi hrat s druhovalecnejma tankama proti bestiim jako je T-10 nebo T-54.
        • Už i rank 4 je celkem o ničem, jediné 2 tanky co jsou k něčemu jsou Tiger 2 H a JPanther.
          • Blbost... IS2 je ve meste uplne vybornej tank, M26, M4A3E2 (76), Panther...
            • Opet blbost :D Sherman je na 2. ranku asi muj nejoblibenejsi tank. Treti rank je porad krasne hratelnej a ctvrtej sice ze zacatku trosku drhne ale jak si otevres ty povalecny bestie a Pershing tak to docela slape.
            • deti se hadaj kdo hraje za nemce nebo rusaky oba narody sou op pravej chlap hraje za usa tomu se rika harcore obtiznost nemci a rusaci to dava i muj bracha a tomuje 9 let xD
            • Za nemce se da v pohode hrat i tigrem 2 P nebo se kterymkoliv pantherem.
            • Já myslel němce.
      • No už bych si mohl vzpomenout na svoje přihlašovací údaje, abych si mohl takový hrubky editovat.
  • Dazzle camo pre vsetkych!
  • Musím říct, že na arkádové bitvy lodí to ujde. Zatím baví. Jsem zvědavej s čím se později pochlubí WT. :)
    • tak WT je prevalcuje hlavne zadne HP a zadne sponoivani kdiz je tank 300m od tebe a tyho nevidis xD
      • p.s a hlavne sem cetl ze tam maj bejt i ponorky a lode co budou hazet sudy do vody a ty budou bouchat a u let lodi letadla budou mit taky radary a tak no sem zvedavej bude to narez
        • Hmmm "sudy do vody a tu bydou bouchat" jak je poznat tak pán je odborník na military... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit